Crypto Superstar recenze – Všivý podvod je tu [+ zkušenosti]

Recenze Crypto SuperStar

Přečtěte si tuto recenzi, abyste pochopili, proč je Crypto Superstar obyčejný podvod, který vám žádné peníze vydělat nemůže.

Co je Crypto Superstar

Crypto Superstar je uzavřená skupina lidí, kteří mají k dispozici stejnojmenný obchodní program. Tento program byl stvořen pro obchodování s kryptoměnami, jako jsou například bitcoin, ether, XRP nebo litecoin.

Oficiální web Crypto Superstar uvádí tyto hlavní vlastnosti aplikace:

  • přesnost na úrovni 99,4 procenta
  • dokáže ztrojnásobit až zečtyřnásobit peníze za jediný den
  • je rychlejší o 0,01 sekundy než konkurenční programy
  • získala řadu ocenění
  • vydělává 500 až 2000 eur denně každému uživateli

Klíčová otázka je, kolik takový software stojí? Údajně dokáže vydělávat až 60 tisíc eur měsíčně, takže musí stát mnohonásobě víc, že? Překvapení, Crypto Superstar můžete získat zcela zadarmo. Nepřijde vám to divné? Rozhodně by mělo. A nejen to.

Údajné vlastnosti systému

Je Crypto Superstar legální aplikace?

Nejdříve se podívejme, co je Crypto Superstar zač. Kdo tento program provozuje? To je nezjistitelné. Provozovatel neposkytuje žádné kontaktní informace. A to je varovný signál.

Ve své podstatě je Crypto Superstar investiční služba, protože vám poskytne program, který bude dělat obchodní rozhodnutí za vás a investovat vaše peníze na finančních trzích. Taková služba musí mít povolení od příslušného finančního regulačního úřadu, aby mohla být nabízena legálně.

Ovšem Crypto Superstar je naprosto anonymní služba bez jakékoliv registrace či povolení. To znamená, že nemůže být legálně nabízena ve většině zemí světa, včetně České republiky.

Aplikace a služby tohoto typu se často dostávají na černé listiny regulátorů. Protože jsou neregulované, mimo jiné to znamená, že peníze uživatelů nejsou pojištěny či jakkoliv jinak chráněny.

Crypto Superstar podvod

Nejenže je Crypto Superstar nelegální investiční služba, hlavně je to naprostý podvod. Byl vymyšlen tak, aby z důvěřivých lidí vylákal peníze, o nic jiného mu nejde a nikdy nešlo.

Všechna tvrzení o vydělávání peněz jsou jen pohádka, tento program byl vytvořen tak, aby dělal přesný opak toho, co slibuje. V této recenzi předkládáme následující důkazy.

Kopie starého podvodu

Crypto Superstar je představován jako naprostá a unikátní novinka. Skutečnost je ale opačná. Jedná se o starý program, který podvodníci nabízejí už roky pro různými jmény, například Bitcoin Digital, Bitcoin Rejoin nebo Bitcoin Sunrise.

Na našem obrázku si můžete všimnout, že jsou to zcela identické programy, mají naprosto stejné webové stránky. Podvodníci v posledních letech zlenivěli a už jen kopírují své staré podvody. Dávají jim sice nová jména, ale na první pohled poznáte, o co se jedná, pokud už jste nějaké jejich předchozí dílo viděli.

Zkušenosti s Crypto Superstar v jeho předchozích verzích je proto mnoho. Internetové diskuze jsou plné lidí, kteří s touto aplikací přišli o peníze. A jsou to potvrzené zkušenosti reálných uživatelů.

Podvod Crypto Superstar

Ještě jednou ke kopírování

Je zjevné, že podvodníci kopírují tento svůj podvod ve velkém a ve spěchu. Už ani nevěnují pozornost přepisování názvu programu na všech místech na jeho webu.

Když se podíváte na náš obrázek, uvidíte, že na oficiálním webu Crypto SuperStar najdete v textu název Bitcoin Digital, což je jedna z předchozích verzí tohoto podvodu. To je další důkaz, že je tento podfuk je kopírován dokola, jedná se o stále stejnou věc.

Důkaz podfuku

Falešné recenze a zkušenosti

Když uvažujete o jakémkoliv produktu, včetně těch investičních, určitě je dobré si zjistit, jaké s ním mají zkušenosti ostatní lidé. V době všudypřítomného internetu by se to mohlo zdát jako snadný úkol, ale opak je pravdou.

Podvodníci s tím totiž počítají a vytváří velké množství falešných recenzí na své produkty. Neváhají imitovat články z renomovaných médií a vymýšlet si příběhy o tom, jak jejich programy používají celebrity.

Jinak tomu není ani v případě Crypto Superstar. Recenze, které najdete na jeho webu, jsou falešné. Nejsou to zkušenosti skutečných uživatelů. Jde o vymyšlené příběhy doplněné o fotky z fotobanky.

Podvodníci jsou tak leniví, že tyto stejné zkušenosti kopírují napříč různými verzemi tohoto investičního podvodu. Pro zkušené oko je tak na první pohled snadné odhalit, že se jedná o podvrh.

Zkušenosti s Crypto Superstar

Nepravdivé výsledky

Crypto Superstar je program na obchodování s kryptoměnami. Měřítkem jeho úspěšnosti tedy jsou jeho obchodní výsledky. V tabulce na jeho webu najdete údajné živé výsledky, ale opět se jedná o podvrh.

Ta tabulka nemá nic společného se skutečnými obchodními výsledky, jsou to naprosto vymyšlená čísla. Jednak je velmi podezřelé, že tabulka ukazuje vždy jen ziskové obchody. V reálném kryptoměnovém obchodování je totiž nemožné mít jen zisky.

Jasný důkaz o podvodu ale spočívá v tom, že tabulka ukazuje obchodní páry kryptoměn, které neexistují, jako například ETH/LTC (ethereum/litecoin) nebo LTC/EOS (litecoin/EOS). Tyhle pár zcela jistě nemá v nabídce žádný broker, ke kterému vás Crypto Superstar pošle.

Tohle nejsou skutečné obchodní výsledky

Crypto Superstar v médiích

Už jsme to zmínili, podvodníci často a masivně falšují recenze svých produktů. Někdy se ani neobtěžují s falšováním recenzí a jen tvrdí, že o jejich programu pozitivně psala renomovaná média.

A to je také případ Crypto Superstar. Jeho web totiž uvádí, že jste se o tomto programu mohli dočíst v CNN, Financial Times, Time a Forbes. Ale to není pravda.

Můžete si sami udělat rešerši na zmíněných webech a uvidíte, že o Crypto Star nepublikovaly ani slovo. Pokud se Crypto Star někdy do skutečných médií dostane, pak jen jako varování, že se jedná o investiční podvod.

Mediální recenze

Jak to opravdu funguje

Zásadní nebezpeční Crypto Superstar spočívá v tom, že může vypadat jako bezrizikový program, protože je zadarmo. Ale je to přesně naopak. Takže jak Crypto Superstar ve skutečnosti funguje?

Když se do Crypto Superstar registrujete, ihned budete vyzváni, abyste poslali alespoň 250 dolarů na účet u brokera, který byl vybrán za vás a u kterého vám byl bez vašeho svolení vytvořen účet.

Podvodníci, kteří Crypto Superstar stvořili, spolupracují s podvodnými brokery a společně obírají lidi o peníze. Sice vám řeknou, že peníze zůstávají vaše, že jen musíte udělat vklad, aby vám obchodní aplikace mohla začít vydělávat.

Jenomže od první chvíle tak budete riskovat své vlastní peníze a Crypto Superstar vám od prvního dne bude prodělávat vaše peníze. Je tedy jedno, že samotná aplikace nic nestojí, o peníze přijdete tak jako tak.

V tom jsou tyhle podvody velmi chytré, nabídnou vám aplikaci zadarmo a pak řeknou, že je nemilé, že vám peníze prodělala, ale že po nich nemůžete chtít nic zpátky, protože jste za aplikaci nic nezaplatili.

Málokdo ale ví, že je to jen jedna velká hra, že si tvůrci aplikace rozdělí peníze s podvodným brokerem, ke kterému vás poslali a donutili vložit peníze na účet.

Jak to funguje

Pozor na případné demo

Na tomto místě musíme upozornit na jeden zákeřný trik, který podvodníci s oblibou používají. A to je falešné demo jejich obchodní platformy.

Pokud by vám nabízeli demo Crypto Superstar, ani ho nezkoušejte, protože bude falešné. Bude používat fiktivní ceny, aby generovalo velké zisky. Tyto zisky by ale v reálném obchodování se skutečnými penězi nikdy nenastaly.

Zjistili byste to tak, že byste si vedle otevřeli jinou obchodní platformu a viděli, že ceny používané Crypto Superstar neodpovídají realitě.

Jak nepřijít o peníze

Odhalit podvody, jako je Crypto Superstar, může být celkem snadné. Peníze totiž nemůžou být zadarmo, takže pokud vám je někdo slibuje formou programu, který vám je bude zadarmo vydělávat, můžete si být jistí, že se jedná o podvod.

Alarmující je také fakt, že je Crypto Superstar anonymní program, který nemá potřebné povolení jako investiční služba. Zkušenější obchodníci pak vědí, že trojnásobit až čtyřnásobit obchodní kapitál denně, jak tento program slibuje, je v reálném obchodování naprosto nemožné.

Všechny tyto varovné signály by vás měly dovést k závěru, že žádné peníze do Crypto Superstar nepošlete. Takže o ně ani nebudete moct přijít.

To je naprosto klíčové, když své peníze podvodníkům nepošlete, a ani jim neposkytnete žádné své platební údaje k platební kartě nebo online bankovnictví či peněženkám, prostě o ně nemůžete přijít.

Takže zásadní je se zastavit a řádně zamyslet, než někam své peníze v souvislosti s investováním pošlete. Tak můžete zabránit ztrátám v podvodech.

Přišli jste o peníze s Crypto Superstar?

Pokud jste naší Crypto Superstar recenzi našli pozdě a peníze jste do tohoto programu už vložili, zkuste je získat zpět.

Ten program vás poslal k nějakému brokerovi, u kterého vám vytvořil účet. Přihlaste se tedy k tomuto účtu a zmapujte škody. Pokud peníze na vašem účtu ještě jsou, požádejte o jejich výběr. Pokud nejsou, kontaktujte brokera a vysvětlete mu, že jste obětí podvodné aplikace a že chcete peníze zpět.

Pokud to nepomůže, obraťte se na zprostředkovatele vkladové platby (banka, online peněženka apod.) a zjistěte, zda je ještě možné transakci vrátit.

Pokud jste vklad udělali v kryptoměnách, jejich transakce jsou bohužel nevratné. Poslední možnost je podat trestní oznámení policii pro podvod.

Crypto Superstar recenze – hodnocení

Crypto Superstar je podvod. Je to starý podfuk s novým jménem. Zkušenosti s ním jsou velmi špatné, lidé s ním ztrácejí peníze. Určitě se do něj neregistrujte a nepoužívejte ho!

Pokud vás zajímá opravdové obchodování s kryptoměnami, vždy si ho můžete vyzkoušet na demo účtu zdarma u regulované společnosti.

Využijte virtuální peníze pro test obchodování, pro učení a budování strategie. Pokud se rozhodnete investovat skutečné peníze, ujistěte se, že dobře rozumíte rizikům. Vždy investujte jen peníze, které si můžete dovolit ztratit.

Prosíme sdílejte naší recenzi, abyste pomohli varovat ostatní lidi před Crypto Superstar podvodem.

Často kladené otázky

Je Crypto Superstar podvodná aplikace?

Ano, Crypto Superstar je podvodný program, který byl navržen tak, aby lidi okrádal o peníze. Dělá přesný opak toho, co slibuje prezentace na jeho oficiálních webových stránkách.

Jakých výdělků můžu dosáhnout s Crypto Superstar?

Žádných. Jedná se totiž o ztrátový program, který v reálném obchodování prodělává peníze. Ve skutečnosti tak přijdete o všechny peníze, které do něj vložíte.

Proč se nemůžu do Crypto Superstar registrovat?

Pravděpodobně došlo k vaší blokaci z důvodu země, ve které se nacházíte. Máte ale tím pádem velké štěstí, protože jste se právě vyhnuli podvodu.

Jakých výsledků dosahuje aplikace Crypto Superstar?

Crypto Superstar prohrává většinu obchodů, které otevře. Výsledkem jsou ztráty, které postupně vymažou všechny peníze z vašeho účtu.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Crypto Superstar
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Crypto SuperStar
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *