Bonusy ke vkladům na účet binárních opcí

Bonus k binárním opcímOd doby, kdy jsme naposledy psali o deposit bonusech neboli bonusech ke vkladům, uplynula už delší doba a několik věcí se změnilo. Proto si v tomto článku řekneme, jak vypadá aktuální situace na tomto poli.

Snad všichni brokeři binárních opcí nabízejí ke vkladům na obchodní účet bonusy, bývají to většinou desítky procent, někdy i celých 100 procent. To znamená, že když si například vložíte na účet 200 dolarů, broker vám přidá 100 dolarů a vy pak celkem máte 300 dolarů na obchodování.

Takové bonusy ale byly v minulosti poměrně zrádné, protože je brokeři často zneužívali a do podmínek, které obchodníci často přehlíželi, dali omezení, že jakmile bonus akceptujete, musíte dosáhnout určitého obratu při obchodování, než si budete moci cokoliv vybrat.

Jenomže začátkem letošního roku vydal kyperský regulátor CySec nařízení, podle kterého je nelegální vázat výběr klientových prostředků na jakékoliv podmínky obratu. A tím se všechno mění. Seriózní brokeři sice takové pravidlo nepotřebovali ani dřív, aby se ke svým klientům chovali korektně, ale teď se to alespoň stává pravidlem, které musí dodržet všichni brokeři sídlící na Kypru, a tam jich sídlí většina.

Mnohým se může zdát Kypr exotickou a lehce pochybnou lokací pro brokera, ale je to země EU a právě díky tomu, že je tam tolik brokerů binárních opcí, začal podnikat CySec velké kroky v regulaci binárních opcí, zatímco ostatní země své strategie v této oblasti teprve formulují. Toto nařízení ohledně deposit bonusů je jedním z takových důležitých kroků.

Příklad bonusu a podmínek

Na závěr si uveďme příklad, jak můžou vypadat férové podmínky pro bonus, konkrétně u brokera TopOption, u něhož je minimální vklad 100 dolarů. Musíme si totiž uvědomit, že vám broker dává v podstatě peníze zadarmo, takže nějaká omezení být musí, jinak by si všichni zakládali účty, nechali si přidělit bonusy a vše hned vybírali.

Broker vám dává peníze zadarmo na to, abyste u něj obchodovali, takže třeba právě zmíněný TopOption má následující podmínky pro bonusy ke vkladům:

 • Vlastní peníze, které jste na účet vložili, můžete vybrat kdykoliv bez omezení.
 • Bonus můžete vybrat, až když učiníte obchody v celkové hodnotě 40násobku bonusu. Když tedy dostanete bonus například 200 dolarů, musíte celkem zobchodovat binární opce v souhrnné hodnotě 8000 dolarů, než můžete vybrat těch 200 dolarů bonusu.
 • Jakékoliv zisky z obchodování můžete vybrat, až když zobchodujete binární opce v celkové hodnotě pětinásobku bonusu. U příkladu s 200 dolarovým bonusem musíte tedy zobchodovat 1000 dolarů, než můžete začít vybírat zisky.

Jak vidíte, vaše peníze zůstávají neustále vaše a můžete je kdykoliv vybrat. Vybírání zisků je omezeno jen menší podmínkou, výběr samotného bonusu pak vyžaduje už větší obrat.

Kdy má bonus smysl?

Než akceptujete bonus ke vkladu, rozmyslete si ho ve světle podmínek, které jsme si tu rozebrali. Bonusy nejsou špatná věc, protože můžete do začátku získat třeba 50 % peněz navíc, takže začnete obchodovat třeba se 300 místo 200 dolary, což vám může přidat na klidu. Když si srovnáme obchodování s bonusem a bez bonusu, nemáte co ztratit, můžete jen získat, leda že byste plánovali udělat jen pár obchodů, vybrat hned zisky a už nikdy neobchodovat. Pak by pro vás byl bonus omezující.

Bonus ke vkladu můžete získat při vkladu peněz na účet. A určitě se nebojte zeptat svého brokera, kolik je ochoten vám nabídnout ve vašem konkrétním případě.

11 thoughts on “Bonusy ke vkladům na účet binárních opcí

 1. Tak si to tu pročítám a zjistil jsem že se podmínky pro výběr zisků s Bonusem trochu zpřísnili. Musíte zobchodovat 10násobek výše bonusu (např: bonus 200USD tz zobchodovat min.2000 USD ať už se ziskem nebo ztrátou) a navíc žádný obchod nesmí být za více než 50% Vašeho aktuálního zůstatku. TZ: když máte na účtu 900USD a dáte obchod za 500USD tak se to do toho 10násobku nebude počítat.

 2. Dobrý den
  Rozumím tomu za jakých podmínek lze vybrat případné výhry když obdržím bonus. Ale jak se postupuje v případě že dejme tomu $1000 vložím a dalších $1000 obdržím jako bonus. Dejme tomu $800 špatně investuji a rád bych přestal pro neúspěch. Budou mi potom vše počítat 1:1 a já budu moct vybrat $600 nebo už nebudu moct vybrat nic? Díky za odpověď

  1. Dobrý den, pokud nenaplníte obratové podmínky pro výběr bonusu, budete si moct vybrat jen $200, protože ztráty se budou odečítat od vkladu.

   1. Díky za odpověď. Trochu to potěšilo. Spíš jsem čekal že při ztrátách nebudu moct vybrat nic. Raději tedy zvolím vklad v nejnižší možné částce.

 3. Dobrý den,
  uvedu další vychytralý příklad:
  vložím 200, dostanu bonus např 50%, takže jsem na 300. Ty hned všechny vložím (chtěl jsem napsat vsadím, protože se to k takové akci víc hodí) a neuspěju (prohraju). Diky vlastní blbosti přijdu o všechno, otázka zní: bude po mě broker těch 100 vrátit? Děkuji

 4. Zdravím,
  všiml jsem si, že před bonusy všichni hrozně varují, ale podle podmínek TopOption se zdá, že není problém založit si účet třeba s $250 přes xyz.net, získat tím 100% bonus, v zápětí svých $250 zase vybrat a zůstane mi obchodní účet s cizími $250.
  Vybrat si budu moci jen to, co přesáhne $250, a to až po 125 obchodech za $10 (bez ohledu na jejich úspěch), ale celou dobu to jsou cizí peníze…
  To zní až podezřele dobře. ;o)

 5. Dobrý den,
  zajímám se také o binární opce,ale než si založím ůčet ,chtěla bych vědět jestli je možné věnovat s úspěchem obchodování třeba jen dva-tři dny v týdnu.

  Děkuji Zdeňka

  1. Dobrý den, ano, možné to je. Obchodování není činnost na celý den, ani nemusíte obchodovat každý den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *