Crypto Boom recenze – Výbušný podvod! [+ zkušenosti]

Crypto Boom recenze

V této recenzi Crypto Boom se dozvíte, že s tímto programem Jaromír Jágr neinvestoval, protože je to podvod.

Díky našemu testu platformy Crypto Boom víme, co je Crypto Boom skutečně zač, jak nefunguje, jak ztrácí peníze, jak jsou s ním spojené falešné recenze a zkušenosti uživatelů a že je to podvod.

Co je Crypto Boom

Crypto Boom je v první řadě software na obchodování s kryptoměnou bitcoin. Tato aplikace si sama generuje obchodní signály a realizuje je ve formě nákupů a prodejů na obchodních účtech uživatelů.

Oficiální webové stránky Crypto Boom uvádějí tyto klíčové vlastnosti programu:

 • 99,4 % obchodů má ziskových
 • hlavní výhodou je rychlost, software je o 0,01 sekundy rychlejší než konkurence
 • vyžaduje jen pár minut práce denně
 • minimální denní výdělky ve výši 28 tisíc korun
 • někteří uživatelé se stali milionáři už během dvou měsíců

Aplikace, která údajně vyrábí milionáře téměř ze dne na den, musí mít zcela jistě velmi vysokou cenu, že? Tady přichází největší překvapení, protože Crypto Boom je zcela zadarmo. Stačí se registrovat, a získáte přístup do skupiny i k aplikaci. Zní to reálně?

Vlastnosti programu

Je Crypto Boom skutečný obchodní software?

Bohužel, Crypto Boom není skutečná obchodní aplikace na kryptoměny. Alespoň ne zisková. Je to software postavený na náhodných obchodních signálech, které v dlouhodobém horizontu samozřejmě vedou ke ztrátám.

Nenabízí nic unikátního, je to aplikace používána mnoha jinými programy, které se schovávají za kryptoměny.

Nelegální program

Všechny programy, které mají automaticky obchodovat na burzách za své uživatele, podléhají finanční regulaci. Důvod je prostý, jelikož mají dělat obchodní rozhodnutí za lidi a mít vliv na jejich finance, je třeba se ujistit, že jsou poctivé.

Jelikož Crypto Boom je přesně takový program – má automaticky obchodovat za vás – podléhá regulaci, musí mít povolení od finančních regulátorů. Ale to nemá, je to anonymní program, který není nikde registrovaný, a tudíž je to nelegální investiční služba.

Crypto Boom podvod

Nejenže Crypto Boom není skutečný ziskový software a je nelegální, dokonce je to cílený podvod. Nikdy nebyl stvořen s úmyslem alespoň se pokusit vydělat vám peníze, od začátku má za úkol vás obrat o vaše peníze a převést je na podvodníky.

Zkopírovaný podvod

V posledních dvou letech se značně rozmnožily podvody, které se snaží svézt na vlně zájmu o kryptoměny. Všechny tyto podvody tvrdí, že vám vydělají velké peníze zadarmo, ale vždy si nejdřív řeknou o vaše peníze, které se pak ztratí.

Crypto Boom je podvod stvořený jako kopie jiných podvodů, jako jsou Bitcoin Era, Bitcoin Revolution či Bitcoin Champion. Podívejte se na náš obrázek níže a uvidíte důkaz.

Nejde tu jen o podobnosti, ty programy jsou naprosto stejné, používají stejné webové stránky a stejné video, jen název se vždy mění. Navíc Crypto Boom dostal překlad do češtiny, což není u ostatních pravidlem.

Crypto Boom je podvod

Jaromír Jágr a Crypto Boom

Jedním z hlavních lákadel tohoto systému má být, že s Crypto Boom investoval Jaromír Jágr. Alespoň tak praví článek, který údajně vyšel na Novinky.cz. To ale samozřejmě není pravda.

Článek je falešný Jágr s Crypto Boom nemá nic společného, Novinky nikdy nic na toto téma nepublikovaly.

Ostatně ani žádná jiná média nic o Crypto Boom nepublikovala a žádná jiná veřejně známá osobnost s tímto programem neinvestovala.

Jeden ze silně propagovaných falešných článků z iDnes spojuje s Crypto Boom Jaromíra Soukupa. Samozřejmě, že Jaromír Soukup s Crypto Boom nemá nic společného.

Na základě zkušeností s ostatními verzemi tohoto podvodu můžeme odhadnout, že podobných falešných reklam bude hodně. Budou imitovat média jako iDnes, Aktuálně, ČT24, Nova, Prima, Markíza, JOJ a další, přičemž budou tvrdit, že s Crypto Boom investovala jména jako Jan Kraus, Dominik Stroukal, Štěpán Brzický, Petr Kellner, Leoš Mareš, Petr Čech, Zdeněk Bakala, Daniel Křetínský, Pavel Nedvěd, Roman Skamene, Bill Gates, Richard Branson nebo Pavel Tykač.

Když si takové články prostudujete detailně, poměrně snadno odhalíte, že jsou falešné. V první řadě nebude odpovídat doména v adresním řádku internetového prohlížeče, dále pak všechny odkazy povedou na registraci do programu, čeština bude lámaná, recenze a uživatelské zkušenosti budou zjevně falešné a tak dále.

Jaromír Jágr a Crypto Boom

Zkušenosti s Crypto Boom

Jelikož Crypto Boom působí v zahraničí už dlouhou dobu, přičemž je kopií jiných nechvalně proslulých podvodů, je s ním poměrně hodně zkušeností. A všechny jsou bohužel negativní.

Uživatelé se shodují v tom, že je to tunel na jejich peníze. Jsou jim naslibovány velké a snadné zisky, přičemž ve skutečnosti se děje to, že jsou nuceni k posílání svých peněz netransparentním brokerům, u kterých se ztrácí.

Podvodníci z Crypto Boom na to vymysleli poměrně sofistikované přesvědčovací metody a mechanismy, které dále v této recenzi vysvětlíme. Podstatné je, že zkušenosti reálných uživatelů jsou opravdu špatné.

Na tomto místě je také třeba upozornit na skutečnost, že podvodníci si sami píší a publikují vlastní recenze a fiktivní zkušenosti. Takže je třeba si dávat velký pozor a nevěřit všemu, co najdete na internetu.

Používejte zdravý rozum, peníze nejsou a nemůžou být zadarmo. Když vám je někdo slibuje, byť ve formě bezpracných zisků z obchodování, můžete si být jistí, že to není v pořádku a že je to past.

Jak Crypto Boom funguje – pravda

Crypto Boom je podvod zaměřený to, aby z vás vylákal co nejvíce peněz. Potřebuje vás tedy přesvědčit, abyste poslali peníze podvodnému brokerovi, který si je nechá a podělí se tvůrci Crypto Boom, kteří vás k němu poslali.

Jak to udělá? V první řadě používá řadu lží o tom, jak je to výdělečný program, v kombinaci s falešnými recenzemi a zkušenostmi uživatelů.

V některých případech vás po registraci dokonce nechá využít Crypto Boom platformu v testovacím režimu s virtuálními penězi. Demo bude generovat značné zisky, takže snadno podlehnete dojmu, že tento program opravdu funguje.

Ale opak je pravdou, jeho testovací režim je totiž pokroucený, používá fiktivní ceny a uměle vytváří zisky, kterých by ve skutečném obchodování nebylo možné dosáhnout.

Proces registrace do Crypto Boom bude však vždy končit tím, že budete vyzváni, abyste vložili alespoň 6500 Kč na účet u předem daného brokera (makléřské společnosti). Bude to broker neregulovaný a podvodný, který si nechá všechny peníze, které mu pošlete, a nikdy vás nenechá nic vybrat zpět.

Bude si jen vymýšlet nové a nové lži, proč byste mu měli poslat víc peněz. Jakmile dospěje k závěru, že z vás už víc nedostane, přestane s vámi komunikovat.

Jak získat peníze zpět z Crypto Boom

Pokud jste se do programu Crypto Boom už registrovali a poslali mu své peníze, můžete se pokusit je získat zpět. Výsledek není zaručený, ale za pokus to stojí.

V první řadě se ujistěte, že víte, komu a jak jste peníze poslali. Crypto Boom je jen tunel, který vás dovedl k nějakému brokerovi (u všech uživatelů není stejný), kde vám vytvořili obchodní účet, na který jste pak provedli vklad.

Když chcete získat své peníze zpět, musíte nejdříve začít komunikovat s tímto brokerem. Zadejte u něj žádost o výběr peněz. Pokud už něco chybí, chtějte vrátit všechno s vysvětlením, že vás podvedl Crypto Boom.

Pokud se to nepodaří, podívejte se, jak jste peníze poslali. Jestli to bylo přes platební kartu, požádejte svoji banku o tak zvaný chargeback dané transakce s vysvětlením, jak jste byli podvedeni. Pokud to byl například PayPal nebo podobná služba, oslovte se stejnou žádostí tu službu.

Nejhorší jsou bankovní převody, pokud jste peníze poslali touto cestou, naděje na úspěch jsou nejmenší. Zeptejte se své banky a banky adresáta, jak vám jako oběti podvodu Crypto Boom mohou pomoct.

Jak se vyhnout podobným podvodům

Většina rysů Crypto Boom, které jsme popsali v této recenzi, jsou shodné stovkám, ne-li dokonce tisícům investičních podvodů.

Jak je poznáte? Vždy postupují přes tyto kroky:

 1. Naslibují vám velké a bezpracné zisky z investičního obchodování.
 2. Nemusíte se nic učit, software vám poskytne obchodní signály, nebo bude dokonce obchodovat automaticky za vás.
 3. O rizicích nepadne ani slovo.
 4. Systém bude zdánlivě zadarmo, takže příslibem bude bohatství zadarmo.
 5. Po registraci ale zjistíte, že musíte nejdřív poslat své peníze na účet nějaké pochybné společnosti, která nedisponuje oprávněním poskytovat investiční služby.

Když jim nepošlete své peníze, nemůžete o ně přijít. Kryptoměny jsou divoké a volatilní, mnoho lidí na nich vydělalo peníze, ale mnozí také ztratili. Zkrátka kryptoměnové obchodování je obtížné, což platí pro veškeré burzovní obchodování.

Crypto Boom recenze – závěr

Crypto Boom je zkopírovaný investiční podvod. Žádné peníze vám vydělat nemůže, protože jeho cílem je vás okrást o vaše peníze. Vyhněte se mu.

Pokud vás zajímá kryptoměnové obchodování, zkuste si ho na demo účtu u licencovaného brokera. S virtuálními penězi si v simulovaném obchodování budete moct vyzkoušet, jestli dokážete dosahovat zisků.

Do skutečného obchodování se nepouštějte bez otestované strategie a porozumění rizikům.

Často kladené otázky

⭐ Je Crypto Boom podvod?

Ano, Crypto Boom je podvod. Má za úkol vás přimět poslat peníze podvodníkům, kteří si je nechají. Všechno ostatní, co se o něm dočtete na jeho oficiálních stránkách, jsou lži.

⭐ Jako jsou zkušenosti s Crypto Boom?

Zkušenosti s Crypto Boom jsou velmi negativní. Jeho uživatelé se nestačí pořádně rozkoukat a přijdou o peníze. Podstatu tohoto podvodu si většinou uvědomí pozdě, když už jsou jejich peníze pryč.

⭐ Je Crypto Boom skutečný a legální program?

Není, Crypto Boom je bezcenný software generující náhodně obchodní signály, které vedou ke ztrátě peněz. A je to program nelegální, protože není autorizovaný žádným finančním regulačním úřadem.

 

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Crypto Boom
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Crypto Boom
Cena:
CZK 6500
Dostupnost:
Available in Stock

5 thoughts on “Crypto Boom recenze – Výbušný podvod! [+ zkušenosti]

 1. Ať si lidi napíšou do vyhledávače Jan Kraus a Dominik Stroukal a uvidí o čem to doopravdy bylo. Ale se divím že to neřeší policie, vždyť platíme daně a z nich jsou placeni oni aby zatrhli tipec takovým zlodějům. Nebo je snad podporujou?

 2. Jágr investoval a já uvěřila, přihlásila se , vypsala platební kartu, telefon +420******* v 13,45
  měla jsem zavřít internet a na telefon mi poslali SMS kód, který chtěli vědět. Já si otevřela platbu a
  HQxSERVICE PAYMENT v částce 20027,34 RUB jsem měla zaplatit. Manažer na telefonu jen opakoval,že potřebuje ten kod z SMS. Já otevřela Google, zadala „Crypto Boom“ a již jsem četla recenze, že je to podvod a telefon s manažerem jsem ukončila. Je 15,33 a já mám za sebou nejhorší zážitek. Mějte se opravdu na pozoru!!!!!!

  1. Potvrzuji, že Cryptoboom je výbušný podvod. Je to opravdu velmi sofistikovaný a dobře zabezpečený stroj na kradení peněz. Bohužel jsem na tom dost ztratil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *