Broker Optiontime končí

Broker OptiontimePo delší době končí jeden z brokerů binárních opcí s českou podporou, majitelé Optiontime se rozhodli soustředit veškeré své úsilí na svého vlajkového brokera Topoption.

Konec brokera obvykle bývá nemilou zprávou, protože se často jedná o konec vynucený či nenadálý spojený s vedlejšími úmysly. V případě Optiontime se ale nejedná o nic negativního, jeho majitelé se prostě jen rozhodli netříštit pozornost mezi dvě společnosti a binární opce chtějí nejen pro české obchodníky nabízet jen prostřednictvím Topoption.

Optiontime původně vznikl stejně jako Topoption pod křídly Safecap Investments, která je regulována na Kypru a držitelem oprávnění ČNB poskytovat své služby u nás. Tito dva brokeři na sobě ale původně byly víceméně nezávislí.

S postupem času se však jejich nabídka sbližovala, až se stala téměř identickou, včetně obchodní platformy. Majitelé nakonec všechno spojili, od vedení až po zákaznickou podporu. Jediným rozdílem byla výše minimálního vkladu, která u Optiontime zůstala na 200 dolarech, zatímco o Topoption je 100 dolarů.

Posledním logickým krokem v rámci efektivity je spojit všechno v jednoho brokera, na trhu zůstane jen Topoption.

Za sebe můžeme říct, že tento krok vítáme. V minulosti jsme totiž dost dobře nechápali, proč v době, kdy binární opce začaly rapidně nabírat na popularitě, firmy na binární opce zakládaly nové a nové brokery pod novými názvy. Měli jme za to, že by bylo lepší zůstat u jednoho brokera a soustředit se na maximalizaci jeho kvality, spíš než tříštit pozornost mezi různé značky.

Je zřejmé, že se tímto postupem snažily firmy obsáhnout co nejširší část trhu, ale jak se ukazuje, efektivita velí se soustředit na jednoho brokera.

Optiontime by měl skončit už 19. listopadu a podle našich informací budou jeho zákazníci v rámci firmy přesunuti k Topoption, který se tak podle nás stal jediným doporučeníhodným brokerem binárních opcí s českou podporou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *