Dr. Thomaz Jarolin a další podvod s binárními opcemi

Thomaz Jarolin
Fiktivní Thomaz Jarolin.

V dnešním článku se podíváme na další z podvodných stránek, které zneužívají binární opce. Jsou na doméně Winstmethode.org a prezentuje je údajný Dr. Thomaz Jarolin z Mnichova.

Jednoznačně můžeme říct, že se jedná o dnes již bohužel obvyklý podvod. Autor vypráví fiktivní příběh, jak si začal vydělávat hezké peníze obchodováním binárních opcí, a říká, že je to velmi jednoduché a že můžete ihned začít vydělávat stejné peníze jako on. Stačí si jen pro to otevřít účet a rychle začít.

Thomaz Jarolin údajně „absolvoval doktorskou práci z matematiky“, a proto binárním opcím tak dobře rozumí. První problém je, že na stejném webu jsou u stejné fotky různá jména v závislosti na jazykové mutaci. Nám Čechům se představuje jako Dr.Thomaz Jarolin, ale třeba Francouzům jako Dr. Louise Dupont z Paříže, což je celkem vtipné, protože Louise je ženské jméno, mužské se píše bez „e“ na konci.

Louise Dupont
Stejná tvář, jiné jméno, jiné bydliště.

Z textů je vidět, že se jedná o strojové překlady z cizího jazyka, jsou plné chyb. V originální holandské verzi pak ve videu ukazuje svůj účet jakýsi Ron, což už je třetí jméno u stejného příběhu na stejných stránkách, takže můžeme s klidem říct, že je to jasný podvod.

Pro domnělé zvýšení důvěryhodnosti stránek najdete na konci ohlasy českých obchodníků, kteří díky Jarolinovi uspěli, samozřejmě se jedná o naprosté výmysly. Jako bonusová lež je na konci v otázkách a odpovědích tvrzení: „V Německu to ještě neznají, v USA si touto strategií denně vydělávají miliony lidí.“ To je samozřejmě také nesmysl, binární opce jsou standardním finančním nástrojem, který znají po celém světě.

A co Thomaz Jarolin nabízí za strategii? Velmi obecnou, když cena roste, nakupujte, když cena klesá, prodávejte, když stagnuje, držte se stranou. To je sice dobrá rada, ale sama o sobě vám nebude stačit na to, abyste hned teď začali s binárními opcemi vydělávat.

podvod
Výpis z účtu je na jméno Ron.

Jako vždy platí, že jim musíte věnovat určitý čas a naučit se je obchodovat. Takže neskočte do binárního obchodování po hlavě, když vás do toho tlačí Thomaz Jarolin, ale v klidu se s binárními opcemi seznamte, a pokud je budete chtít obchodovat, zkuste si to nejdřív na demo účtu.

4 thoughts on “Dr. Thomaz Jarolin a další podvod s binárními opcemi

  1. zdravím,našel sem stranku Penizex o binárních opcích,tak se chci zeptat jestli to není jen další z těch podvodných stránek 🙂

  2. Dobrý den,
    mám dotaz netýkající se přímo tohoto článku. Chtěl bych Vás poprosit, zda-li by jste se mohl podívat na toto video s poněkud primitivní, ale údajně funkční strategií a napsat sem k tomu své hodnocení? Dá se podle toho alespoň někdy řídit? Nebo je to jenom hra náhody?
    Děkuji za Váš čas.

    1. Dobrý den, to video v podstatě říká, že máte obchodovat podle trendů, což je pravda. Ale sám si všimnete, že pojem trend je relativní už třeba v závislosti na časovém rámci grafu. Takže ano, obchodujte s trendy, ale musíte si to nejdřív natrénovat, získat určitý cit a zafixovat si určitý přístup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *