Crypto Bull App recenze – chaotický podvod [pozor!]

Crypto Bull App recenze

Testovali jsme aplikaci Crypto Bull a poskytneme vám důkazy, že se jedná o podvod. Představuje ji Akira Yakamoto.

Náš důkladný test aplikace Crypto Bull App odhalil, co tento systém ve skutečnosti je, jak funguje, jak vypadají skutečná uživatelské zkušenosti s ní, proč to není bezpečná aplikace a proč je podvod.

Co je Crypto Bull App

Aplikace Crypto Bull je software, který obchoduje s kryptoměnami a fiat měnami. Aplikace, kterou navrhl Akira Yakamoto, údajně předpovídá cenové pohyby velmi přesným způsobem.

Oficiální web Crypto Bull App zmiňuje tyto klíčové vlastnosti:

 • Aplikace generuje obchodní signály
 • Signály mají 99,4% přesnost
 • Aplikaci může používat kdokoli na jakémkoli zařízení
 • Denní výdělky se pohybují od 200 do 850 USD

Klíčovou otázkou je, kolik stojí aplikace Crypto Bull? Odpověď je nic, je to software zadarmo. Což je velmi překvapivé, protože vám údajně vydělá tisíce dolarů měsíčně…

Funkce systému

Je Crypto Bull App skutečná?

Ne, aplikace Crypto Bull není skutečná. Bohužel to není ziskový obchodní software, nemá vestavěnou strategii, nevyhraje většinu obchodů, natož 99,4 %.

Tato aplikace pouze generuje náhodné obchodní signály, které samozřejmě vedou k dlouhodobým ztrátám. S aplikací Crypto Bull nelze vyhrát na finančních trzích.

Je Crypto Bull App bezpečná?

Ne, Crypto Bull App není bezpečná. Protože obchoduje s náhodnými signály, je velmi riskantní a ztrácí peníze. Také není bezpečná pro vaše osobní informace, protože budou uloženy u neregulovaných subjektů.

Pouze se registrovat do aplikace Crypto Bull je velmi riskantní. Lidé hlásí otravné telefonní hovory s nabídkami pochybných investic.

Crypto Bull App podvod

Je aplikace Crypto Bull podvod? Bohužel ano, je to podvod. A není to náhoda, byla tak přímo navržena. Jediným cílem tohoto systému je donutit vás poslat co nejvíce peněz podvodnému makléři, který si je ponechá.

Aplikace Crypto Bull je jen jedním z mnoha podvodů s kryptoměnami, které jsou aktivní v posledních letech. Nechápejte to špatně, tyto podvody používají kryptoměny pouze jako návnadu, budou používat a zneužívat vše, co je zrovna moderní. V této recenzi vám přesně vysvětlíme, jak se Crypto Bull App pokusí získat vaše peníze.

Podobné podvody tohoto druhu, které jsme již recenzovali, jsou například Crypto Boom, Millionaire Detector a Bitcoin Evolution. Viz náš obrázek níže.

Crypto Bull App podvod

Anonymní a nezákonný systém

Když uvidíte systém, který má obchodovat finanční trhy za vás, nebo vám poskytne obchodní signály, měli byste vždy zkontrolovat, kdo tuto službu poskytuje. Protože s největší pravděpodobností se jedná o investiční službu, která podléhá regulaci.

Když se podíváte, kdo provozuje Crypto Bull App, nenajdete nic, dokonce ani e-mailovou adresu. Kontaktní stránka obsahuje pouze formulář pro odeslání zprávy. Systém je zcela anonymní a není možné zjistit, kdo je vlastníkem.

To také znamená, že není regulován, což z něj činí nelegální investiční službu ve většině zemí. Tento rozsudek je samozřejmě vyhrazen finančním regulačním orgánům, proto klidně kontaktujte svého finančního regulátora s dotazem na Crypto Bull App, pokud tento systém navzdory všem našim důkazům o podvodu stále zvažujete.

Anonymní software

Akira Yakamoto neexistuje

Tohle je na Crypto Bull Application celkem zábavné. Podvodníci vytvořili postavu zvanou Akira Yakamoto, která je tvůrcem tohoto systému. Je zřejmé, že jeho jméno je podobné Satoshi Nakamotovi, který je tvůrcem bitcoinu. Chtěli vyvolat možnost záměny, proto si vybrali podobné jméno.

Protože Crypto Bull App není skutečný obchodní systém, pouze podvodná aplikace, Akira Yakamto jako tvůrce této obchodní aplikace neexistuje.

Crypto Bull App a celebrity a média

Podvody jako aplikace Crypto Bull jsou často propagovány falešnými recenzemi a vymyšleným schvalováním celebrit. Je to téměř pravidlo, proto očekáváme, že k tomu dojde i v tomto případě.

Nebuďte tedy překvapeni, pokud najdete články, které tvrdí, že aplikace Crypto Bull byla diskutována v České televizi, nebo na stanicích Nova, Prima, JOJ, Markíza apod.

Je také velmi pravděpodobné, že narazíte na články, které tvrdí, že aplikace Crypto Bull App je schvalována lidmi jako Leoš Mareš, Pavel Nedvěd, Petr Kellner, Zdeněk Bakal, Daniel Křetínský, Pavel Tykač, Jaromír Jágr, Roman Skamene, Elon Musk, Bill Gates, Richard Branson, Gordon Ramsay, Holly Willoughby, Jeremy Clarkson, Christiano Ronaldo, Martin Lewis, Patrice Motsepe, Robert Downey Junior nebo Simon Cowell.

Aby bylo zcela jasno, každý článek o aplikaci Crypto Bull App, který tvrdí, že tento systém doporučuje jakákoli televizní show nebo jakákoli celebrita, je zcela falešný. Podvodníci, kteří vytvořili tento software, vyrábějí tyto články, aby přesvědčili své potenciální oběti.

Musíte si udělat svůj vlastní výzkum a prozkoumat tyto články. Když se podíváte na detaily, většinou je docela snadné poznat, že jsou falešné. Název domény nebude odpovídat, všechny odkazy povedou k registrační stránce, komentáře budou uzamčeny atd. Buďte ostražití!

Platforma Crypto Bull App

Abyste pochopili, jak podvod funguje, musíte nejprve porozumět obchodní platformě Crypto Bull App a jak byla navržena.

Registrační proces je poměrně jednoduchý, budete muset vyplnit své jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Poté získáte přístup do platformy. Leda že byste obdrželi zprávu, že pro vaši zemi není k dispozici žádný broker. Pokud vám byla vaše registrace touto zprávou zamítnuta, měli jste štěstí, protože jste se právě vyhnuli podvodu.

Jakmile získáte přístup do platformy, budete pravděpodobně mít možnost vyzkoušet si ji v demo režimu. A tady přichází do hry nejšpinavější trik. Protože platforma Crypto Bull App bude používat fiktivní ceny ke generování výnosných obchodů v demo režimu.

Jinými slovy, výsledky obchodování demo režimu jsou falešné a nelze je replikovat v reálném obchodování. Systém Crypto Bull App je bezcenný, nedokáže obchodovat ziskově v reálném režimu, pouze předvádí falešné demo obchody. Proč? Pokračujte ve čtení…

Falešné sliby zisků

Jak Crypto Bull App funguje – realita

Mnoho lidí neprokoukne trik s falešnými demon zisky a budou si myslet, že systém je skutečně výnosný. V takovém případě budou chtít začít vydělávat skutečné peníze.

A tady přichází past, Crypto Bull App vám řekne, že musíte vložit alespoň 250 USD na účet u konkrétního makléře, abyste mohli začít vydělávat. Tento makléř bude neregulovaný a přidružený k podvodníkům, kteří provozují aplikaci Crypto Bull.

Takto ukradou vaše peníze. Donutí vás ke vkladu u špinavého makléře a podělí se o peníze, které od vás tímto způsobem získají. Tento základní princip používá většina investičních podvodů na internetu.

Vždy začnou tím, že můžete získat zázračnou obchodní aplikaci zdarma. Pak vám ukážou falešné obchodní výsledky, díky nimž si můžete myslet, že je to skutečně ziskové řešení. Nakonec vás požádají o vklad, což je ve skutečnosti jen loupež, protože budete posílat peníze podvodníkům, kteří si je ponechají a na oplátku vám nic nedají.

Nejhorší je, že tito podvodníci z Crypto Bull App se nezastaví s vaším prvním vkladem. Budou vás tlačit do dalších vkladů, možná vám dokonce ukážou falešné zisky na vašem účtu, budou vám říkat lži o daních, které jim musíte zaplatit, požádají vás o poplatky splatné před výběrem atd.

Udělají vše, co mohou, aby vám vybrali co nejvíce peněz z vašich kapes. Až dospějí k závěru, že vás vyždímali maximálně, nechají vás být a přestanou komunikovat.

Jak zůstat v bezpečí

Prvním pravidlem je nikdy se ani neregistrovat do Crypto Bull App a podobných podvodů. Nedávejte jim své kontaktní informace, protože je zneužijí. Budou vám volat s žádostí o vklad, budou prodávat vaše osobní údaje jiným podvodníkům, mohou vám dokonce vyhrožovat soudními procesy, pokud jim nepošlete peníze.

Tito podvodníci mohou být docela agresivní, takže byste se měli opravdu vyhnout jakémukoliv kontaktu s nimi.

Je samozřejmé, že byste jim neměli poskytovat informace o své kreditní kartě, přístup k e-peněženkám nebo počítači a že byste neměli instalovat žádný software, o který vás žádají. To by vystavilo vaše peníze přímému riziku.

Stačí úplně ignorovat aplikaci Crypto Bull a budete v bezpečí. Nezapomeňte také ignorovat všechny podobné podvody tohoto druhu. Každý program, který vám slibuje snadné a rychlé peníze bez rizika ve finančním obchodování, je podvod. Protože finanční obchodování vždy zahrnuje rizika a nikdy v něm není snadné vydělat peníze.

Už jste přišli o peníze s Crypto Bull App – co dělat

Pokud vás aplikace Crypto Bull již podvedla, je nám líto, protože to znamená, že jste naši recenzi našli příliš pozdě.

Zde je však návod, jak se můžete pokusit získat své peníze zpět:

 • Přihlaste se ke svému obchodnímu účtu u makléře, kterému jste poslali své peníze. A odešlete žádost o výběr.
 • Pokud jsou peníze již pryč, požádejte makléře o vrácení peněz. Vysvětlete, že jste obětí podvod Crypto Bull App.
 • Pokud vám makléř odmítne vrátit peníze, řekněte, že ho nahlásíte úřadům a vaše vkladová transakce bude vrácena vaší bankou.
 • Pokud předchozí krok nepomůže, pokuste se nechat si vklad vrátit. Jak to udělat, záleží na tom, jak jste provedli vklad:
  • u kreditních karet musíte požádat svou banku o zpětné zúčtování (chargeback)
  • u elektronických peněženek požádejte poskytovatele peněženky
  • nejmenší šance na úspěch je bankovních převodů, požádejte o pomoc svou banku

Pokaždé, když někoho požádáte o vrácení peněz, nezapomeňte vysvětlit, že jste obětí investičního podvodu Crypto Bull App.

Pokud jste provedli vklad pomocí kryptoměn, tyto transakce bohužel nelze vrátit.

Posledním krokem, který můžete vždy zkusit, je jít na policii a podat oficiální stížnost. Ta pak může udělat další kroky, aby se pokusila získat vaše peníze zpět.

Crypto Bull App recenze – hodnocení

Crypto Bull App je podvod, to je bohužel fakt. Byl vytvořen k převodu peněz od obyčejných lidí k podvodníkům, kteří se schovávají za falešným obchodním systémem. Drž se od něj dál!

Pokud máte zájem o legitimní kryptoměnové obchodování, zkuste to nejprve na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera. Budete mít možnost vyzkoušet si virtuální peníze, abyste zjistili, zda můžete být úspěšní.

Obchodujte se skutečnými penězi, pouze pokud máte dobrou strategii a porozumíte rizikům spojeným se skutečným obchodováním.

Často kladené otázky

❓ Je aplikace Crypto Bull App podvod?

Ano, aplikace Crypto Bull je podvod. Její tvůrci ji navrhli tak, aby vám ukradli peníze. Používá chytré triky a lži, které vás mají přesvědčit, abyste poslali peníze podvodníkům. Všechny peníze investované do aplikace Crypto Bull budou ztraceny.

💰 Kolik peněz mohu vydělat pomocí aplikace Crypto Bull?

S aplikací Crypto Bull App nemůžete vydělat žádné peníze, protože jde o bezcenný software, který na trzích nemá žádnou skutečnou výhodu. Je to jen nástroj, jak vytáhnout co nejvíce peněz z vaší kapsy, nelze očekávat žádné zisky.

🔒 Jak se zaregistrovat do aplikace Crypto Bull?

Musíte pouze vyplnit své údaje ve formuláři na oficiálním webu Crypto Bull App. Ale nedělejte to, je to podvod, který vás jen chce oklamat a získat vaše peníze!

✅ Aplikace Crypto Bull, celebrity a TV pořady?

Přestaňte hledat jakékoliv televizní pořady nebo vyjádření celebrit, které by potvrzovaly, že je Crypto Bull App ziskový software. Všechny takové články jsou fake, protože Crypto Bull App je podvod.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Crypto Bull App
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Crypto Bull App
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *