Český Systém a Komarek recenze – 5 důkazů, že je to podvod!

Recenze Český Systém

Tento rozsáhlý test dokazuje, že je Český Systém podvod, který vám na finančních trzích a s kryptoměnami nemůže vydělat žádné peníze. Je pod ním podepsaný Honza Komarek.

Podrobili jsme Český Systém důkladné analýze a naše závěry naleznete v této recenzi: co je tento systém zač, jak funguje, jaké má obchodní výsledky, jak vás chce podvést, o jaké zkušenosti se podělili skuteční uživatelé v diskuzích, a co dělat, pokud už vás podvedl.

Co je Český Systém

Český Systém je obchodní software pro finanční trhy. To znamená, že obchoduje s různými aktivy, jako jsou akcie, měny, komodity a kryptoměny. Obchodování neboli trading probíhá zcela automaticky. Stačí systém spustit, a ten pak bude obchody otevírat a uzavírat na vašem učtu zcela sám.

Zakladatel webu Český systém Honza Komarek uvádí, že hlavní výhody tohoto programu jsou:

 • je zcela automatizovaný
 • vyhrává 99,5 % všech obchodů, které otevře
 • využívá pokročilé algoritmy
 • v průměru denně vydělává 25 tisíc korun

A teď to nejdůležitější, kolik tento software stojí? Komarek říká, že ho chce prodávat za 15.999 Kč, ale že nyní shání 45 lidí, kteří mu pomůžou s testováním a ověřením jeho ziskovosti. Tito testeři získají Český Systém zadarmo, a to navždy, je to doživotní bezplatná licence. Do veřejného prodeje má jít tento program za měsíc, a to za plnou cenu.

Jak se registrovat do Českého Systému

Registrace do programu Český Systém je velice prostá:

 1. Na jeho webové stránce vyplníte do formuláře své jméno, příjmení a e-mail.
 2. Ve druhém kroku vyplníte své telefonní číslo.
 3. Na závěr vše potvrdíte a váš účet bude vytvořený.
 4. Následně musíte čekat, až vás někdo kontaktuje telefonicky.

Ale nedělejte to, neregistrujte se!

Vydělává Český Systém peníze?

Ne, Český Systém nevydělává peníze. Všechno, co o něm Komarek uvádí, je sprostá lež. Je to fake. Všechny informace, které jsme v předchozích odstavcích shrnuli z webu tohoto programu, jsou nepravdivé.

Pravda je taková, nejen že Český Systém peníze nevydělává, on vám dokonce prodělá ty vaše! Jak to dokáže, když je zadarmo? Čtěte dál naší recenzi a dozvíte se všechny detaily.

Český Systém podvod

Je to tak, Český Systém je podvod. Všechno, co je uvedeno v prezentaci na jeho webu, jsou lži a manipulace s cílem vás přesvědčit, že vám ten program bude vydělávat peníze.

Protože pokud se těmto podvodníkům podaří vás přesvědčit, že vám můžou přinést zisky, jsou už jen krok od toho, aby vás obrali o vaše peníze.

V první řadě je třeba si uvědomit, že pokud by tento systém fungoval, znamenalo by to peníze zadarmo, což je samozřejmě nesmysl. Peníze reprezentují hodnotu, nemůžou být zadarmo. Kdyby byly zadarmo, nikdo by nepracoval a ekonomika by se zhroutila.

V této recenzi ale přinášíme i hmatatelné důkazy, že je Český Systém podvod.

Mix podvodů

Hned na první pohled nám byl Český systém povědomý, byli jsme si jistí, že jsme ho už někdy viděli. A vskutku, detailní pohled a analýza ukázaly, že je to kopie a mix nechvalně proslulých podvodů, které jsme už recenzovali.

Název si vypůjčil v českém překladu od podvodu Czech Method. Webové stránky pak zkopíroval od podvodů Komarek Systém a 25000 Kč Denně. Na našem obrázku uvidíte srovnání.

Všechny tyto podfuky používají velmi podobné až úplně stejné webové stránky a video se stejným příběhem. Český Systém je jejich zjevným potomkem, který musí používat jiné jméno, protože původní názvy jsou už profláknuté.

Český Systém je podvod

Honza Komarek je podvodník

Honza Komarek je velmi zajímavé jméno, protože se snaží tvářit česky, ale něco mu k tomu podle nás chybí. Že by čárka nad „a“, aby to byl Honza Komárek? Tyto přehmaty bývají typické pro zahraniční podvody, které se dočkají českého, ale neprofesionálního překladu. Buďme za to rádi, protože o to snazší je odhalovat je a upozorňovat na ně.

Komarek je podvodník, respektive naprosto fiktivní osoba, která byla použita už v předchozích verzích tohoto podvodu. Vtipné je, že podfukáři stále používají u jeho fotky podpis, který zcela jistě neobsahuje příjmení Komarek.

Honza Komarek je podfukář

Obchodní výsledky jsou falešné

Že vám bude Český systém vydělávat 25 tisíc Kč denně? Zcela určitě ne. Takových výsledků nedosahuje. Už samotné tvrzení o takových výdělcích je úsměvné, pokud není doplněné o žádné další informace.

Můžete vydělávat 25 tisíc denně? Ano, stačí investovat půl miliardy do vládních dluhopisů. Jak vidíte, vždy je důležitá informace, za jakých podmínek. Ty vám Český Systém prozradí až po registraci, a nebudou se vám líbit.

Také si položte otázku, jestli obchodní strategie, která vydělává 25 tisíc denně, bude stát jednorázový poplatek 16 tisíc Kč. To nedává moc velký smysl, že?

Kdyby ty zisky byly skutečné, Komarek je inkasuje do vlastní kapsy a neotravuje se s vytvářením webových stránek a vnucováním se lidem, aby svůj systém mohl prodávat za jednorázovou cenu, která je nižší, než co by mu to dokázalo vydělávat každý den.

Zkušenosti s programem Český Systém a diskuze

Na webu Českého systému najdete tři videa s lidmi, kteří tvrdí, že s ním vydělávají peníze. To jsou ale falešné zkušenosti, ti lidé jsou placení herci, nikdy ten software nepoužili, natož aby s ním vydělali jakékoliv peníze! Úplně stejných videorecenzí si můžete všimnout u předchozích variant tohoto podfuku, které jsme zmínili výše.

Protože je Český Systém pouhou kopií či evolucí starých podvodů, dá se říct, že jsou s ním už rozsáhlé zkušenosti. Pokud si přečtete diskuze pod našimi zmíněnými recenzemi, zjistíte, že zkušenosti jsou to velmi negativní.

Reální uživatelé aplikace Český Systém se jednoznačně shodují v tom, že je to prodělečný program, který je připravil o všechny peníze, které mu do obchodování svěřili. Tady není co řešit, praktická zkušenost hovoří naprosto jasně.

Zkušenost s Českým systémem

Nelegální aplikace

V každém testu aplikací jako je Český Systém musíme také zmínit legální aspekt celé věci. Napříč Evropou platí, že pokud má nějaký software za vás rozhodovat a obchodovat finanční trhy, je klasifikován jako investiční služba.

Přitom platí, že investiční služby podléhají regulaci. Každá taková služba musí mít povolení platné v každé zemi, ve které je nabízena. Český Systém už podle názvu a skutečnosti, že je v češtině, zjevně cílí na Českou republiku.

To znamená, že potřebuje povolení buď přímo od České národní banky nebo od jiného regulačního úřadu v EU, aby mohl být u nás legálně nabízen. Sami asi tušíte, že fiktivní Honza Komarek určitě není licencovaný investiční poradce.

Český Systém je anonymní podvod a nelegální aplikace, protože je to nepovolená investiční služba.

Český systém demo

Když jsme v rámci naší recenze testovali Český Systém, žádnou demo verzi neměl, nebyla k dispozici. Protože se to ale může změnit, musíme na tomto místě připomenout jeden zákeřný trik, kteří podfukáři velmi rádi používají, a to je fingované demo.

Často totiž nabízejí demo verzi svých produktů, ty ale fixlují ceny a obchody, takže vykazují zisky, které by při skutečném burzovním obchodování nikdy nenastaly. Je to veliká lest, která snadno přesvědčí lidi, kteří s burzovním obchodováním nemají žádné zkušenosti.

Odhalit se dá tak, že si vedle dema daného podvodu otevřete vedle ještě demo nějaké seriózní finanční platformy a budete porovnávat ceny. Jinými slovy zjišťujete, jestli by obchody měly stejné výsledky v obou případech.

Obchodní platforma

Je Český Systém bezpečný?

Ne, Český Systém není bezpečný. Je to nebezpečný podvod, jehož jediným cílem je vás okrást o peníze. Všechno bylo navrženo tak, abyste byli obelháni a sami dobrovolně poslali své peníze podvodníkům.

Tento systém je nebezpečný nejen pro vaše peníze, ale potenciálně také pro vaše osobní údaje a identitu. Protože jak si v této recenzi nyní vysvětlíme, pošle vás do náručí profesionálních podvodníků, kteří se často nezdráhají udělat cokoliv, aby se na váš úkor obohatili.

Jak Český Systém funguje

Nyní přichází to nejzásadnější ponaučení z našeho testu Českého Systému. Protože když pochopíte, jak tento švindl funguje, budete vědět, jak fungují tisíce podobných programů, které cílí na vaše peníze. Základní princip investičních podvodů na internetu je totiž dlouhé roky pořád stejný.

Začne to registrací do Českého Systému, kdy poskytnete své osobní údaje, aniž byste věděli komu. Na konci registrace vám bude řečeno, že vám zavolá finanční expert, aby s vámi vše probral. A že budete muset provést počáteční vklad ve výši 5779 Kč. Překvapení, že? Mělo to přeci být všechno zadarmo…

Stane se to, že vaše osobní údaje předají nějakému pochybnému a neregulovanému brokerovi, který z vás bude chtít vyždímat co nejvíce peněz. Bude vás tedy přemlouvat k co nejvyššímu vkladu peněz na účet s tím, že to musíte udělat, jinak vám tento systém nebude moct začít vydělávat.

A to je kritický moment. Pokud jim nic nepošlete, o žádné peníze nepřijdete. Pokud jim peníze pošlete, bude to jasná ztráta.

Pak se můžete „těšit“ na další telefonáty a e-maily s výzvami k dalším vkladům peněz na obchodní účet. Čeká vás série výmluv a lží, proč jste nic nevydělali a proč to příště určitě vyjde. Nevyjde, je to černá díra, všechny peníze nasypete do kapes podvodníkům, kteří si je nechají. A jen horko těžko je z nich budete vymáhat zpět.

Jak získají vaše peníze

Jak se bránit

Když čelíte podvodu, jako je Český Systém, je dobré dodržet tyto zásady:

 1. Vůbec se do systému neregistrujte, neposkytujte jim žádná svá osobní data, jako je jméno, adresa, e-mail a telefonní číslo.
 2. Neposkytujte jim žádné své finanční údaje a detaily platební karty.
 3. Neposkytujte jim vzdálený přístup do svého počítače, neinstalujte žádný software, který po vás budou chtít.
 4. Neodpovídejte na žádné jejich e-maily, všechno rovnou mažte.

Pokud jste se už registrovali, můžete čekat, že vás budou otravovat s žádostmi o vklady peněz na obchodní účet. Když jim žádné peníze nepošlete, o žádné nepřijdete.

Můžete po nich žádat, aby smazali veškeré vaše osobní údaje a už vás nekontaktovali, je to vaše zákonné právo. Jelikož ale čelíte podvodníkům, kteří si se zákony hlavou moc nelámou, šance na úspěch není moc velká.

Pokud jste jim poskytli nějaké citlivé osobní údaje, jako je kopie občanského průkazu a pasu nebo údaje platební karty, stojí za úvahu tyto dokumenty či kartu zablokovat a nechat si vystavit nové.

O žádném masovém zneužívání identity jsme v souvislosti s těmito podvodnými programy neslyšeli, ale dojít k němu může.

K čemu ale dochází pravidelně, je zneužívání údajů platebních karet pro vysávání peněz z bankovních účtů.

Český Systém mě podvedl, co dělat a jak získat peníze zpět?

Jestli jste už o peníze s Českým Systémem přišli, je nám to líto, protože to znamená, že jste naší recenzi našli trochu pozdě.

Nicméně, pořád se můžete pokusit získat své peníze zpět. Udělejte tyto kroky:

 1. Ujasněte si, komu jste poslali peníze, zpravidla to bývá nějaký broker.
 2. Kontaktujte toho brokera a trvejte na vrácení všech peněz.
 3. Můžete tlačit hrozbou, že vše nahlásíte úřadům a uděláte chargeback transakce, kterou jste jim poslali peníze.
 4. Když to nepomůže, zkuste ten chargeback. Když jde o platební kartu, kontaktujete svoji banku a řeknete, že jste obětí finančního podvodu a že chcete vrátit danou transakci, říká se tomu chargeback.
 5. Obdobně postupujte, pokud jste peníze poslali přes nějako platební službu, jako je třeba Paypal. Kontaktujte toho platebního zprostředkovatele s vysvětlením, co se stalo, a žádostí o vrácení peněz.
 6. Nejtěžší je získat peníze zpět, pokud šly bankovním převodem. Zeptejte se své banky, jestli je možné s tím něco dělat. Můžete kontaktovat cílovou banku, do které jste peníze poslali, a požádat ji o pomoc.
 7. V případě nezdarů můžete požádat o radu Českou národní banku, která provozuje dohled nad finančními trhy. Posledním možným krokem bývá trestní oznámení na pachatele podvodu.

Český Systém – hodnocení

Naše recenze Českého Systému ukázala, že se jedná o investiční podvod, který vás chce obrat o peníze. Zcela jistě vám nic nevydělá, může vám jen prodělat. Naše doporučení zní: vyhněte se mu!

Jestli vás burzovní obchodování zajímá a chcete touto cestou zkusit vydělávat peníze, začněte na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Dostanete k dispozici virtuální peníze, abyste se mohli v klidu učit obchodovat ziskově. Před investováním skutečných peněz se ujistěte, že máte dobrou strategii a že rozumíte rizikům.

Prosíme pomozte varovat ostatní lidi před podvodem Český Systém a sdílejte naší recenzi na sociálních sítích.

Často kladené otázky

Kolik můžu vydělávat peněz s Českým Systémem?

Žádné peníze nevyděláte, je to podvod, který vezme vaše peníze a nechá je velmi rychle zmizet.

Kolik stojí Český Systém?

Komarek tvrdí, že je zadarmo, ale dokud jim nepošlete alespoň 5799 Kč, nedostanete k němu přístup. A to jsou peníze, o které přijdete.

Je Český Systém podvod?

Ano, Český Systém je recyklovaný starý podvod, se kterým máme zkušenosti. Už mnoho lidí s ním ztratilo mnoho peněz.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Český Systém
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Český Systém
Cena:
CZK 5779
Dostupnost:
Available in Stock

9 thoughts on “Český Systém a Komarek recenze – 5 důkazů, že je to podvod!

 1. Děkuji za info také mi dnes vyběhla tato reklama a myslela jsem si že to je podvod kdo by vám dal zadarmo 25 tisíc denně.Hned jsem vyhledala na netu o co jde a našla jsem tuto stránku a přesvědčila jsem se že můj první dojem je pravda. Lidé dejte si pozor na své peníze vám nic zadarmo nedají ale vy jim ano

 2. Bohužel jsem naletěl a vypnil přihlašovací dokument. Po odeslání mého telefoního čísla začalo z mnoha telefonů bombardování cizojazyčných operátorek i s azbukovým akcentem. Teď nevím jak se odhlásit Pavel

  1. Bud vymenit telefon, nebo systematicky blokovat kazde vopruzacke telefonni cislo. Existuji aplikace, ktere umi cisla rozpoznat. Nekdy to umi primo OS telefonu.

 3. Nejen, že je to podvod, ale při použití karty na zaplacení vstupní částky se na kartu napojí další podvodníci s cílem nabourat se do vašeho účtu. V mém případě mně zachránila služba FIO banky, která okamžitě kartu zablokovala a spojila se se mnou telefonicky. Kartu jsem musel okamžitě zrušit a požádat o novou.

 4. Heleďte schválně jsem se podíval na ta videa, u toho poslední blba s těma brýlema říká „Dobrý den, Pane ŠRÁMKU“. To je to jméno co je v podpisu… Takže Komárek nebo Šrámek? Je někdo fakt tak blbej aby to spojil dohromady? Když už chci dělat podvod, udělám to pořádně. 😀

  Mějte se 🙂

 5. Děkuji za info. Teď jsem na youtubu ze zvědavosti shlédla reklamu o tomto systému výdělku peněz. Ihned jsem vyhledala informace a jako první jsem našla tuto stránku. Přitom to video bylo 11 minut hry na city, která se tvářila, že není hrou na city. Já bych to nazvala klamavou reklamou a divím se, že je vůbec legální takto klamavou reklamu pouštět lidem. Na jednu stranu youtube již cenzuruje obsahy videí a maže je, na druhou stranu relativně neškodná videa smaže, zatímco nechá divákům přehrávat mnohem škodlivější klamavou reklamu.

  1. Bohužel je to tak, na YouTube stačí, když někdo řekne, že svým vlastním videem porušujete jeho autorská práva, a i když to není pravda, YouTube Vaše video stáhne a Vy musíte prokazovat, že je obvinění křivé. Na druhé straně nechává tisíce podvodných videií bez povšimnutí..

   1. No jo, jenže zapomínáte, že zatímco tahle reklama Youtube přináší peníze, vaše videa v lepším případě nepřinášejí YouTube nic, v horším za ně něco málo i zaplatí 🙂 Takže Money has no smell.

    1. Bohužel jsem naletěl a vypnil přihlašovací dokument. Po odeslání mého telefoního čísla začalo z mnoha telefonů bombardování cizojazyčných operátorek i s azbukovým akcentem. Teď nevím jak se odhlásit Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *