Bitcoin Union recenze – Děsivý podvod [VAROVÁNÍ!]

Recenze Bitcoin Union

Naše recenze aplikace Bitcoin Union vám přináší důkazy, že tento obchodní systém je investiční podvod, který vám přijde o peníze.

Co je Bitcoin Union

Bitcoin Union je automatický obchodní software. To znamená, že se jedná o automatickou obchodní aplikaci určenou pro kryptoměny. Bude obchodovat digitální aktiva vaším jménem na vašem obchodním účtu.

Bitcoin Union je prezentován jako vysoce přesný obchodní robot, údajně vyhrává 99,4 % všech obchodů. Díky tomuto výkonu vám údajně může vydělávat 1500 USD za den.

A na práci s ním nepotřebujete mnoho času, protože je zcela automatizovaný. Stačí ho nastavit a zapnout. Na vašem účtu se pak prý budou hromadit zisky.

Takový vysoce výkonný stroj musí stát hodně peněz, že? To je ta nejpodivnější věc, získat přístup k Bitcoin Union můžete zcela zdarma. Můžete opravdu vydělávat desítky tisíc dolarů měsíčně, aniž byste hnuli prstem a zdarma? Samozřejmě že ne!

Je Bitcoin Union legální?

Ne, Bitcoin Union není legální obchodní aplikace. Ve skutečnosti mnoho finančních regulačních orgánů varovalo veřejnost před obchodováním s aplikacemi, jako je Bitcoin Union.

Prvním důvodem je skutečnost, že Bitcoin Union je ve skutečnosti investiční službou, protože má automaticky obchodovat na vašem účtu. Jako taková potřebuje povolení, licenci od finančních regulátorů.

Bitcoin Union však není regulována, je to anonymní služba, a ani není možné zjistit, kdo ji provozuje. Je vždy velmi špatný nápad svěřovat své peníze lidem, kteří úmyslně skrývají svou identitu.

Ve skutečnosti je Bitcoin Union ve většině zemí nezákonná aplikace, protože se jedná o neoprávněnou investiční službu. Není legální.

Bitcoin Union podvod

Úplnou pravdou je, že Bitcoin Union je podvod. Velmi obyčejný podvod, bohužel, už jsme jich viděli mnoho stejného druhu a recenzovali je. Zde jsou důkazy.

Zkopírovaný podvod

Bitcoin Union nepředstavuje nic nového. Ve skutečnosti se jedná o věrnou kopii starého podvodu, který je klonován znovu a znovu po mnoho let.

Na našem obrázku níže najdete několik příkladů různých verzí tohoto podvodu, které jsou stále fungují: Bitcoin Era, Bitcoin Revolution a Bitcoin Superstar.

Jak vidíte, všechny tyto programy jsou stejné, slibují zázračné výdělky díky obchodování s bitcoiny. Všechny tyto webové stránky mají přesně stejný design a často používají stejná videa. Je to jeden a ten samý podvod s různými jmény.

Bitcoin Union podvod

Nemožné zisky

Bitcoin Union by měly vyhrát 99,4 % obchodů, které otevře. Toto číslo vypadá velmi dobře, ale bohužel je také nemožné. Žádný kryptoměnový obchodní systém nemůže vyhrát 99 % obchodů, je to prostě nemožné.

Finanční trhy nejsou moc předvídatelné, jsou velmi volatilní a není možné vyhrát téměř každý obchod. Ztráty jsou běžnou a důležitou součástí finančního obchodování.

To také znamená, že Bitcoin Union vám rozhodně nebude vydělávat 1500 dolarů za den. Je absolutně nemožné vydělávat 1 500 dolarů denně od prvního dne, když začnete s vkladem 250 USD.

Víme, že myšlenka znásobení vašich peněz každý den, každý týden nebo každý měsíc je velmi atraktivní, ale v obchodování není taková věc možná, alespoň ne pravidelně.

Falešné Bitcoin Union zkušenosti

Jaké jsou zkušenosti s Bitcoin Union? Určitě ne takové, jaké jsou uvedeny na oficiálních webových stránkách toho programu. Na nich najdete zkušenosti uživatelů, jediným problémem je, že jsou falešné.

Ve skutečnosti jsou tyto falešné recenze používány mnoha kopiemi tohoto podvodu. Jak vidíte na našem obrázku níže, použili fotografie z fotobanky pro ilustraci svých fiktivních uživatelů. Výdělky, jména a další podrobnosti jsou falešné. Viz důkaz níže.

Zkušenosti s Bitcoin Union

Anonymní a neregulovaný

Ve většině zemí jsou automatizované obchodní systémy regulovány. Jinými slovy, pokud chcete nabídnout takový obchodní systém veřejnosti, musíte mít povolení od finančního regulátora.

Finanční regulátor zkontroluje, zda je vaše nabídka poctivá, že nelžete o výsledcích atd.

Je tedy Bitcoin Union regulován? Ne, není. Jedná se o anonymní a neautorizovanou investiční službu. Lidé, kteří ji řídí, se skrývají. Důvod je jednoduchý, jsou to podvodníci, takže nechtějí, abyste věděli, kdo skutečně jsou.

Bitcoin Union je ve většině zemí nelegálním softwarem.

Žádné kontaktní informace

Falešné zisky

Oficiální web Bitcoin Union obsahuje tabulku s údajnými obchodními výsledky tohoto systému. V ní uvidíte výdělky lidí, kteří systém používají. Jsou tam pouze zisky. Ale všechno je falešné.

A je velmi snadné to dokázat, protože v této tabulce jsou páry kryptoměn, které se neobchodují ve skutečném světě, jako ETH / LTC (ether / litecoin). Všechny tyto výsledky jsou falešné, nemají nic společného s tím, jak vypadá skutečné obchodování.

Tyto výsledky jsou falešné

Falešná doporučení celebrit

Podvodníci mají ve zvyku vytvářet řadu článků a videí, kde tvrdí, že jejich aplikace, jako je Bitcoin Union, byla diskutována v televizi v pořadech jako je Interview ČT24.

Nebuďte překvapeni, když uvidíte články se jmény, jako jsou Elon Musk, Bill Gates, Richard Branson, Gordon Ramsay, Martin Lewis nebo Peter Jones, které tvrdí, že tito lidé doporučují Bitcoin Union. Tyto články budou vypadat, jako by byly publikovány například The New York Times, Mirror nebo Daily Mail, ale všechny jsou úplně falešné.

U nás bývají tyto programy jako Bitcoin Union neprávem spojované se jmény, jako jsou Petr Kellner, Daniel Křetínský, Pavel Nedvěd, Jaromír Jágr nebo Bolek Polívka. Můžete se také setkat s články o obyčejných lidech, kteří zbohatli díky Bitcoin Union, a jak je například na letišti Václava Havla zastavili při převážení milionů korun. Všechno jsou to samozřejmě nesmysly a výmysly.

Jak funguje Bitcoin Union

Nyní, když jsme dokázali, že je Bitcoin Union podvod, vysvětlíme si, jak přesně funguje.

První věcí, kterou budete muset při registraci do tohoto programu udělat, je poskytnout osobní údaje, například vaše jméno a e-mailovou adresu. Po dokončení procesu registrace získáte přístup k obchodní platformě Bitcoin Union.

Poté vám bude dána příležitost vyzkoušet aplikaci v demo režimu. A tady přichází past, demo je zmanipulované, dělá falešné obchody a vytváří zisky, které by při skutečném obchodování nenastaly. Software používá falešné ceny k vytvoření iluze výnosného systému.

Lidé s malými nebo žádnými zkušenostmi s finančním obchodováním tento trik neprokouknou a pravděpodobně si budou myslet, že Bitcoin Union je skutečně ziskový. Ale není.

Jakmile necháte Bitcoin Union obchodovat se skutečnými penězi, uvidíte, že je ztrátový. Vaše peníze rychle zmizí z vašeho účtu.

Jak podvodníci vydělávají peníze

Možná si stále myslíte, že při testování Bitcoin Union nemáte co ztratit, protože aplikace je zdarma. Ale není to pravda.

Protože když se zaregistrujete, donutí vás vložit peníze na účet u určitého makléře. Takže i když je obchodní aplikace sama o sobě zdarma, riskujete při obchodování s ní své vlastní peníze. Pokud nefunguje, a my víme, že nefunguje, budete ztrácet peníze od prvního dne. A věřte nám, ztratíte je velmi rychle.

A to je také způsob, jak podvodníci, kteří provozují Bitcoin Union, vydělávají peníze. Dostávají zaplaceno pochybnými a neregulovanými makléři za to, že jim přivádějí nové zákazníky, kteří vloží peníze na obchodní účet. Jakmile se zaregistrujete u jejich brokera a vložíte peníze na účet, dostanou zaplacenou provizi.

To je důvod, proč jim může být jedno, že jejich software ztrácí peníze, protože tak jako tak dostanou zaplaceno. Ve skutečnosti, kdyby věděli, jak vydělávat peníze v obchodování, prostě by je tímto způsobem vydělávali a nerozdávali by software zdarma a netlačili by vás ke vkladu peněz na účet u pochybného brokera.

Už jste přišli o peníze s Bitcoin Union?

Pokud jste našli naší recenzi Bitcoin Union příliš pozdě a do této aplikace jste již investovali peníze, můžete se pokusit je získat zpět.

Zde jsou potřebné kroky:

  • Identifikujte brokera, kterému jste poslali peníze.
  • Přihlaste se ke svému účtu, který máte u tohoto brokera, a podívejte se, kolik peněz zbývá.
  • Odešlete žádost o výběr peněz. Pokud peníze již chybí, kontaktujte brokera a řekněte, že chcete vrátit peníze.
  • Pokud broker vaši žádost odmítne, vyhrožujte mu stížnostmi na úřady a zpětným zúčtováním z vašeho vkladu.
  • Pokud to nepomůže, zjistěte u své banky, jak byste mohli zrušit vkladovou transakci. Pokud jste provedli vklad platební kartou, měli byste požádat o zpětné zúčtování (chargeback).

Také můžete kontaktovat Českou národní banku coby národního finančního regulátora s žádostí o radu.

Pokud všechno selže, poslední krok, který můžete obvykle udělat, je jít na policii a podat trestní oznámení na podvod.

Měli byste také zvážit, jaké osobní údaje jste podvodníkům poskytli. Například, pokud mají podrobnosti o vaší platební kartě, měli byste zvážit její výměnu.

V každém případě byste se měli pokusit nechat své osobní údaje smazat, získat zpět své peníze a pak se držet dál od Bitcoin Union co nejdále. Příště používejte zdravý rozum, abyste se vyhnuli podobným podvodům, peníze nejsou a nemohou být zdarma.

Obchodní aplikace zdarma, které slibují značné výdělky, jsou podvody. Ziskové obchodní systémy stojí velké peníze, nejlepší investiční fondy vyžadují velký kapitál a účtují významné poplatky. Nikdo vám nebude vydělávat peníze zdarma.

Bitcoin Union recenze – závěr

V této recenzi jsme prokázali, že Bitcoin Union je podvod. Je to naklonovaný podvodný program, který krade lidem peníze už několik let. Držte se od něj dál!

Pokud máte zájem o skutečné kryptoměnové a finanční obchodování, můžete si vyzkoušet bezplatný demo účet u regulovaného makléře. Získáte virtuální peníze na testování všeho bez rizika.

Pamatujte, že obchodování není snadné. Pokud se rozhodnete investovat skutečné peníze, musíte si uvědomovat rizika, mít solidní strategii a používat pouze peníze, které si můžete dovolit ztratit, protože výsledky na finančních trzích nejsou nikdy zaručeny.

Prosíme, sdílejte naší recenzi Bitcoin Union, abychom mohli varovat co nejvíce lidí.

Často kladené otázky o Bitcoin Union

Je Bitcoin Union podvod?

Ano, Bitcoin Union je podvod, obrovský podvod. Je to stará podvodná a prodělečná obchodní aplikace s novým jménem. Od skutečných uživatelů víme, že ztrácí peníze v reálném kryptoměnovém obchodování.

Jak se registrovat do Bitcoin Union?

Vyplněním osobních údajů ve formuláři na oficiálních webových stránkách programu. Ale nedělejte to, protože Bitcoin Union je podvod, který může snadno prodělat vaše peníze.

Kolik peněz mohu vydělat s Bitcoin Union?

S Bitcoin Union nemůžete vydělat žádné peníze. Jeho demo může vykazovat hodně zisků, ale všechny budou falešné. V reálném obchodování se skutečnými penězi tento software ztrácí peníze, víme to od skutečných uživatelů.

Je Bitcoin Union bezpečný?

Ne, Bitcoin Union není bezpečná aplikace. Zaprvé, je riskantní pro vaše peníze, protože je to ztrátový obchodní software, který zobchoduje váš účet na nulu. Za druhé, je to nebezpečné pro vaše osobní údaje, protože pokud se zaregistrujete, budete je poskytovat profesionálním podvodníkům, kteří je mohou zneužít.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Union
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Union
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *