BRUTÁLNÍ PODVOD: Bitcoin Billionaire recenze

Bitcoin Billionaire recenze

Program Bitcoin Billionaire slibuje, že z vás udělá kryptoměnového miliardáře. Tato recenze vám ale ukáže, že se tak zcela jistě nestane.

Bitcoin Billionaire je program ne nepodobný systémům, jako jsou Bitcoin Revolution, Bitcoin Pro nebo Bitcoin Future, Bitcoin Era a Bitcoin System, které jsme už recenzovali a upozornili na negativní zkušenostmi s nimi.

Nabídka je prostá, Bitcoin Billionaire má být automatizovaný obchodní software na kryptoměny, který vám sám bude vydělávat 6325 dolarů denně, tedy zhruba 140 tisíc korun. Nemusíte se nic učit, nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti, dokonce prý ani nemusíte nic platit, abyste takto vydělávali miliony korun měsíčně. Zní to reálně?

Bitcoin Billionaire je podvod

Pokud věříte, že vám někdo bude vydělávat miliony korun měsíčně zadarmo, máte velký problém, protože jste snadným terčem pro podvodníky. Peníze zadarmo nejsou a ani být nemůžou. Když si tohle uvědomíte, vyhnete se spoustě podvodům, jako je Bitcoin Billionaire.

Ve většině případů opravdu stačí selský rozum a základní vzdělání, abyste poznali, o co opravdu jde. Pokud si myslíte, že to takhle jednoduché není, máme tu pro vás jednoznačné důkazy.

Recenze a zkušenosti s Bitcoin Billionaire

ZkušenostiJednoznačný důkaz o podvodu najdete v recenzích a uživatelských zkušenostech, které jsou přímo na webu programu Bitcoin Billionaire. Všechny jsou totiž falešné.

Dokázat se to dá snadno. Tento podvod totiž existuje v několika jazykových verzích, například v té polské se jmenuje CryptoBank.

A když si porovnáte zmíněné zkušenosti a recenze z obou verzí, zjistíte, že jsou u stejných příběhů a tváří pokaždé jiná jména. To jednoznačně dokazuje, že jsou falešné.

Bitcoin Billionaire výsledky

Obchodní výsledkyDalší falešnou věcí jsou obchodní výsledky, které Bitcoin Billionaire ukazuje na svém webu. V tabulce mají být výsledky v reálném čase.

Ve skutečnosti jsou to ale jen náhodně generovaná kladná čísla, s obchodováním nemají vůbec nic společného.

Jak to funguje

První lží, kterou vám Bitcoin Billionaire předkládá, je, že je zadarmo. Když se totiž do programu registrujete, zjistíte, že musíte vložit na účet u předem vybraného a neregulovaného brokera alespoň 250 dolarů, jinak vám obchodní program nezpřístupní.

Pokud peníze na účet vložíte, program se postará o to, abyste je naoko prodělali. Ve skutečnosti se o ně podělí zmíněný neregulovaný broker s podvodníky, kteří vás k němu poslali. Pak od vás budou chtít jen další a další vklady, přičemž pokaždé budou slibovat velké zisky. Nikdy se ale žádných nedočkáte, jen vás budou chtít připravit o co největší částku.

Hodnocení

Bitcoin Billionaire je podvod, jehož cílem je z vás vytáhnout co nejvíce peněz na vkladech na obchodní účet, nic vám nevydělá!

Pokud se zajímáte o burzovní obchodování s kryptoměnami, začněte na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera a trénujte s virtuálními penězi.

Obchodovat se skutečnými penězi můžete, teprve až budete mít připravenou strategii a budete rozumět rizikům.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Billionaire
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Billionaire
Cena:
CZK 5800
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *