CryptoBank recenze – Špinavý a nebezpečný podvod!

Recenze CryptoBank

V této recenzi poskytujeme důkazy o tom, že je Crypto Bank podvod, kterému se musíte vyhnout, pokud nechcete ztratit peníze.

Náš důkladný test odhalil, jak CryptoBank funguje, jaké jsou s ním uživatelské zkušenosti a proč v kryptoměnovém obchodování ztrácí peníze.

Co je CryptoBank

Crypto Bank je obchodní software určený pro kryptoměny. Je to program, který bude za vás obchodovat s kryptoměnami, jako jsou bitcoin, ether nebo XRP.

Tento program může fungovat zcela automaticky, takže si bude sám generovat obchodní signály, otevírat a zavírat obchody. Vy tak máte CryptoBank jen spustit a sledovat výsledky.

Jaké výsledky to budou? Oficiální web CryptoBank slibuje, že vám tato aplikace může vydělávat 6325 dolarů denně, tedy více než 100 tisíc korun denně, a udělat tak z vás milionáře během jednoho měsíce.

Takto výkonný obchodní software jistě musí stát obrovské peníze, že? Je to racionální očekávání, ale CryptoBank můžete získat úplně zadarmo. K tomu vám prý budou radit finanční experti, jak software používat a vydělávat ještě víc peněz.

Vlastnosti a funkce

Je CryptoBank bezpečný?

První otázka, kterou si musíte klást u všech finančních a investičních produktů, je, zdali jsou bezpečné. Odpověď, zní, že nikoliv, CryptoBank není bezpečný.

Ve skutečnosti je to nelegální investiční služba a podvod. Je to klon jednoho nechvalně proslulého podvodu jménem Bitcoin Billionaire (více na toto téma dále v naší recenzi), před kterým už varoval například španělský regulační úřad CNMV.

CryptoBank je tedy nebezpečný program, a to nejen pro vaše peníze, o které vás chce připravit, ale také o vaše osobní data, která bude chtít získat a může je případně zneužít.

CryptoBank podvod

CryptoBank je podvod a v této recenzi o tom přinášíme důkazy. Byl navržen s jediným cílem, a to získat vaše peníze. Jeho prezentace je plná lží, které vás mají přesvědčit k jedinému kroku, a to je vzdání se vašich vlastních peněz, abyste je poslali podvodníkům, kteří za tímto programem stojí.

Neoriginální podvod

Jak jsme již uvedli, Crypto Bank je ve skutečnosti věrnou kopií podvodu Bitcoin Billionaire, před kterým jsme mimochodem už také varovali. Na obrázku níže sami uvidíte, že se jedná o identické programy. Podobné jsou například Bitcoin Up a Bitcoin Union.

Crypto Bank je tak důkladnou kopií, že má úplně stejné webové stránky, pouze logo bylo vyměněno, a to ještě dost okatým způsobem.

Jedná se tedy o poměrně starý a dobře známý podvod, o němž je mnoho reálných informací a se kterým mají skuteční uživatelé mnoho zkušeností. Víme proto naprosto jistě, že Crypto Bank lidi obírá peníze. Děla tedy naprostý opak toho, co slibuje.

Podvod CryptoBank

Zkušenosti s Crypto Bank

Zkušeností s tímto podvodem je opravdu mnoho, a to díky tomu, že je pouhou kopií jiného podfuku. Když si pročtete zahraniční diskuze a fóra, najdete v nich spoustu stížností na to, jak lidé přišli s Crypto Bank o peníze.

To může být překvapující vzhledem k tomu, že na oficiálních webových stránkách Crypto Bank najdete uživatelské zkušenosti a recenze, které jsou velmi pozitivní. Všichni se radují a potvrzují, jak vydělávají s touto aplikací velké peníze.

Skutečnost je ale taková, že ty recenze na webu CryptoBank jsou falešné, jsou zcela fiktivní. Fotky lidí jsou odcizené z různých míst po internetu, výdělky a příběhy jsou naprosto vymyšlené. A dokázat se to dá snadno.

Jednak se dají najít původní zdroje fotografií uživatelů, takže tak zjistíte, že ve skutečnosti patří někomu zcela jinému, kdo s CryptoBank nemá nic společného. Ještě jednodušší je ale se podívat třeba na německou verzi stránek tohoto podvodu, protože tam uvidíte recenze, u kterých jsou stejné fotky, ale s jinými jmény, než třeba v anglické verzi!

Zkušenosti s CryptoBank

Absurdní sliby

První věc, která by vás měla na CryptoBank zarazit, je slib, který vám předkládá. Tento program vám prý bude vydělávat statisíce měsíčně a udělá z vás milionáře, a to zadarmo. Nezní to absurdně, naprosto nereálně?

Často je opravdu takhle snadné odhalit, že se jedná o podvod. I když by samozřejmě bylo hezké dostávat peníze jen tak, zatímco by za nás všechno udělal nějaký program, je to také naprosto nereálné, protože pak by nikdo nedělal nic a ekonomika by zkolabovala.

Ekonomika stojí na tom, že peníze mají hodnotu. Kdyby bylo možné je získat zadarmo jen tak v prakticky neomezeném množství, přestaly by mít hodnotu.

Je to opravdu společný rys většiny internetových investičních podvodů, zejména těch, které vábí na obchodování s kryptoměnami. Slibují naprosto nereálné zisky, a to navíc zadarmo. Tak je většinou poznáte.

Crypto Bank a recenze celebrit

Poslední dobou se stalo zvykem, že když podvodníci stvoří nový systém, sepíší na něj řadu falešných recenzí, ve kterých neváhají tvrdit, že jejich produkt používají a doporučují i známé osobnosti.

Vytváří přitom docela podařené kopie známých webů, jako jsou ČT24, iDnes, Blesk nebo Novinky, takže se na první pohled může zdát, že se jedná o autentické články od skutečných novinářů. Detailním zkoumáním však lze odhalit, že se jedná o podvrh.

U CryptoBank jsme se s tím zatím nesetkali, ale takové články pak uvádějí, že daný systém používají celebrity jako Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd, Petr Kellner, Petr Čech, Zdeněk Bakala, Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd nebo třeba Daniel Křetínský. Nikdy to ale nebude pravda.

CryptoBank nikdy nepoužila ani nedoporučila žádná známá osobnost, protože se jedná o investiční podvod.

Jak CryptoBank opravdu funguje

Pokud stále nevíte, jak vás Crypto Bank může připravit o peníze, když je zadarmo, tak je tato pasáž určena právě pro vás. Jak tedy tento podvod funguje?

Typický slib, že je obchodní software zadarmo, je v případě CryptoBank jen polopravda. Když se totiž do programu registrujete, zjistíte, že musíte vložit alespoň 250 dolarů na účet u pochybného brokera, abyste ho mohli začít používat.

Nebudete mít na výběr. Bude vám řečeno, že musíte použít konkrétního brokera, jinak aplikace nebude fungovat. A v tom je háček, v tom je jádro podvodu. Tvůrci CryptoBank totiž spolupracují s podvodnými brokery a společně okrádají lidi o peníze.

Celý příběh o zázračně ziskovém obchodním systému zadarmo je jen pohádka, jejímž účelem je vás přesvědčit, abyste poslali své peníze podvodnému brokerovi, který si je nechá. Tak vás o ně připraví.

Budou si vymýšlet různé důvody, proč byste měli na účet vložit víc a víc peněz, veškeré vaše vklady ale nadobro zmizí v jejich kapsách.

Podvodníci mají v oblibě používat jeden zvlášť zákeřný trik, a tím je falešné demo. Svoje obchodní systémy vybavují testovacím režimem, který pro obchodování nepoužívá skutečné ceny, jak by měl. Používá ceny fiktivní, a generuje tak fiktivní zisky.

Koho nenapadne si obchody srovnat s nezávislou platformou a podívat se na ceny, nemusí tento trik odhalit, a propadne dojmu, že je CryptoBank skutečně výdělečný systém. Jakmile jej ale nechá obchodovat se skutečnými penězi, nestačí se divit, jak rychle zmizí z jeho účtu.

Jak to funguje

Jak nepřijít o peníze s CryptoBank

Už jsme napsali recenze desítek podvodů, které se schovávají za kryptoměny, a jejich podstata je vždy stejná. Naslibují vám automatické a podstatné zisky zadarmo, přičemž v prvním kroku po vás budou chtít vklad vašich peněz na účet u pochybné společnosti. Tak je snadno poznáte.

Pravda je, že by to mělo zarazit každého, když vám někdo slíbí velké peníze zdarmo, ale nejdřív chce ty vaše. To je velmi varovný signál a praktické potvrzení toho, že čelíte podvodu.

Crypto Bank funguje naprosto stejně, takže se do něj neregistrujte a neposílejte přes něj své peníze. Pokud jste to už udělali, pokuste se získat své peníze zpět.

Podívejte se, kterému brokerovi jste peníze poslali, přihlaste se na svůj účet u něj a požádejte o výběr peněz. Pokud se vám to nepodaří a broker odmítne spolupracovat, pohrozte mu stížnostmi úřadům.

Pokud ani to nepomůže, poraďte se se sprostředkovatelem platby, kterého jste pro vklad použili (banka, digitální peněženka, platební služba). Zejména u platebních karet je možnost vracet transakce, takže když doložíte, že jste se chytili do sítě podvodu, měli byste mít šanci získat své peníze zpět.

Pokud nic nepomůže, tou poslední možností bývá trestní oznámení, které podáte policii. Nezapomeňte si také promyslet, jaké osobní údaje jste podvodníkům poskytli, a jaké je vhodné přijmout případné opatření, aby nedošlo k jejich zneužití.

CryptoBank recenze – závěr

CryptoBank je podvod, který je založený na nechvalně proslulém systému. Tento systém obírá lidi o peníze už roky, a proto je třeba se mu vyhnout, neregistrovat se do něj a neposílat mu žádné peníze.

Jestli vás zajímá skutečné obchodování s kryptoměnami a jinými aktivy, můžete si ho vyzkoušet na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Pokud chcete obchodovat se skutečnými penězi, mějte na paměti, že je to rizikové a že musíte dobře vědět, co děláte. Základní pravidlo investování je použít jen peníze, které si můžeme dovolit ztratit.

Prosíme sdílejte naší recenzi, abychom před CryptoBank podvodem varovali co nejvíce lidí.

Často kladené otázky o CryptoBank

Je Crypto Bank podvod?

Ano, bohužel, Crypto Bank je podvod. Není to ziskový obchodní systém, ale pouze nástroj, jak z vás vylákat vaše peníze. Nikdy vám nic nevydělá, jen prodělá.

Je CryptoBank bezpečný?

Ne, CryptoBank není bezpečná aplikace. Veškerá vaše osobní data se s ní dostanou do rukou podvodníků, kteří je můžou zneužít. Nemluvě o penězích, která vám tento program prodělá.

Jaké jsou s CryptoBank zkušenosti?

CryptoBank je x-tou kopií starého podvodu, se kterým je mnoho negativních zkušeností. Všichni uživatelé, kteří ho kdy použili, s ním přišli o peníze. Žádný jiný výsledek očekávat nemůžete.

 

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Crypto Bank
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
CryptoBank
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *