Drastický podvod: Immediate Edge recenze

Recenze Immediate Edge

V této recenzi se dozvíte, proč byste se měli vyhnout programu Immediate Edge, jenž slibuje pravidelné zisky z obchodování kryptoměn.

Immediate Edge má být obchodní software na kryptoměny, který dokáže obchodovat automaticky bez vaší asistence, stačí ho jen spustit.

Tento program je údajně tak výkonný, že dokáže vydělávat 950 až 2200 dolarů denně. A to ho můžete získat zcela zadarmo, což zní divně, že?

Immediate Edge je podvod

Samozřejmě, že vám nikdo nebude zadarmo vydělávat v přepočtu desítky tisíc korun denně. Kdyby něco takového bylo možné, nikdo by nepracoval a všichni by jen inkasovali obchodní zisky. Což je utopie, protože by to vedlo ke kolapsu ekonomiky.

Jinak řečeno Immediate Edge je naprostý podvod. Je to podvod ze stejné řady, jako jsou Bitcoin Loophole, Bitcoin Era, Bitcoin System a Bitcoin Future.

Immediate Edge zkušenosti

Zkušenosti uživatelůJasný a hmatatelný důkaz, že je Immediate Edge podvod, najdete v uživatelských recenzích a zkušenostech přímo na jeho webové stránce. Jsou totiž očividně falešné.

Stačila krátká rešerše a zjistili jsme, že u všech těchto recenzí byly použity obrázky z fotobanky. Ty recenze jsou tedy zcela smyšlené, nejedná se o skutečné uživatele, celé je to podvod.

Další recenzeStejně tak údajné citace Billa Gatese a bratří Winklewossů jsou falešné. Ano, tito lidé se sice vyjádřili ke kryptoměn, či s nimi dokonce pracují, ale nikdy neřekli, že je snadné s nimi vydělávat peníze.

Navíc Gatese zcela určitě nelze označit za investora do bitcoinu, protože jím není, alespoň nikdy nic takového nezmínil.

Jak to doopravdy funguje

Když se do programu Immediate Edge přihlásíte, rychle zjistíte, že není zadarmo. Budete totiž vyzváni ke vkladu svých vlastních peněz na účet u brokera, kterého si nebudete moct vybrat. Bude to broker neregulovaný a pochybný.

Pokud peníze na účet nepošlete, řeknou vám, že nemůžete nic vydělat. Pokud peníze na účet pošlete, navždy o ně přijdete. Budou vám ukazovat falešné zisky a chtít další vklady, ale nikdy vás nenechají žádné peníze vybrat zpět na svůj bankovní účet.

Obrana je tedy poměrně jednoduchá, prostě nikam své peníze neposílejte a nikomu neposkytujte své osobní údaje. Natož pak třeba přístup ke svému počítači.

Závěr

Immediate Edge je jeden z mnoha podvodů, které slibují zisky z kryptoměn, ale jen od vás vyberou peníze, a to bude všechno. Vyhněte se mu!

Pokud chcete zkusit spekulace na cenové pohyby kryptoměn, začněte na demo účtu u regulovaného brokera a testujte.

Pro případné obchodování s skutečnými penězi potřebujete dobrou strategii a porozumění investičním rizikům.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Immediate Edge
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Immediate Edge
Cena:
CZK 5750
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *