Drzý podvod Algo Cash Master – recenze novinky

Předchozí zahraniční podvody s binárními opcemi byly v České republice zřejmě už moc provařené, a tak tu máme podvod nový, který neste název „Algo Cash Master“.

Jedná se o klasický příběh, který jsme slyšeli už mnohokrát. Někdo, tentokrát jistý milionář Martin Novák, přišel na to, jak vydělávat velké peníze na binárních opcích, a aby nebyla nuda, hodlá svůj systém rozdávat zadarmo po celém světě, aby všichni byli miliardáři.

Sliby AlgoCashMaster (nebo také Algo Cash System) nejsou malé, pohybují se ve statisících eur měsíčně. A samozřejmě nemusíte nic znát ani umět, protože systém obchoduje zcela automaticky, takže vy jen koukáte, jak se k vám hrnou peníze.

Obvyklý trik podvodníků pak spočívá v tom, že vám řeknou, že počet míst je omezený, takže musíte jednat rychle, abyste o to své nepřišli.

Algo Cash Master je podvod

Stačil letmý pohled na AlgoCashMaster a měli jsme jasno. Hlas ve video prezentaci jsme slyšeli už u několika jiných podvodů, a pak přišel důkaz, že tento pochází z klávesnice stejných lidí, kteří vytvořili podvod TheMillionaireInPJS, o kterém jsme recenzi už zveřejnili.

Není zadarmo

První věc, kterou je třeba si uvědomit, že Algo Cash Master není zadarmo. Přístup k programu dostanete až poté, co si otevřete účet stanoveného brokera a složíte na něj alespoň 250 dolarů. To je mimochodem také to, o co podvodníkům jde, proto si vymýšlejí takové příběhy, dostanou za to provizi.

Když pak necháte AlgoCashMaster obchodovat váš účet, ztratí všechny peníze, které na něm máte. Tím tento smutný příběh skončí. Vyzkoušet si systém bez riskováních vlastních peněz vás nenechají.

Zkušenosti a postavy

Společným rysem všech podvodů na binárních opcích jsou zcela smyšlené postavy, příběhy a zkušenosti. Jsou používáni placení herci a z různých míst sebrané fotky jsou spojovány s fiktivními příběhy.

To platí i pro Algo Cash System, nic není skutečné, celý příběh je stoprocentní fikce.

Platforma EZTradingBot

Důkaz, na čem AlgoCash Master vznikl.
Důkaz, na čem AlgoCash Master/System vznikl.

Jelikož je Algo Cash Master starý podvod obalený novým příběhem a jménem, používá stejnou obchodní platformu EZTradingBot.

S tou už jsou četné zkušenosti a vždy byly ztrátové.

V tomto a podobných programech nejsou zachycené žádné skutečné obchodní dovednosti, vstupy jsou víceméně náhodné a dlouhodobá úspěšnost se pohybuje kolem 50 procent.

A to pochopitelně nestačí.

Závěr

Algo Cash Master je starý podvod v novém balení, který se snaží přiživit na binárních opcích. Pokud vás zajímá, jak skutečně funguje obchodování binárních opcí, zkuste si to na demo účtu zadarmo. A k tomu si samozřejmě můžete přečíst celou řadu článků na našem webu.

Vydělávání peněz binárním obchodováním je možné, ale vyžaduje učení, čas a trpělivost.

One thought on “Drzý podvod Algo Cash Master – recenze novinky

  1. Ještě si zkuste nejen u těchto podvodníků odepsat na jejich email. Zobrazí se hláška: Nedoručitelná zpráva / Undelivered Mail Returned to Sender
    To svědčí o všem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *