BitQS recenze – Tajný podvod! [+ zkušenosti]

BitQS recenze

Tato recenze vám přináší jednoznačné důkazy, že je kryptoměnový obchodní program BitQS podvod. Máme s ním špatné zkušenosti.

Podrobili jsme BitQS důkladnému testu a analýze. Tato recenze předkládá všechny důležité informace: Co je BitQS, zda je to legální program, jaké má obchodní výsledky, jaké jsou s ním zkušenosti a co o něm říkají reální uživatelé v diskuzích.

Co je BitQS

BitQS je automatizovaný obchodní software pro kryptoměny. To znamená, že za vás bude otevírat a uzavírat obchody s kryptoměnami, přičemž by měl generovat zisk.

Podle oficiálního webu BitQS je tento obchodní software schopný vydělávat minimálně 1100 amerických dolarů denně. Přitom stačí udělat pouze základní vklad ve výši 250 amerických dolarů a program spustit.

Tento program je údajně stoprocentně bezpečný, funguje na všech zařízeních a můžete s ním začít už dnes, aniž byste se cokoliv nového museli učit.

Je BitQS opravdu tak zázračný program, dá se mu věřit? Na to odpovíme v této recenzi.

Funkce

Je BitQS legální?

BitQS BQ je naprosto jednoznačně investiční služba. Máte jí svěřit své finanční prostředky a BitQS s nimi bude obchodovat na finančních trzích za účelem dosažení zisku. Vy pak máte dostávat vyplacené zisky.

Každá investiční služba musí mít povolení od regulačního úřadu v každé zemi, ve které má být nabízena. Pokud má tedy být BitQS nabízeno v České republice, potřebuje povolení, které bude buď vydané Českou národní bankou nebo jiným regulátorem v Evropské unii.

BitQS ale žádné takové povolení nemá v žádné zemi, je to zcela anonymní a nelegální investiční služba. Je to kopie služby BitQT (o tom více dál v recenzi) před kterou už varoval rakouský regulační úřad AMF jako před nepovolenou investiční službou.

BitQS podvod

Celá pravda je taková, že je BitQS podvod. Není to žádná zisková aplikace, která by vám mohla vydělat peníze v obchodování s kryptoměnami nebo s čímkoliv jiným. Jediné, co dokáže, je prodělat vaše vlastní peníze.

Kopie jiného podvodu

Jak už jsme zmínili, BitQS ve skutečnosti je pouhou kopií podvodu BitQT, který se poprvé objevil už v roce 2020. Nepřináší tedy nic nového.

Na našem obrázku uvidíte, že se jedná o naprosto stejný program, který používá stejné webové stránky. Změnil se pouze název.

Zkušeností s tímto BitQS programem je proto hodně a od skutečných uživatelů víme, že žádné peníze nevydělává. Naopak, peníze, které do něj vložíte pro obchodování, se ztratí, protože je to ztrátový program.

BitQS podvod

Nemožné sliby

Na webu BitQS se nachází kalkulačka, která vám spočítá, kolik s touto aplikací budete vydělávat peněz. Na našem příkladu na obrázku můžete vidět, že když vložíte do programu 1000 dolarů, za pouhý jeden den byste měli vydělat 136 dolarů, což představuje zhodnocení o 13,6 procenta.

13,6 procenta za jediný den znamená více než 400 procent měsíčně, protože s kryptoměnami se obchoduje i o víkendech. A to je nejen ve světě investování naprosto nemožné zhodnocení.

Žádný legální byznys na světě vám nemůže zhodnotit finanční prostředky o 400 procent každý měsíc, to je prostě nemožné. Ty nejlepší investiční fondy dosahují desítky procent za rok a BitQS vám chce namluvit, že zvládne násobně víc za pouhý měsíc?

Už pouze na základě tohoto slibu absurdně vysokého zhodnocení můžete jasně vidět, že je BitQS podvod. Kdyby něco takového nějaký program dokázal, vězte, že by ho byla plná média a investovali by s ním všichni.

Sliby - statistiky

Falešené obchodní výsledky

Další falešnou věcí na webové stránce BitQS je tabulka s údajnými živými obchodními výsledky aplikace. Jsou v ní zobrazeny zisky v řádu stovek dolarů.

Tato tabulka sama o sobě obsahuje dva důkazy o tom, že je to podvod. První je ten, že žádný obchodní systém na světě nedokáže při obchodování na finančních trzích mít jen zisky, přesto se vám BitQS snaží namluvit, že to dokáže.

Druhý důkaz spočívá v tom,že tabulka obsahuje obchodní páry jako LTC/EOS nebo ETH/LTC, které se ve skutečnosti u žádného brokera neobchodují.

BitQS vás totiž pošle k neregulovanému brokerovi, u kterého nebudete ani moct obchodovat s kryptoměnami přímo, pouze formou derivátů, a výše zmíněné deriváty neexistují.

Závěr je proto jasný, tabulka s obchodními výsledky BitQS je falešná.

Obchodní výsledky

Falešné zkušenosti a recenze

Web BitQS zobrazuje loga renomovaných médií, jako jsou CNN, Financial Times, BBC, Forbes a Bloomberg. Zjevně se tak snaží vyvolat dojem, že tato média publikovala články o BitQS.

To ale samozřejmě není pravda, žádná seriózní média nic pozitivního o BitQS nikdy nepublikovala, protože se jedná o podvod.

Média

Falešné jsou také recenze a zkušenosti uživatelů s BitQS, které taktéž najdete na stránce toho programu. Důkaz najdete na našem obrázku.

Podvodníci použili fotografie lidí, kteří s tímto programem nemají nic společného. A v různých jazycích jim dali různá jména, přičemž příběh a zkušenosti jsou vždy stejné, ať už se jedná o BitQS nebo o předchozí verzi tohoto podvodu BitQT!

Jinak řečeno jsou to naprosto fiktivní příběhy, které se skutečnými výsledky BitQS nemají nic společného.

Skuteční uživatelé BitQS v diskuzích potvrzují, že je tento program ztrátový, žádné peníze vydělávat nedokáže.

Zkušenosti

Přiznaný podvod

Podvodníci se většinou neobtěžují s upozorněními na reálnou podstatu svých produktů, ale dole na konci stránky BitQS můžete najít malým písmem napsáno něco důležitého.

A to v podstatě to, že všechno na webu toho programu je výmysl, že ve skutečnosti s ním můžete přijít o všechny peníze a tak dále.

Jako kdyby bylo v pořádku na celé stránce publikovat lži a dole pak malým písmem přiznat, že to jsou lži. Ne, tohle v pořádku není, BitQS BQ je podvod.

Varování

Jak BitQS opravdu funguje

BitQS byl stvořen s cílem vydělat peníze podvodníkům. Ti potřebují, abyste jim poslali své peníze, jinak je nezískají.

Vymysleli si proto příběh o zázračně ziskové aplikaci, která vám bude sama vydělávat velké peníze. Stačí, jen když do ní vložíte peníze…

Ve skutečnosti ale váš vklad půjde na účet společnosti, která s podvodníky z BitQS spolupracuje a podělí se o ně s nimi. Z vašeho obchodního účtu pak peníze rychle zmizí. Vy se pak dočkáte jen dalších výzev, abyste na účet vložili další a další peníze. Ale nedělejte to. Všechno, co jim pošlete, se ztratí.

A kdyby vám náhodou nabízeli demo účet BitQS, ani ho nezkoušejte, protože bude také falešné. Podfukáři nemají problém se zfalšováním demo verze své aplikace, která bude využívat fiktivní ceny a generovat fiktivní zisky. Ve skutečném obchodování ale tato aplikace ztrácí.

Berte to takhle: kdyby tito lidé skutečně uměli ziskově obchodovat s kryptoměnami, dělali by to a vydělávali peníze pro sebe. Kdyby potřebovali více kapitálu, tak si na obchodování půjčí, protože úrokové sazby u půjček jsou podstatně nižší než zhodnocení, kterého BitQS údajně dosahuje.

Určitě by se vám nesnažili vnutit svůj program zadarmo pomocí (často nevyžádané) reklamy.

Jak se bránit

U velké většiny internetových investičních podvodů s kryptoměnami se setkáte s nabídkou nemožných zisků, většinou minimálně několik desítek procent měsíčně. A bude to vždy od anonymní a neregulované společnosti. Tak poznáte, že se jedná o podvod, stejně jako v případě BitQS BQ.

Do takových podvodů se ani neregistrujte, protože podvodníci by pak mohli zneužít vaše osobní data.

Pokud jste naší BitQS recenzi našli pozdě a peníze jste do systému už vložili, snažte se je co nejdříve získat zpět. Nejdříve požádejte o výběr brokera, kterému jste peníze poslali. Pokud se vám nepodaří získat váš vklad zpět touto cestou, můžete to zkusit ještě jinak.

Vše se odvíjí od toho, jak jste peníze poslali. Pokud to bylo přes platební kartu, můžete banku požádat o vrácení transakce s tím, že jste obětí podvodu. Obdobně postupujte u ostatních platebních zprostředkovatelů.

Pokud jste peníze na účet poslali prostřednictvím kryptoměny, takové transakce jsou bohužel nevratné.

BitQS recenze – závěr

BitQS je investiční podvod, který slibuje velké zisky z obchodování kryptoměn, ale přinese vám pouze ztráty. Vyhněte se mu!

Pokud si chcete vyzkoušet obchodování s kryptoměnami, začněte na bezplatném demo účtu u regulované společnosti. S virtuálními penězi si můžete vyzkoušet, jestli dokážete dosahovat zisků.

Pokud se pak rozhodnete investovat skutečné peníze, ujistěte se, že dobře rozumíte rizikům.

Prosíme sdílejte naší recenzi, a pomozte tak varovat ostatní před podvodem BitQS.

Často kladené otázky

Je BitQS podvod?

Ano, BitQS je investiční podvod. Vyláká z vás peníze pod příslibem vysokých zisků, ale vždy vás jen připraví o váš vklad. Jeho výsledky jsou ztrátové obchody.

Jaké jsou zkušenosti s BitQS?

S BitQS je mnoho negativních zkušeností. Je to pouhá kopie podvodu BitQT, který už mnoho lidi připravil o peníze. Internetové diskuze jsou jich plné.

Kolik můžu vydělat peněz s BitQS?

S BitQS nemůžete vydělat žádné peníze, protože je to podvod. Jediným cílem této aplikace je vás okrást o vaše peníze, když je dobrovolně převedete na účet podvodníků.

Jak se do BitQS registrovat?

Do BitQS se neregistrujte, pokud nechcete přijít o peníze. Žádné osobní údaje jim neposkytujte a určitě jim neposílejte žádné peníze, zcela určitě byste o ně přišli.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
BitQS
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
BitQS
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *