Bitcoin Trader recenze – 4 důkazy o podvodu

Recenze Bitcoin Trader

Tato recenze přináší důkazy, že je Bitcoin Trader podvod, se kterým jsou špatné zkušenosti. Nikdy nebyl v iDnes a nikdy ho nedoporučil Petr Kellner ani žádná jiná známá osobnost.

Otestovali jsme Bitcoin Trader aplikaci a naše recenze přináší všechny důležité informace, výsledky a zjištění tohoto testu: co je Bitcoin Trader opravdu zač, jak funguje, proč je to podvod a co můžete dělat, pokud jste už s ním ztratili peníze.

Co je Bitcoin Trader

Bitcoin Trader je skupina určená pro lidi, kteří chtějí vydělávat peníze prostřednictvím obchodování s kryptoměnami, jako je bitcoin. Je pro to připravená aplikace, která funguje zcela automaticky. Vybírá tedy obchody a sama je realizuje na váš účet. Alespoň tak tento systém představuje jeho oficiální webová stránka.

Při tomto obchodování kryptoměn vám Bitcoin Trader bude údajně vydělávat alespoň 1300 dolarů denně, tedy zhruba 30 tisíc Kč.

Hlavní vlastnosti aplikace Bitcoin Trader údajně jsou:

 • je plně automatická
 • obchoduje s různými kryptoměnami (bitcoin, ether, litecoin atd.)
 • 99,4 % obchodů má ziskových
 • je velmi rychlá, obchody realizuje o 0,01 sekundy rychleji než ostatní aplikace
 • vydělává stovky tisíc korun měsíčně
 • můžete ji získat zadarmo, nic nestojí

V rámci našeho testu jsme zjistili, že je Bitcoin Trader systém naprosto mezinárodní, oslovuje lidi nejen v České republice a na Slovensku, ale také v ostatních zemích světa. Cílí zejména na lidi, kteří umí anglicky, německy nebo francouzsky.

Je Bitcoin Trader skutečný?

Ne, Bitcoin Trader není skutečný. Není to opravdový program na obchodování kryptoměn. Je to jen nástroj určený pro to, aby z vás vylákal vaše peníze.

Všechny výše uvedené vlastnosti Bitcoin Traderu z jeho oficiálních stránek jsou vymyšlené, nic z toho není pravda. Nevydělá vám žádné peníze, žádných zisků nedosahuje. Ve skutečnosti má za cíl udělat pravý opak toho, co slibuje, tedy peníze vám prodělat.

Bitcoin Trader podvod

Je Bitcoin Trader podvod? Ano, bohužel je to podvod. Znamená to, nejen že vám žádné peníze nevydělá, navíc vás ještě připraví o vaše peníze, takže výsledkem bude čistá ztráta.

Je velmi riskantní si cokoliv začínat s tímto systémem, je lepší se do něj ani neregistrovat. Naše recenze systému Bitcoin Trader přináší důkazy, že je to podvod. Tady jsou.

1. Je to recyklovaný podvod

Testováním obchodních systémů nejen pro kryptoměny se zabýváme už dlouhé roky. A když jsme poprvé spatřili Bitcoin Trader, hned jsme věděli, že je to podvod.

Jak je to možné? Protože je pouhou kopií starých provařených podfuků, jako jsou například Bitcoin Era, Bitcoin Superstar nebo Bitcoin Champion. Na našem obrázku najdete důkaz.

Všechny tyto programy používají naprosto stejné webové stránky a stejné informační video. Na základě vlastních zkušeností s programy jako je Bitcoin Trader a díky zpětné vazbě od skutečných uživatelů víme, že je to jeden velký podvod. Tyto program ztrácejí peníze, nic jiného od nich nemůžete čekat.

Proč je to podvod

2. Zkušenosti s Bitcoin Trader

Na oficiálním webu Bitcoin Trader najdete uživatelské recenze a zkušenosti, které jsou výhradně pozitivní. Vyprávějí se v nich příběhy o tom, jak lidé s tímto systémem vydělávají peníze.

Všechny jsou ale falešné. Opět se to dá dokázat velmi snadno. Ty fiktivní zkušenosti jsou totiž doplněné o fotky z fotobanky, na kterých tedy zcela jistě nejsou reální uživatelé. Všechno je vymyšlené.

Když si dohledáte diskuzní fórum s opravdovými uživateli Bitcoin Trader, zjistíte, že jejich zkušenosti s tímto systémem jsou výhradně negativní. Všichni, kdo s ním přišli do styku a nechali ho obchodovat se svými penězi, o ně prostě přišli.

Na tomto místě je také třeba upozornit na skutečnost, že zejména zahraniční internet je plný falešných Bitcoin Trader recenzí, které taktéž obsahují pozitivní zkušenosti. Všechno je ale fake, jsou to články placené za propagaci tohoto podvodu.

Tyto uživatelské zkušenosti jsou falešné

3. Podvodný systém a software

Když jsme se pustili do testování samotného obchodního softwaru Bitcoin Trader, opět jsme narazili na dobře známou aplikaci, kterou používá řada jiných investičních podvodů. Je to nějaké univerzální řešení, které švindlíři používají v různých projektech, jen u něho mění loga a jména.

Tento software používá jeden velmi zákeřný trik, a tím je demo, které falšuje výsledky. Normálně má demo účet používat skutečné ceny kryptoměn a obchodovat s virtuálními penězi.

Bitcoin Trader demo ale používá fiktivní ceny a uzavírá obchody se zisky, které by ve skutečném obchodování nikdy nenastali. Snaží se tedy vyvolat dojem, že je to opravdu ziskový systém, ale ve skutečnosti není! A to může mít fatální důsledky na váš obchodní kapitál, protože při reálném obchodování už ceny fixlovat nejde.

4. Falešná doporučení

Čtvrtým důkazem této recenze, že je Bitcoin Trader podvod, jsou falešné články a doporučení, se kterými se můžete setkat na českém a slovenském internetu.

Petr Kellner a Bitcoin Trader

Tyto fake články nejčastěji tvrdí, že s programem Bitcoin Trader investuje Petr Kellner, což samozřejmě není pravda.

Kellnerovo jméno v oboru investic pochopitelně působí jako magnet, protože se jedná o jednoho z nejbohatších Čechů, ale opět, s Bitcoinem Trader nemá nic společného.

Elon Musk, Richard Branson, Bill Gates

Ze zahraničních osobností si podvodníci vybrali například zakladatele Tesly Elona Muska, miliardáře Richarda Bransona nebo zakladatele Microsoftu Billa Gatesa, a také o nich tvrdí, že používají Bitcoin Trader. Ale není to pravda.

Další jména

Je prakticky nemožné tu vyjmenovat všechny známé osobnosti, jejichž identitu se Bitcoin Trader snaží zneužít, takže uvedeme alespoň několik dalších příkladů: Gordon Ramsay, Robert Lewandowski, Lionel Messy, Robert Downey Jr., Peter Sagan, Milan Lasica, Jaroslav Haščák, Boris Kollár.

Jak vidíte, je to mix jmen ze všech zemí, kromě České republiky a Slovenska se podfukáři zaměřují především na Velkou Británii, Austrálii, Německo a Francii.

Bitcoin Trader a ČT, iDnes, Markíza, JOJ, TA3 a další média

Kromě zneužívání identit celebrit se Bitcoin Trader nestydí také používat fake články, které jsou vytvořené tak, aby vypadaly, že vyšly v renomovaných médiích, jako například iDnes nebo Aktuality.sk.

Pak také můžete narazit na články, které se budou snažit vyvolat dojem, že byl Bitcoin Trader v televizních pořadech třeba v České televizi, RTVS, TA3, JOJ nebo Markíze. V zahraničí jej podvodníci s oblibou spojují s pořadem Den D.

Aby tedy bylo naprosto jasno, žádné známé osobnosti Bitcoin Trader nedoporučují a tento podvod nikdy nebyl v žádném televizním pořadu, ani o něm nevyšel žádný pozitivní článek v jakýchkoliv seriózních novinách!

Je Bitcoin Trader bezpečný?

Ne Bitcoin Trader není bezpečný. Je to program nebezpečný zejména pro vaše peníze. Právě jsme v naší recenzi dokázali, že je to podvod. Naše závěry potvrzuje také upozornění novozélandského finančního regulátora FMA.

Jediným cílem tohoto systém je vás obrat o vaše peníze. Všechno kolem něj je proto tomuto cíli přizpůsobeno. Můžete proto očekávat sofistikovaný příběh a sérii lží, které vás mají přesvědčit o zázračně ziskovém obchodním softwaru, který je zadarmo. Ve skutečnosti je to ale ztrátový software, který je naprosto bezcenný.

Nemůžete si přihlásit k Bitcoin Trader účtu, proč?

Pokud jste se už do Bitcoinu Trader registrovali, poslali jste do něj peníze a nemůžete se přihlásit ke svému účtu, důvod je bohužel prostý. Je to podvod, jehož provozovatelům jde jen o to získat vaše peníze.

Pokud jste peníze ještě neposlali, a přesto se k účtu nemůžete přihlásit, buďte rádi, o žádné finanční prostředky tak nepřijdete. Nesnažte se svůj účet aktivovat a tomuto systému se úplně vyhněte.

Jak Bitcoin Trader funguje – pravda

Klasickou představou je, že když je Bitcoin Trader zadarmo, nemáte co ztratit a můžete ho bezpečně vyzkoušet. Ale to je velký omyl. Protože on zadarmo tak úplně není. Tvrzení o nulové ceně je jen další špinavý trik podvodníků.

Jak jsme už uvedli, Bitcoin Trader má demo režim, který generuje fiktivní zisky. Když si ho vyzkoušíte, můžete snadno uvěřit, že to opravdu je ziskový systém. Když pak budete chtít vydělávat skutečné peníze, zjistíte, že ho nemůžete používat jen tak zadarmo.

Budete nuceni vložit peníze (minimálně 250 USD) na účet u předem vybraného brokera, tedy společnosti, která umožňuje obchodování s kryptoměnami. Tento broker bude neregulovaný a bude to partner podvodníků, kteří stojí za tímto systémem. Nedají vám na výběr, nebudete moc zvolit nikoho jiného, žádného regulovaného a spolehlivého brokera.

Prostě vám řeknou, že jejich systém může být napojen jen na jimi vybrané brokery. Má to důvod, jedná se podvodnickou síť napojenou na neregulované a víceméně anonymní brokery.

Jejich společným cílem je z vás vytáhnout co nejvíce peníze a nechat si je. Pokud někdy uvidíte zisky na svém účtu, budou to zisky fiktivní. Bude to jen další lež s cílem vylákat z vás ještě více peněz na dalších vkladech.

Je třeba si uvědomit, že čísla, která uvidíte v jejich systému, nejsou skutečná. Můžou vám zobrazit cokoliv, a nebude to podložené skutečnými penězi.

Řeknou vám, že čím více peněz vložíte na účet, tím více budete moct vydělávat. Žádné skutečné zisky vám ale nezajistí. Možná vás nechají vybrat nějakou malou částku, ale většinou na to ani nedojde a všechny peníze na vašem obchodním účtu budou mizet jako v černé díře.

Podvedl vás Bitcoin Trader, co dělat?

Skutečně nás mrzí, pokud jste vás už Bitcoin Trader obral peníze, naše recenze se tak k vám nedostala včas. Nicméně, i tak se můžete pokusit získat své peníze zpět.

Podniknete následující kroky:

 1. Ujasněte si, komu jste poslali své peníze, kterému brokerovi.
 2. Podejte tomuto brokerovi žádost o výběr peněz.
 3. Pokud už všechny peníze z vašeho účtu zmizely, požádejte o jejich vrácení (refundaci).
 4. V případě odmítnutí pohrozte stížnostmi úřadům a chargebackem dané transakce.
 5. Pokud to nepomůže, pokuste se chargeback provést. Je to vrácení transakce, kterou jste provedli vklad na obchodní účet. V případě platební karty požádejte svoji banku.
 6. Pokud platbu zprostředkovala nějaká jiná společnost, kontaktuje ji se stejným požadavkem.
 7. Nejtěžší je to v případech, kdy peníze šly klasickým bankovním převodem. Požádejte o pomoc svoji banku, případně banku adresáta.
 8. Všem vždy vysvětlete, že jste obětí finančního podvodu a že chcete získat své peníze zpět.

Vždy se také můžete obrátit na Českou národní banku (Národná banka Slovenska na Slovensku) coby úřad pro dohled nad finančními trhy. Měla by vám poradit, jaké jsou vaše další možnosti.

Musíme také upozornit na skutečnost, že se terčem podvodu můžete stát vícekrát. Provozovatelé systémů jako je Bitcoin Trader si totiž mezi sebou rádi předávají údaje svých obětí. Takže když vás jednou oberou o peníze, může se stát, že vás brzy budou kontaktovat s nabídkou jiných investic.

Navíc pak existují také tak zvané recovery rooms, což jsou další podvody, které slibují obětem investičních podvodů, že jim získají peníze zpět. Ovšem jen od nich vyberou další peníze na poplatcích za služby, a navýší se tak jen ztráty. Proto buďte v tomto ohledu velmi opatrní.

Z toho, co vidíme na internetu, jsme nabyli dojmu, že většina těchto recovery služeb na získání peněz zpět jsou jen další podvody.

Určitě také věnujte pozornost tomu, komu jste poskytli své osobní údaje, případně osobní dokumenty a doklady. Požádejte o jejich smazání.

Pokud jste nějakému neregulovanému brokerovi poskytli údaje své platební karty, je lepší ji nechat zablokovat a požádat o vydání nové. V diskuzích jsme četli už mnoho stížností na neautorizované transakce na platebních kartách ze strany pochybných brokerů.

Existuje také riziko zneužití identity, pokud mají kopie vašich osobních dokladů. Toto riziko je menší než u zneužití platební karty, ale není nulové. Bohužel vám nikdo nemůže s jistotou říct, jestli ve vašem konkrétním případě něco takového hrozí, proto je to něco, co musíte sami vyhodnotit, případně si nechat vystavit nové doklady, abyste určitě měli klid.

Bitcoin Trader recenze – hodnocení

Bitcoin Trader je podvod, to je jednoznačný verdikt naší recenze. Je to kopie starého švindlu, který z vás bude chtít vylákat peníze pod záminkou výdělku z obchodování. Doporučujeme se mu vyhnout širokým obloukem.

Pokud vás zajímá skutečné obchodování s kryptoměnami, vyzkoušejte si ho na demo účtu u regulovaného brokera. S virtuálními penězi si budete moct ověřit, jak vše funguje a zda jste schopní dosahovat zisků.

Pokud se rozhodnete pro obchodování se skutečnými penězi, ujistěte se, že rozumíte rizikům a že máte dobrou strategii.

Často kladené otázky

Je Bitcoin Trader podfuk?

Ano, Bitcoin Trader je podfuk. Byl navržen tak, aby z vás vylákal vaše peníze a ztratil vám je. Nemůže vám nic vydělat, bohužel.

Můžu důvěřovat Bitcoin Traderu?

Ne, programu Bitcoin Trader absolutně nemůžete důvěřovat, protože je to naprostý podvod. O všem lže a je to systém, který v reálném obchodování s kryptoměnami ztrácí peníze.

Kdo stojí za Bitcoin Traderem?

Bitcoin Trader provozují podvodníci. Jejich jména nejsou známá, protože jelikož jsou to podvodníci, kteří chtějí odcizit vaše peníze, raději svoji identitu skrývají.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Trader
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Trader
Cena:
CZK 5800
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *