Další podvodná reklama Binatexu: Jan Novák a BinOption Mail

BinOption Mail webNavzdory všem upozorněním broker Binatex stále má na internetu podvodnou reklamu, kterou se snaží získat nové klienty.

Již loni jsme upozornili, že Jana Janečková a Jan Petrová nejsou úspěšné obchodnice u Binatexu, ale jak je vidět, tento podvodný styl reklamy i nadále pokračuje.

Tentokrát si ve fiktivním magazínu BinOption Mail můžete přečíst příběh o tom, jak čtyřiadvacetiletý Jan Novák, dříve pokladní, vydělává měsíčně miliony korun obchodováním binárních opcí u brokera Binatex. Příběh v češtině napsal reportér jménem Prince Jackson, což je u nás zcela běžné jméno, že?

Jan Novák BinatexPříběh je to samozřejmě zcela vymyšlený, stejně jako všechny předchozí o lidech, kteří vydělávají velké peníze u Binatexu a říkají, že můžete snadno dosáhnout stejných výsledků jako oni.

BinOption Mail není žádný magazín, všechny rubriky jsou fiktivní, všechny odkazy vedou na stránky Binatexu.

A konečně Jan Novák je taktéž fiktivní osoba, fotky patří někomu úplně jinému. Na našem srovnání si můžete všimnout, že je stejný příběh překládán do různých jazyků, přičemž se hlavní aktér vypadá vždy stejně, ale pokaždé se jmenuje jinak, například Petar Ilić.

Rovněž je třeba připomenout, že je Binatex z pohledu ČR neregulovaný broker, nemá oprávnění u nás poskytovat investiční či jiné finanční služby, upozornila na to přímo Česká národní banka.

Nenechte se proto zmást těmito falešným příběhy o lidech, kteří z ničeho nic vydělávají miliony korun měsíčně obchodováním u Binatexu.

Obchodováním binárních opcí je možné vydělávat peníze, ale nejdříve je třeba se naučit obchodovat a vybudovat si robustní strategii. Vyzkoušet si to můžete bez rizika na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Než se případně pustíte do obchodování se skutečnými penězi, musíte být dobře připraveni a investovat pouze rizikový kapitál, protože obchodováním je možné nejen vydělat, ale i prodělat.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Jan Novák / Binatex
Hodnocení:
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *