BitQT recenze – je to naprosto průhledný podvod!

BitQT recenze

V naší recenzi BitQT se dozvíte vše o tomto investičním podvodu, který se schovává za kryptoměny. Zkušenosti jsou s ním velmi špatné.

Analyzovali jsme BitQT a otestovali jeho platformu. V tomto článku se dozvíte, co je BitQT, jak funguje, jaké jsou s ním zkušenosti, co něm uživatelé říkají v diskuzích, proč je to podvod a jak vás chce obrat o peníze.

Co je BitQT

BitQT je obchodní program na kryptoměny. Funguje zcela automaticky, takže bude za vás sám otevírat a zavírat obchody s kryptoměnami. Přitom údajně bude generovat nemalé zisky.

Oficiální internetové stránky BitQT uvádějí tyto hlavní vlastnosti programu:

 • plně automatizovaný
 • vyhrává 99,4 % obchodů
 • vyžaduje jen 20 minut práce denně
 • vydělává minimálně 1100 dolarů denně

A nyní to nejdůležitější, BitQT můžete získat zadarmo. Máte tedy uvěřit, že vám tento bezplatný systém bude vydělávat desítky tisíc dolarů měsíčně, přičemž nebudete muset dělat téměř nic.

Je BitQT seriózní program?

Ne, BitQT není seriózní program. Možná vás to zaskočí, ale ve skutečnosti BitQT není vůbec žádný program, zkrátka neexistuje.

Vše, co se dočtete na internetových stránkách BitQT, jsou lži, všechno je vymyšlené. S tímto programem nemůžete vydělat žádné peníze.

BitQT povod

BitQT je ve skutečnosti podvod. Je to investiční podvod, který vás chce připravit o peníze. Využívá k tomu lži o tom, jak snadno vám bude vydělávat peníze burzovním obchodováním, přičemž ale žádný skutečných obchodní software nemá.

V naší recenzi dokazujeme následujícími důkazy, že je BitQT podvod.

1. Naklonovaný podvod

Podvodníci byli v posledních letech leniví a své podvody klonovali, přičemž jen měnili jejich jména. Webové stránky vždy byly stejné, a tak šlo snadno rozpoznat, že se pořád jedná jeden a ten samý podfuk.

BitQT se na první pohled liší od ostatních, ale bližší zkoumání odhalí, že se opět jedná o starý a dobře známý podvod. Uváděné vlastnosti, funkce a výsledky tohoto systému jsou totiž naprosto totožné s podvody, které jsme už recenzovali, například: Bitcoin Era, Bitcoin Trader, Bitcoin Loophole nebo Bitcoin Billionaire.

Jelikož jsou texty na webových stránkách těchto systémů víceméně stejné, je zjevné, že se jedná o jeden a ten samý podvod.

2. Nesplnitelné sliby

Na webu BitQT najdete kalkulačku, která vám spočítá, kolik můžete s tímto systémem vydělávat. Zadáte do ní výši počátečního vkladu, a pak si můžete například nechat spočítat, kolik vyděláte za měsíc.

Na našem obrázku můžete vidět příklad, z jednoho tisíce dolarů prý tento software udělá více než pět tisíc během pouhého měsíce. Jinak řečené BitQT údajně dokáže zpětinásobit vaše peníze během 30 dní.

A to je naprosto jasný nesmysl. V obchodování kryptoměn sice můžete teoreticky mít takto úspěšný měsíc, ale rozhodně to není výkonnost, kterou můžete opakovat každý měsíc. Přitom BitQT tvrdí, že vám takto konzistentně bude zhodnocovat kapitál donekonečna. A to je prostě nemožné.

Nemožné výdělky

Zkušenosti s BitQT

Jaké jsou zkušenosti s BitQT? Určitě ne takové, jako jsou uvedené na jeho oficiálním webu. Najdete na něm sice příběhy lidí, kteří vydělávají peníze, ale všechno je falešné.

Na našem obrázku najdete důkaz. Za prvé, když se přepnete mezi anglickou a německou verzí stránek, u stejných fotek a příběhů najdete různá jména. Za druhé, ty fotky jsou navíc kradené, patří lidem, kteří s BitQT nemají nic společného.

Zkušenosti skutečných uživatelů s BitQT jsou velmi negativní. Všichni, kdo s tímto programem investovali své peníze, o ně přišli. Takových zkušeností jsou plné diskuze a diskuzní fóra. Množí se dotazy lidí, co můžou dělat, aby své peníze získali zpět.

Zkušenosti s BitQT

Podvodný program

BitQT používá jeden velmi zákeřný trik, aby vás oklamal. Bohužel je to ale běžný trik pro dnešní investiční podvody. Jde o jeho obchodní program a jeho demo.

Poté, co se do BitQT registrujete, získáte přístup do obchodní platformy. Tuto platformu si budete moct vyzkoušet v demo režimu, tedy s virtuálními penězi. Když demo spustíte, tak uvidíte, jak začne automaticky obchodovat.

Uvidíte zisky i ztráty, ale zisky budou výrazně převažovat a zůstatek na vašem účtu rychle poroste. Zřejmě většina lidí proto dospěje k závěru, že je BitQT ziskový program, ale není to pravda.

Jak je to možné? BitQT platforma totiž používá falešné demo, které pracuje s fiktivními cenami. Jinak řečeno obchody v demo režimu jsou naprosto vymyšlené a nemají nic společného s tím, jak by výsledky vypadaly ve skutečnosti.

Pokud se necháte ošálit a uvěříte, že je to ziskový program, pravděpodobně přistoupíte k obchodování se skutečnými penězi. V takovém případě se pak nestačíte divit, jak rychle vaše peníze budou z obchodního účtu mizet, protože reálné obchodování falšovat samozřejmě nelze.

Přiznání k podvodu

BitQT ve skutečnosti není žádný obchodní program založený na skutečné strategii. Je to jen nástroj, jak u vás vyvolat dojem, že byste mohli rychle přijít k penězům. Pokud vás naše dosavadní důkazy nepřesvědčili, tak vás určitě přesvědčí tohle.

Sami podvodníci, kteří stvořili BitQT, totiž přiznávají, že je jejich program fiktivní a že všechno je jeden velký výmysl. Stačí se podívat na konec jejich webové stránky, úplně dole najdete malými písmeny napsané úplné doznání.

Zřejmě si myslí, že když vám budou ve všem lhát, a pak někde na konci malými písmeny přiznají, že lhali, že to je v pořádku. Ale není, BitQT je prostě podvod.

Přiznání k podvodu

Jak BitQT funguje – pravda

V této recenzi jsme už vysvětlili, že BitQT použije falešné demo, aby vás přesvědčilo, že je to ziskový program. Možná ale pořád netušíte, v čem spočívá riziko, když je ten program bezplatný?

On ve skutečnosti bezplatný není. Funguje takhle: Pokud budete chtít nechat BitQT obchodovat se skutečnými penězi v naději, že vám bude vydělávat, budete odkázáni na jednoho konkrétního brokera.

Nebudete mít na výběr, BitQT vás donutí poslat peníze určité společnosti, jinak ho nebudete moct používat. Zpravidla to bude nějaký neregulovaný a podvodný broker, který s nimi spolupracuje a dává jim část peněz, které od lidí získá. Jako například broker Hedgespots.

Narazili jsme ale také na pochybnou spolupráci s jinak regulovaným brokerem EverFX. Ovšem BitQT vás přesměruje na jeho neregulované pobočky, aby vás mohli v tichosti okrást a vy jste si nemohli stěžovat standardními cestami (viz. obrázek).

Když to srhneme, tak BitQT vás donutí poslat peníze určité společnosti, u které se ztratí. Budou pak po vás chtít jen další a další vklady. Budou k tomu využívat různé lži a falešné sliby, každý další vklad na účet bude ztracen.

Oblíbenou lží je, že jim musíte nejdřív zaplatit daň, abyste z obchodního účtu mohli vybrat peníze. Kdyby to byla pravda, daň by strhli ze zůstatku a zbytek vám poslali. Oni ale vždy budou chtít, abyste jim poslali další peníze. Nic jim neposílejte, nic vás totiž nenechají vybrat.

EverFX

BitQT v médiích

Jelikož je BitQT podvod z nechvalně proslulé rodiny podvodů, máme také hodně zkušeností s tím, jak jsou takové systém propagovány.

Začíná to falešnými recenzemi na různých webech, které se budou tvářit jako upřímné testy, ale jsou to jen reklamy placené podvodníky.

Pokračuje to články, které doporučují BitQT a tváří se, že byly publikovány renomovanými médii, jako u nás třeba listy iDnes, Novinky nebo Aktuálně. Když si ale takové články detailně prostudujte, zjistíte, že jsou falešné a publikované na adresách, který se skutečnými médii nemají nic společného.

A končí to články, které tvrdí, že BitQT bylo v různých televizních pořadech. U nás podvodníci typicky zneužívají Českou televizi, na Slovensku je to Markíza, JOJ a TA3.

A nesmíme zapomenut na fiktivní články, které tvrdí, že programy jako BitQT doporučují různé celebrity, jako Petr Kellner, Daniel Křetínský, Pavel Nedvěd, Bolek Polívka, Roman Skamene, Peter Sagan, Boris Kollár, Jaroslav Haščák nebo Milan Lasica.

Aby bylo jasno, BitQT nikdy nebylo doporučeno ani zmíněno žádnou veřejně známou osobností, žádnými seriózními novinami ani žádnou televizí.

Jak získat peníze zpět z BitQT

Pokud vás už BitQT podvedl a přišli jste s ním o peníze, nemusí být vše ztraceno. Zkuste následující kroky, možná se vám podaří získat peníze zpět.

 1. Podívejte se, komu jste své peníze poslali. Bude to broker, u kterého vám BitQT automaticky vytvořil účet.
 2. Přihlaste se k účtu u toho brokera a zažádejte o výběr peněz.
 3. Pokud nějaké peníze chybí, kontaktujte brokera a požádejte o jejich vrácení. Vysvětlete, že jste se stali obětí podvodu BitQT.
 4. Pokud vám broker nevyhoví, pohrozte mu stížností regulačním úřadům a vrácení transakce přes vaši banku.
 5. Pokud to nepomůže, zkuste nechat transakci vrátit. Pokud jste peníze poslali přes platební kartu, požádejte svoji banku o tak zvaný chargeback. Vysvětlete, jak jste byli podvedeni.
 6. Pokud jste poslali peníze přes nějakého zprostředkovatele (PayPal apod.), kontaktujte toho zprostředkovatele se žádostí o pomoc.
 7. Nejhorší jsou bankovní převody, ty se těžko vrací. Zeptejte se své banky a banky příjemce, jak vám můžou pomoct.

Samozřejmě jsou tu také regulační úřady, na které se můžete obrátit. Na jedné straně by vám mohl poradit regulátor v zemi, ve které bydlíte (u nás ČNB), na straně druhé by vám také mohl pomoct regulátor v zemi sídla brokera, kterému jste poslali peníze.

BitQT – hodnocení

BitQT je podvod. Přiznali to přímo jeho autoři. Není to žádný ziskový obchodní program na kryptoměny, pouze nástroj, jako vás obrat o vaše vlastní peníze. Vyhněte se mu!

Pokud vás zajímá skutečné obchodování s kryptoměnami, vyzkoušet si ho můžete na demo účtu u regulovaného brokera s virtuálním penězi.

Testujte a učte se obchodovat ziskově. Neinvestujte skutečné peníze, dokud nebudete dobře rozumět rizikům.

Často kladené otázky

Je BitQT podvod?

Ano, BitQT je podvod. Je to falešný obchodní program, který chce vyvolat doje, že je ziskový. Jeho skutečným cílem je z vás vylákat vaše vlastní peníze.

Můžu s BitQT vydělávat peníze?

Ne, to není možné. Je to totiž podvodný program. Pokud byste ho pustili na obchodování se skutečnými penězi, rychle je prodělá.

Jak se registrovat do BitQT?

Určitě se do BitQT vůbec neregistrujte, protože je to podvod. Nehledejte jeho internetové stránky, nepředávejte mu své osobní údaje, úplně se mu vyhněte. Jedině tak se vyhnete riziku a zůstanete v bezpečí.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
BitQT
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
BitQT
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *