Bitcoin Up recenze: Strašný podvod [UPOZORNĚNÍ!]

Bitcoin UP recenze

V této recenzi Bitcoin Up najdete důkazy, že je tento kryptoměnový obchodní program podvod, který byl stvořen, aby vás připravil o vaše vlastní peníze.

Důkladně jsme prověřili a otestovali aplikaci Bitcoin Up, a v této recenzi vám vysvětlíme, co je zač, jak funguje, jak vám nemůže vydělat peníze, jak vás podvodníci chtějí obrat o vaše úspory a proč je to naprostý podvod.

Co je Bitcoin Up

Bitcoin Up je popisován jako rychlá a efektivní cesta, jak zbohatnout. Je to online obchodní platforma, jež umožňuje automatické obchodování s bitcoinem.

Jinak řečeno Bitcoin Up je schopný obchodovat s kryptoměnami za vás na vašem účtu. Tato aplikace si sama generuje obchodní signály a sama je také obchoduje. Cílem je samozřejmě zisk.

Podle jeho oficiálních stránek Bitcoin Up vyhrává 99,4% obchodů, díky čemuž vydělává minimálně 1200 dolarů denně, tedy zhruba 25000 korun. To znamená 750 tisíc korun měsíčně, protože kryptoměnové trhy běží nonstop i o víkendech, takže se obchoduje každý den.

A co vás takto údajně výkonná obchodní aplikace bude stát? Nic, protože Bitcoin Up je zcela zadarmo. Zní to uvěřitelně a reálně? Samozřejmě, že ne!

Vlastnosti a funkce

Je Bitcoin Up bezpečný?

Ne, Bitcoin Up není bezpečná aplikace. Je velice nebezpečná a riskantní, a to hned ze dvou pohledů. Tím prvním pohledem jsou peníze, protože bude obchodovat s vašimi penězi a ztrácet je. Takže přijdete o obchodní kapitál.

Druhý pohled jsou vaše osobní údaje, protože je budete muset poskytnout podvodníkům při registraci do Bitcoin Up, takže je tu nemalé riziko jejich zneužití. A to jsou hlavní důvody, proč se do tohoto programu vůbec neregistrovat a proč zůstat stát stranou.

Bitcoin Up podvod

Už jsme to nastínili, Bitcoin Up je podvod. A to velmi obyčejný podvod, který se schovává za kryptoměny a obírá lidi o peníze. Existuje už dlouhé roky, takže jsou s ním rozsáhlé uživatelské zkušenosti. Proto víme přesně, jak funguje.

Naklonovaný podvod

Bitcoin Up je ve skutečnosti jen pouhou kopií starého podvodu, který před lety začal pod názvem Bitcoin Code. Od té doby vzniklo velké množství jeho kopií pod různými názvy, jako jsou například Bitcoin Union, Bitcoin Era nebo Bitcoin Revolution. Podívejte se na náš obrázek níže, a uvidíte důkaz.

Všechny tyto programy slibují to samé, tedy bezpracné, bezplatné, rychlé a velké výdělky díky obchodování kryptoměn, především bitcoinu.

Zkušenosti se všemi těmito programy ale vždy končí v slzách, lidé v nich přicházejí o peníze, a než si uvědomí, co a jak se stalo, bývá už pozdě.

Podvod Bitcoin UP

Nesmyslné sliby

Bitcoin Up slibuje denní výdělek ve výši minimálně 1200 dolarů, a to díky vysoké úspěšnosti obchodů 99,4%. Při tom začít máte tak, že na obchodní účet vložíte 250 dolarů.

Pokud nemáte zkušenosti s burzovním obchodováním, tak to tak na první pohled nemusí vypadat, ale je to naprostý nesmysl a nemožnost.

Za prvé, žádný burzovní obchodní systém nemůže vyhrát 99,4% obchodů, to prostě nejde. Finanční trhy nejsou ani zdaleka tak předvídatelné, aby by bylo možné něčeho takového dosáhnout. Každý alespoň trochu zkušený obchodník vám to potvrdí.

Nemluvě o tom, že podstatné také je, jaké podstupujete riziko ve srovnání s potenciálním ziskem (RRR). To je to, co rozhoduje o výsledcích.

A představa, že vložíte na účet 250 dolarů a hned druhý den budete o 1200 dolarů bohatší, je taktéž utopická. Násobit svůj obchodní kapitál každý den je představa zcela jistě lákavá, ale bohužel také nerealizovatelná.

A k tomu všemu má být Bitcoin Up zadarmo. Když si to shrneme, tak zázračně zisková obchodní aplikace, za kterou by zaplatily investiční firmy nepředstavitelné jmění, se rozdává zadarmo všem. To nezní moc reálně, že?

Lži a nesmysly

Zkušenosti s Bitcoin Up

Jaké jsou zkušenosti s Bitcoin Up? Už jsme to nastínili v naší recenzi, jsou velmi špatné. Protože je to pouhý klon starého podvodu, od skutečných uživatelů tohoto programu víme, že ztrácí peníze.

Určitě nevěřte zkušenostem, které jsou prezentovány na oficiálním webu Bitcoin Up. Tam totiž najdete vymyšlené historky, které dali dohromady samotní tvůrci tohoto podfuku.

A opět pro vás máme důkaz na obrázku níže. Jak můžete vidět, fotky údajných uživatelů Bitcoin Up jsou ve skutečnosti fotky z fotobanky, na kterých pózují modely. Ti lidé na fotkách ve skutečnosti ani nemají tušení, že tento podvodný program existuje a že jejich tváře byly pro něj zneužity.

Zkušenosti s Bitcoin Up

Nelegální systém

Bitcoin Up je program, který vám slibuje automatizované zisky z obchodování s kryptoměnou bitcoin. Ve skutečnosti ale za vás nebude přímo obchodovat s bitcoinem, nýbrž s rozdílovým kontraktem na bitcoin, tedy s finančním derivátem.

A obchodování s deriváty podléhá regulaci. To znamená, že pokud má Bitcoin Up obchodovat za vás, jedná se o investiční službu, která musí mít platné povolení od finančního regulátora.

Ale Bitcoin Up samozřejmě žádné povolení nemá, je to zcela anonymní program. Nenajdete ani informace o tom, kdo ho provozuje, natož aby tento subjekt byl někde registrovaný a měl potřebnou licenci.

Zkrátka řečeno, Bitcoin Up je nelegální investiční program.

Celebrity a Bitcoin Up

Na tomto místě musíme upozornit, že podvody jako Bitcoin Up bývají propagovány pomocí podvodných reklamních kampaní. Mívají své vlastní články, které imitují známá média, jako Blesk, Novinky, iDnes, Aktuálně, ČT24 apod.

V těchto fake článcích najdete vymyšlené příběhy o tom, jak s Bitcoin Up vydělávají obyčejní lidé velké peníze, jak třeba někoho zadrželi na letišti Václava s velkou hotovostí pocházejících ze zisků z tohoto programu a další takové nesmysly.

U těchto podvodů pak jejich tvůrci často sahají k podvodným článkům o tom, jak jejich program doporučují či dokonce používají celebrity jako Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd, Petr Kellner, Daniel Křetínský, Bolek Polívka a další.

Aby tedy bylo zcela jasno, Bitcoin Up je podvod a všechny pozitivní recenze a zkušenosti jsou dílem podvodníků, kteří tento program stvořili, jsou naprosto falešné a s realitou nemají nic společného.

Jak Bitcoin Up funguje ve skutečnosti

V naší recenzi jsme dokázali, že je Bitcoin Up podvod. Možná si ale pořád myslíte, že nemáte co ztratit, když si ten program vyzkoušíte, protože je zadarmo. Rychle vás vyvedeme z omylu.

Když se totiž do Bitcoin Up registrujete, budete donuceni ke vkladu alespoň 250 dolarů na účet u předem vybraného a neregulovaného brokera. Prostě vám bude nadiktován. Řeknou vám, že u jiného brokera ten program nebude fungovat.

Pak budete nuceni nechat obchodovat Bitcoin Up s těmito vašimi penězi, a ty začnou rychle mizet z vašeho účtu. Takže od prvního okamžiku budete ztrácet své vlastní peníze. Samotný program sice může být zadarmo, ale bude obchodovat s vašimi penězi a prodělávat vám je. Tady ani nehovoříme o riziku, ale o jisté ztrátě.

Na tomto místě musíme ještě upozornit na jeden zrádný trik, které podfuky jako Bitcoin Up často používají. Po registraci vám můžou nabídnout demo, abyste si aplikaci vyzkoušeli s virtuálními penězi. Pokud to uděláte, uvidíte rychle se kupící zisky. Ale pozor, budou falešné.

Demo tohoto programu totiž používá falešné ceny a generuje falešné zisky, které by ve skutečném obchodování nenastaly.

Tento trik používají podvodníci proto, abyste jim uvěřili, že vám můžou vydělat peníze. A abyste jim pak ochotně svěřili své peníze, aby vám je mohli ukrást. Takhle jednoduše Bitcoin Up funguje.

Chtějí vaše peníze

Braňte se

Abyste se nestali obětí podvodů, jako je Bitcoin Up, je v první řadě třeba používat zdravý rozum. Peníze představují hodnotu, a jako takové nemůžou být zadarmo. Když vám tedy někdo slibuje peníze zadarmo, třeba formou automatických zisků z obchodování kryptoměn, je to podvodník.

Každou takovou nabídku si důkladně prověřte, a hlavně se na chvíli zastavte a důkladně si vše promyslete, pokud máte někam poslat své peníze. To je totiž ten kritický okamžik. Pokud peníze nikam nepošlete, nemůžete o ně přijít. Samozřejmě za předpokladu, že nikomu cizímu také nedáte přístup ke své platební kartě, elektronickému bankovnictví atd.

Pokud jste do Bitcoin Up už registrovali a poslali peníze, zkuste je co nejrychleji získat zpět. Požádejte brokera, kterému jste je poslali, ať vám je vrátí. Pokud odmítne, poraďte se svojí bankou, jak je možné je získat zpět. Nejjednodušší to bývá u platebních karet, kdy se provede tak zvaný chargeback.

Nakonec musíte také zvážit, jaké jste poskytli osobní údaje a zda by nebylo vhodné podniknout nějaká opatření. Například pokud jste v souvislosti s Bitcoin Up někomu poskytli kompletní údaje své platební karty, asi bude lepší si nechat vystavit novou.

Recenze Bitcoin Up – hodnocení

Bitcoin Up je podvod. Je to klon starého podvodu, nové je pouze jméno. Od skutečných uživatelů tohoto programu víme, že v obchodování ztrácí peníze. Vyhněte se mu!

Pokud máte zájem o obchodování s kryptoměnami, vyzkoušet si ho můžete na skutečném demo účtu u regulovaného brokera. S virtuálními penězi můžete testovat, učit se a budovat strategii.

Před případným investováním skutečných peněz si musíte být jistí, že rozumíte rizikům a že jste dobře připraveni.

Prosíme sdílejte naší recenzi a pomozte varovat ostatní před podvodem Bitcoin Up.

Často kladené otázky

Je Bitcoin Up podvod?

Ano, Bitcoin Up je podvod. Žádné peníze vám nevydělá, ani nemůže. Od začátku byl navržen tak, aby z vás vylákal vaše peníze a obral vás o ně.

Kolik stojí Bitcoin Up?

Bitcoin Up aplikace je zadarmo. A má to prostý důvod, je to totiž podvod, který je postaven tak, aby vás připravil o peníze. Proto registrace do něj nic nestojí.

Kolik můžu vydělávat s Bitcoin Up?

Bitcoin Up slibuje desítky tisíc korun denně, ale ve skutečnosti s ním nevyděláte nic. Jen vám prodělá všechny peníze, které do něj vložíte, aby s nimi obchodoval.

Jaké jsou zkušenosti s Bitcoin Up?

Zkušenosti s Bitcoin Up jsou velmi špatné. Je to starý podvod s novým jménem a mnoho lidí s ním už přišlo o své peníze, a to často o nemalé částky. Všechny pozitivní recenze Bitcoin Up jsou falešné, napsali ji sami podvodníci, kteří za ním stojí.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin UP
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin UP
Cena:
CZK 6200
Dostupnost:
Available in Stock

15 thoughts on “Bitcoin Up recenze: Strašný podvod [UPOZORNĚNÍ!]

 1. Dobrý den,

  byl jsem podvedenspolečností MCMS.Finance. Peníze jsem volil přes AtomicWallet, nakouil Bitcoin a ty převedl do společnosti MCMS.Finance. Telefony ani email nefunguje. Komunkovali i přes telegram, ale ten je nyní hluchý. Po prvních ziscích mi sami doporučili výběr části finančních prostředků (122 USD), který proběhl, ale pak již komunikace skončila.

  Stále je aktivní účet na MT5, robot vydělává asi fiktivní peníze. Je možné získat nějakým způsobem vklad zpět?

  Děkuji.

  Vlk

  1. Dobrý den, pokud jste peníze poslal přes bitcoin, tu transakci není možné nijak vrátit. Jediná možnost je se obrátit na policii, jestli ta dokáže podvodníky najít a přivést k odpovědnosti.

  2. Dobrý deň
   Podal ste prosím trestné oznámenie? Ja mám rovnaký problém, presne jak cez kopírak. Aj ja chcem podať trestné oznámenie na Platinex. Vedeli by sme sa nejak spojiť? Ja mám aj zmapovanú cestu financií. Na maily Platinex nereagujú, falošná adresa.
   Anna

 2. Muzu se zeptat? Stalo se mi to samé jako Petrovi akorát s firmou 5Markets. Nevíte, dostal Petr ty peníze od nich zpět? Pomohla banka?
  Dekuji

 3. Mám stejný problém u firmy Platinex Dr.Harry Grand. Vydělal cca 20tis. EURO,ale peníze z této společnosti nejdou dostat. Řekl, že musím poslat dalších 1000Euro, abych byl vyplacen. Můj vklad byl cca 1220EURO. Co mám dělat? Děkuji

  1. Určitě jim nic dalšího neposílejte. Podmínit výběr peněz dalším vkladem je typický trik podvodů. Upřímně, nic jste u nich velmi pravděpodobně nevydělal. Tyhle podvody jen lidem ukazují fiktivní zisky, aby je udržely v klidu, případně přesvědčily k dalším vkladům. Ale nikdy nedosahují reálných zisků, všechno si vymýšlejí. Můžete se zkusit zeptat zprostředkovatele vaší vkladové platby, jestli ty peníze nejdou nějak vrátit. Jinak Vám zbývá jen trestní oznámení podané policii.

   Co se týče firmy Platinex, existuje reálná firma s takovým jménem a obchoduje se na burze. Vás ale asi podvedl někdo, kdo se za ní jen vydával? Máte odkaz na webové stránky toho podvodu?

 4. Tak to je na dlouhé lokty zkusím poslat reklamaci na moji banku ale tam mi řekli že stím nic neudělají tak pak stížnost na VISA ?? To ani nevím kde.

 5. Dobrý den, bohužel jsem hloupě naletěl a poslal jsem 250 dolarů prosím o pomoc jak je dostat zpět moc děkuki

   1. No přímo te společnosti abych se zaregistroval a přes kartu tak už to nemůžu vrátit tak nevím co dál chcou po mě ofocení dokladu a i tě karty a že pak mi peníze vrátí tak nevím jak dál

    1. A jak se ta společnost jmenuje, který je to broker? Bitcoin Up posílá lidi k různým brokerům, proto se ptám.

     Brokeři normálně mají povinnost ověřovat totožnost zákazníků. Poslat kopii občanky regulované společnosti není problém, ale tady nevím, co je to přesně za společnost. Rozhodně neposílejte kopii platební karty, aniž byste nezakryl alespoň prostředních 8 čísel.

     Jinak u platební karty je vždy možnost požádat banku o vrácení transakce (chargeback). Musíte ale vysvětlit, že jste obětí podvodu.

     1. To jsem jim řekl a tím že jsem se registroval tak je to platné a nic neudělají banka je na nic a je to bitcoin up, Dr. Harry Grant z PlatinEx

     2. Tak PlatinEx je neregulovaný broker, který nemá oprávnění poskytovat u nás jakékoliv finanční služby. Bance řekněte, že jste byl podvodem přesvědčen, abyste vložil peníze na účet u brokerské společnosti, která u nás nesmí poskytovat služby a odmítá vám vrátit vaše peníze. Proto žádáte o vrácení platby. Pokud banka bude stále odmítat, obraťte se přímo na vydavatele karty (Visa, Mastercard). V případě neúspěchu bych klidně poslal stížnost do ČNB.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *