Bitcoin Treasure recenze – Je to podvod! [+ důkazy]

Recenze Bitcoin Treasure

Naše recenze aplikace Bitcoin Treasure přináší jednoznačné důkazy, že jde o podvod. Zkušenosti s tímto programem jsou velmi špatné.

Náš důkladný test Bitcoin Treasure odhalil všechny podstatné informace: co je tento program zač, jak funguje, jaké má obchodní výsledky a jaké s ním mají zkušenosti skuteční uživatelé.

Co je Bitcoin Treasure

Bitcoin Treasure je program, který slibuje, že z vás udělá milionáře. Jak? Díky obchodování s kryptoměnou bitcoin.

Bitcoin Treasure je software, který může fungovat v poloautomatickém nebo automatickém režimu, takže teoreticky může zcela obchodovat za vás.

Podle tvůrců programu má Bitcoin Treasure úspěšnost 90 a více procent, což z něj činí velmi ziskový program. Přitom je platforma dostupná jak z počítače, tak z mobilních zařízení.

Vlastnosti a funkce

Je Bitcoin Treasure legální?

Pokud chcete svěřit své peníze na investování někomu jinému, měli byste se v první řadě zajímat o to, zda se jedná o legální program, který disponuje všemi potřebnými oprávněními. Nebo zda se jedná o pokoutný program poskytovaný bůh ví kým a odkud.

Jak je na tom tedy Bitcoin Treasure? Asi jste si všimnuli, že na jeho oficiálních stránkách ani nezjistíte, kdo je jeho poskytovatelem. Je to program zcela anonymní, což je velmi varovný signál.

Ve skutečnosti bude Bitcoin Treasure obchodovat za vás s rozdílovými kontrakty na bitcoin, což je finanční derivát, jehož obchodování podléhá regulaci. To znamená, že tento program potřebuje povolení od finančního regulátora, aby mohl být nabízen legálně. Ale nic takového nemá, je to tedy nelegální investiční služba.

Bitcoin Treasure je podvod

Nejenže je Bitcoin Treasure nelegální investiční služba, je to dokonce obyčejný podvod. A to ani nový podvod, je to starý podfuk, který okrádá lidi o peníze už několik let.

Recyklovaný podfuk

Bitcoin Treasure je přesnou kopií podvodu Bitcoin Supreme, který jsme už recenzovali. Na našem obrázku najdete srovnání, ze kterého je vše jasné. Ovšem základy má Bitcoin Treasure společné s dalšími podvody, jako jsou Bitcoin Era nebo Crypto Boom.

Tento podvod je tedy bohužel dobře známý a nechvalně proslulý. Za oběť mu padlo už mnoho lidí, jejichž zkušeností jsou plné internetové diskuze. To je jednoznačný důkaz, že tento program jen lidi okrádá o peníze, nic jiného nedělá.

Bohužel neustále vznikají nové kopie s novými jmény a je takřka nemožné je všechny postihnout recenzemi. Ale jejich webové stránky mají stejný nebo velmi podobný vzhled a nabídka je vždy stejná: velké a bezpracné výdělky zadarmo díky automatizovanému obchodnímu programu. Podle toho je snadno poznáte.

Podvod Bitcoin Treasure

Média o něm nehovoří

Na webových stránkách Bitcoin Treasure najdete sekci, která vyvolává dojem, že o tomto programu psala různá média, jako CNN, Time, Financial Times, Forbes nebo Daily Mail. Ale není to pravda. Tato média píší o bitcoinu jako takovém, protože to stále je největší kryptoměna podle tržní kapitalizace, ale nikdy nic nepublikovala o Bitcoin Treasure.

Důvod je prostý, Bitcoin Treasure je podvod, a to v tuto chvíli poměrně nový. Jestli se někdy dostane do novin, tak právě kvůli tomu, že je to podvod. Nic pozitivního o něm seriózní média nikdy nenapíší.

V médiích nikdy nebyl

Nesmyslné výsledky

Další nesmysl, kterým se vás snaží Bitcoin Treasure nakrmit, je kalklulačka zisků, kterou také najdete na jeho oficiálním webu.

Máte do ní zadat počáteční investici a částku, kterou budete riskovat na obchod. Pokaždé se vám pak zobrazí graf s lineárně rostoucími zisky. Vypadá to, jako kdyby Bitcoin Treasure neměl žádné ztráty a pouze plynule zvyšoval zůstatek na vašem účtu. To je ale nesmysl.

Ani ty nejlepší obchodní strategie se neobejdou bez ztrátových obchodů, navíc zisky nejsou vždy stejné, protože finanční trhy nabízejí každý den jiné nebo žádné příležitosti. Jsou všechno jen ne pravidelné a snadno předvídatelné.

Z toho vyplývá jeden z tipů, jak poznat kryptoměnový podvod. Pokud vám obchodní program, který má obchodovat automaticky za vás na burze, slibuje pravidelné a stejné zisky každý den, je to podvod. Protože něco takového prostě není možné.

Takové výsledky nemá

Zkušenosti s Bitcoin Treasure

Jaké jsou reálné zkušenosti s Bitcoin Treasure? Už jsme to naznačili výše, jsou velmi špatné. Protože jde o program, který je rozšířený pod mnoha různými jmény, obchodovat s ním zkusilo už opravdu hodně lidí. A všichni s ním poznali jen ztráty.

Osobní recenze Bitcoin Treasure jsou vždy špatné, prostě protože je to podvodná aplikace, která ztrácí peníze. Pokud najdete pozitivní recenzi nebo pozitivní zkušenosti, buďte si jistí, že je sepsali sami tvůrci tohoto podvodu. Bohužel to není nic neobvyklého a lze se s tím setkat poměrně často.

Příkladem jsou fake recenze z Facebooku, které najdete na webu Bitcoin Treasure. Jsou vymyšlené, nikdo nic takového nikdy nepublikoval. Viz. náš následující obrázek.

Fake zkušenosti

A co celebrity?

U podvodů jako je Bitcoin Treasure se také můžete často setkat s články, které budou tvrdit, že daný program používají známí lidé jako Petr Kellner nebo Jaromír Jágr. Takové články budou imitovat známá média.

Ale vždy budou falešné. Opět sepsané lidmi, kteří stvořili tento program. Můžete si být jistí, že Bitcoin Treasure nepoužívá a nikdy nebude používat žádná celebrita, protože je to podvod, který prodělává peníze.

Jak Bitcoin Treasure opravdu funguje

Pokud byste si chtěli Bitcoin Treasure vyzkoušet, protože je přeci zadarmo, tak vás musíme vyvést z omylu. Ten program vás totiž nenechají používat, dokud nevložíte alespoň 250 eur na účet u brokera, kterého si nebudete moct ani vybrat.

Program tak začne rovnou obchodovat s vašimi penězi a ztrácet je. Není tedy zadarmo, bez investice 250 eur ho nebudete moct používat. A od první chvíle budete přicházet o své vlastní peníze.

Bitcoin Treasure v současnosti nenabízí možnost otestovat program v demo režimu, ale i kdyby ji nabízel, neměla by smysl. Tento podvod totiž v předchozích verzích demo už nabízel, ale bylo falešné. Používalo falešné ceny.

Výsledkem testování tedy byly ohromné zisky, ale také naprosto nereálné, které by ve skutečném obchodování nikdy nepřišly. Ale tento trik dokázal zmást řadu lidí, kteří získali přesvědčení, že je aplikace opravdu zisková, a svěřili jí své peníze. Pak se nestačili divit, a když jim došlo, že je to celé podvod, bylo už pozdě.

Nemá tedy smysl se do Bitcoin Treasure registrovat ani ho jakkoliv zkoušet. Věřte, že je to podvod, a prostě se mu vyhněte.

Jak to opravdu funguje

Chraňte své peníze

Jak jsme už zmínili, podvodů jako Bitcoin Treasure vzniká velké množství, nové se dostávají na internet každý den. Proto je nemožné napsat na každý z nich recenzi.

Proto je dobré vědět, jak takový podvod poznat, aniž byste museli vyhledat jakoukoliv recenzi či zkušenosti.

Je to sice nemilé, ale peníze nemůžou být rozdávány zadarmo, protože by to bylo proti jejich podstatě, a ztratily by tak veškerou hodnotu. Pokud vám tedy někdo nabízí, že vám jeho program bude zadarmo a automaticky vydělávat velké peníze, je to podvod, jiná možnost není.

Důležité je pak si dávat pozor zejména ve chvílích, kdy vás vyzvou k tomu, abyste někam poslali své peníze. V takový okamžik se nad celou nabídkou dvakrát zamyslete. Když peníze nikam nepošlete, nemůžete o ně přijít. Peníze nejsou zadarmo, ani na kryptoměnách.

Takže ať už nabídka stojí na jakékoliv moderní technologii, nic negeneruje peníze zadarmo jako tiskárna.  Tyto podvody vždy naslibují snadné a bezpracné zisky, ale jako první po vás budou chtít vklad vašich peněz. Tak je snadno poznáte.

Pokud jste peníze do Bitcoin Treasure nebo podobného programu už poslali, pokuste se je získat zpět. Nejdříve se obraťte na brokera, kterému jste je poslali, a chtějte je zpět. Pokud se svojí žádostí neuspějete, obrať se na zprostředkovatele platby. Třeba v případě, že jste použili platební kartu, to bude vaše banka. Vysvětlete, že jste obětí podvodu, a požádejte o vrácení transakce zpět na váš účet.

Bitcoin Treasure recenze – závěr

Bitcoin Treasure je obyčejný podvod, který udělá pravý opak toho, co slibuje. Peníze vám prodělá a bude chtít další. Nic mu neposílejte a vyhněte se mu!

Jestli vás zajímá opravdové obchodování s kryptoměnami, můžete si ho vyzkoušet na bezplatném demo účtu u regulované společnosti.

Pokud se rozhodnete přejít z demo účtu na účet skutečný a investovat reálné peníze, ujistěte se, že rozumíte rizikům a že máte připravenou obchodní strategii.

Prosíme sdílejte naší recenzi, abyste pomohli varovat ostatní před podvodem Bitcoin Treasure.

Často kladené otázky

Je Bitcoin Treasure podvod?

Ano, Bitcoin Treasure je podvod. Tato aplikace neumí obchodovat ziskově s bitcoinem ani jinými kryptoměnami. Pouze z vás vyláká vaše peníze.

Jaké jsou zkušenosti s Bitcoin Treasure?

Zkušenosti s Bitcoin Treasure jsou velmi negativní. Lidé s tímto programem ztrácejí peníze, protože je to podvod, který byl takto stvořen. Nic jiného než ztráty od něj nemůžete očekávat.

Jak probíhá registrace do Bitcoin Treasure

Registrace do Bitcoin Treasure probíhá přes formulář na oficiálních webových stránkách tohoto programu. Vyžaduje od vás osobní údaje, jako jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Ale neregistrujte se, je to podvod.

Je možné s Bitcoin Treasure vydělat peníze?

Ne, s Bitcoin Treasure není možné vydělat žádné peníze, protože je ztrátová aplikace. Celý program byl stvořen jako podvod, který má vydělat peníze podvodníkům na váš úkor. To je celé.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Treasure
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Treasure
Cena:
EUR 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *