Bitcoin Supreme recenze – Strašlivý podvod [DEJTE SI POZOR]

Bitcoin Supreme Recenze

V této recenzi se dozvíte vše o podvodu jménem Bitcoin Supreme. Jaké jsou s ním zkušenosti, jaké můžete očekávat výsledky a proč byste s ním neměli ochodovat.

Detailně jsme analyzovali Bitcoin Supreme a v této recenzi vám přinášíme naše poznatky. Předem můžeme avizovat, že je to prachsprostý podvod.

Co je Bitcoin Supreme

Bitcoin Supreme údajně je investiční skupina, která svým členům dává k dispozici program pro obchodování s kryptoměnou bitcoin. Tento program generuje obchodní signály, které můžete sami realizovat na vlastním účtu, nebo nechat aplikaci přímo obchodovat automaticky za vás, a to prý s úspěšností přesahující 90 procent.

Oficiální web Bitcoin Supreme uvádí, že z vás tento program může udělat dalšího milionáře. Údajné výsledky jednotlivých obchodů, které se zobrazují jeho webu, ukazují samé zisky pohybující se ve stovkách dolarů.

Nejdůležitější otázka je, kolik Bitcoin Supreme stojí? Nic, přístup k němu můžete získat zdarma. Máte tedy uvěřit, že program, který vám může vydělávat stovky tisíc korun měsíčně, nic nestojí. Zní to reálně?

Vlastnosti programu

Bitcoin Supreme podvod

Žádný anonymní software zadarmo vám samozřejmě stovky tisíc korun měsíčně vydělávat nebude, Bitcoin Supreme je prostě podvod.

Kopie starého podvodu

Bitcoin Supreme ve skutečnosti není nic nového. Je to starý podfuk, který pouze dostal nové jméno. Existuje v nespočetném množství různých variant, například Bitcoin Up, Bitcoin Union nebo Bitcoin Era – viz. naše odkazované recenze.

Na obrázku níže se můžete sami podívat na malé srovnání, koncepce webů všech verzí tohoto podvodu je velmi podobná, nezřídka jsou identické, liší se jen barvy a název.

Všechny tyto programy jsou v podstatě stejné, naslibují vám snadné, rychlé a automatizované výdělky díky obchodování bitcoinu, přičemž vás obelžou, aby vás nakonec připravily o vaše vlastní peníze.

Snaží se vytvořit iluzi, že bitcoin je jistá investice, protože jeho cena neustále roste. Skutečnost je ale taková, že nejvyšší hodnotu zaznamenal bitcoin v roce 2017, a od té doby se jí ani nepřiblížil. Rozhodně tedy neplatí, že by se jednalo o zaručenou investici. Ostatně nic takového ani neexistuje.

Bitcoin Supreme Podvod

V médiích ani slovo

Oficiální web Bitcoin Supreme se snaží vyvolat dojem, že se o tomto programu hovořilo a psalo v renomovaných médiích, jako jsou CNN, Financial Times, Time nebo Forbes. Ale není tomu tak.

O Bitcoin Supreme se žádné renomované médium nikdy nezmínilo, ani to nikdy neudělá, leda v souvislosti s tím, že je to podvod. Média píší o kryptoměně bitcoin jako takové, protože podle tržní kapitalizace je největší na světě, ale o podvodném softwaru, který zneužívá její jméno, zcela jistě nikoliv.

Recenze v Médiích

Nemožná výkonnost

Podle prezentace Bitcoin Supreme dosahuje tato obchodní aplikace více než 90procentní úspěšnosti v obchodování. A to je samozřejmě nesmysl, tedy za předpokladu, že má být zároveň zisková.

Protože je samozřejmě možné riskovat třeba 9000 tisíc dolarů na obchod a cílit na zisk 1 dolar. Pak asi dosáhnete na velmi vysokou úspěšnost. Jenomže pak přijde jedna, dvě ztráty, a váš účet bud smazán, nebo utrpí ztrátu, kterou nikdy nedoženete.

Jinak řečeno, při rozumném poměru rizika a zisku je více než 90% procentní úspěšnost v obchodování s kryptoměnami nemožná, zvlášť pro automatizovaný obchodní systém.

Nemožné výsledky

Bitcoin Supreme ukazuje na svém webu tabulku s údajně živými obchodními výsledky svého systému přiřazenými k jednotlivým uživatelům. Jsou to samé zisky, většinou něco přes dvě stě a tři sta dolarů. V průměru tak šest tisíc korun zisk na obchod.

Ale ty výsledky jsou naprosto falešné, jsou to jen čísla, žádné reálné obchody za nimi nejsou. Jak jsme už uvedli, žádný kryptoměnový obchodní systém nemůže vyhrávat více než 90 procent obchodů, a podle té výsledkové tabulky Bitcoin Supreme vyhrává 100 procent obchodů, což je absolutně nemožné.

Obchodní výsledky

Zkušenosti s Bitcoin Supreme

Nakonec vás Bitcoin Supreme bude chtít přesvědčit o své ziskovosti díky příspěvkům svých uživatelů, kteří ho všichni chválí a potvrzují příjmy, které jim generuje.

Tyto uživatelské zkušenosti mají formu příspěvků, které se podobají Facebooku, ale všechno je opět vymyšlené. Když se pokusíte kliknout na jméno daného uživatele nebo „like“ nebo „reply“, zjistíte, že ty odkazy nikam nevedou, ta diskuze je naprosto fiktivní, uživatelé neexistují.

Je to klasický prvek podvodů, jejich tvůrci vyrábějí falešné recenze a publikují fiktivní zkušenosti neexistujících uživatelů. Nedá se věřit vůbec ničemu, co najdete na webu Bitcoin Supreme.

Zkušenosti s Bitcoin Supreme

Recenze celebrit

Když už jsme se zmínili o zkušenostech s Bitcoin Supreme, musíme také upozornit ještě na jednu věc, a to jsou doporučení celebrit. Zatím jsme se s nimi v tomto případě nesetkali, ale jsou podvodníky tak často používané, že na to musíme upozornit.

Jde o to, že podvodníci často sepisují články, které imitují různá renomovaná média, jako například ČT 24, Novinky, iDnes a podobné. V těchto článcích si pak vymýšlejí historky o tom, jak jejich program (v tomto případě by to byl Bitcoin Supreme) používají a doporučují různé mediálně známé osobnosti, jako například Petr Čech, Zdeněk Bakala, Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd, Petr Kellner, Daniel Křetínský nebo Bolek Polívka.

Takže pro jistotu uvádíme, že žádná celebrita nikdy Bitcoin Supreme nepoužívala, nedoporučovala, a ani používat nebo doporučovat nebude. Všechny pozitivní články a recenze tohoto programu jsou zkrátka fake.

Jak Bitcoin Supreme funguje

Možná pořád nevíte, v čem spočívá podvod Bitcoin Supreme, když je ten program zadarmo. Co tedy můžete ztratit? Své peníze. Protože ten systém je samozřejmě z vás bude chtít vylákat, zadarmo není tak úplně.

Po registraci zjistíte, že vás přesměrují k předem vybranému neregulovanému a pochybnému brokerovi, u kterého budete nucení vložit na účet alespoň 250 dolarů, abyste mohli začít obchodovat. Budou vám říkat, že ty peníze musíte poslat, aby vám Bitcoin Supreme mohl začít vydělávat. Ve skutečnosti to je ale jen záminka, jak získat vaše peníze a okrást vás.

Broker, kterému peníze pošlete, spolupracuje s podvodníky, kteří stvořili Bitcoin Supreme. Společně se podělí o peníze, které z vás vytáhnou. Budou si vymýšlet spoustu lží, jak vás přesvědčit k dalším a dalším vkladům peněz, můžou vám dokonce ukázat fiktivní zisky na vašem obchodním účtu, ale nikdy vás nenechají nic vybrat.

Na tomto místě musíme upozornit ještě na jeden trik, který podvodníci s oblibou používají. Bitcoin Supreme zatím nenabízí demo, ale pokud se tak časem stane, dávejte si velký pozor. Tyto podvody totiž nepoužívají reálné demo, nýbrž program, který falšuje testovací obchody a generuje nereálné zisky. S obchodováním na finančních trzích nemá nic společného.

Tento trik může samozřejmě přesvědčit mnoho lidí o tom, že je daný obchodní software ziskový. Když ho ale pak pustí do obchodování se skutečnými penězi ve skutečných trzích, přijdou o svůj vklad dřív, než si uvědomí, co se stalo.

Jak Bitcoin Supreme funguje

Jak nepřijít o peníze

Na závěr si řekneme, jak nepřijít o peníze s Bitcoin Supreme a jemu podobným programům. V první řadě je třeba si uvědomit, že peníze nejsou a ani nemůžou být zadarmo. Jsou pravým opakem, jsou nositelem hodnoty, takže zapomeňte na to, že vám někdo bude vydělávat peníze, aniž vy byste museli cokoliv dělat.

A je jedno, jakou to bude mít formu, pokud někdo slibuje bezplatný software, který vám bude vydělávat statisíce měsíčně jen tak, nemůže to být nic jiného než podvod. Tak to prostě je. A kryptoměny nic na tom nezmění.

Pokud už jste se do Bitcoin Supreme nebo podobného programu registrovali, určitě jim neposílejte žádné peníze. Jestli už jste peníze poslali, pokuste se je co nejrychleji získat zpět. Požádejte o výběr peněz brokera, kterému jste peníze poslali. Když nikdo na vaše žádosti reagovat nebude, je tu ještě možnost zvrátit vkladovou transakci, zvlášť pokud jste ji udělali platební kartou. Kontaktujte toho, přes koho platba šla (banka, provozovatel digitální peněženky apod.), s žádostí o pomoc.

A rozhodně nevěřte výmyslům typu, že musíte poslat další peníze, aby vám mohli vrátit vklad, že musíte brokerovi zaplatit nějaké daně, aby vám mohl poslat peníze apod. Podvodníci jsou velmi vynalézaví a přicházejí s neuvěřitelnými důvody, proč byste jim měli poslat víc peněz. Nedělejte to!

Bitcoin Supreme recenze – hodnocení

Bitcoin Supreme je podvod, jehož cílem je od vás získat vaše peníze. Nikdy vám nic nevydělá, jen vás chce obrat, proto přes něj nic neinvestujte!

Pokud vás zajímá skutečné obchodování s kryptoměnami, můžete si ho zkusit na demo účtu u regulovaného brokera. Dostanete virtuální peníze, abyste mohli všechno otestovat bez riskování vlastních peněz.

Pokud se budete chtít pustit do obchodování se skutečnými penězi, mějte dobrou strategii a ujistěte se, že dobře rozumíte rizikům.

Prosíme sdílejte naší recenzi, abychom varovali před Bitcoin Supreme co nejvíce lidí.

Často kladené otázky o Bitcoin Supreme

❓ Je Bitcoin Supreme podvod?

Ano, Bitcoin Supreme je podvod. Je to klon starého podvodu, který okrádá lidi už dlouhé roky. Nic vám nevydělá, jen vás bude tlačit ke vkladům vašich peněz na účet u pochybných společností.

❓ Kolik můžu vydělat peněz s Bitcoin Supreme?

S Bitcoin Supreme nemůžete vydělat vůbec nic. Je to totiž podfuk, který byl navržen tak, aby z vás vylákal vaše peníze. K ničemu jinému neslouží.

❓ Jaké jsou zkušenosti s Bitcoin Supreme?

Bitcoin Supreme je sice relativně nový podvod, ovšem je to kopie starého podvodu, se kterým jsou velmi negativní zkušenosti. Diskuze a fóra jsou plná lidí, kteří s ním přišli o peníze.

❓ Je Bitcoin Supreme legální?

Ne, Bitcoin Supreme není legální. Je ne nepovolená investiční služba, která má obchodovat za vás na vašem účtu. Žádný regulační úřad ji nedal zelenou, protože nemůže být nikde legálně nabízena.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Trading
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Trading
Cena:
CZK 5650
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *