DRZÝ PODVOD: Pattern Trader – recenze s důkazy

V této recenzi Pattern Trader najdete důkazy, že je tento program podvod, který zneužívá binární opce. Představuje ho Pavel Buřič.

Buřič tvrdí, že se jeho společnosti podařilo vyvinout software na obchodování binárních opcí, který vám bude vydělávat 2200 eur denně. A to zcela automaticky, aniž byste se museli cokoliv nového učit. Program bude obchodovat za vás na základě vlastních obchodních signálů.

A aby zázraků nebylo málo, tak Pattern Trader můžete získat zcela zadarmo, i když volná místa jsou údajně omezená na 50 prvních zájemců. Ale všechno je to samozřejmě lež, protože…

Pattern Trader je podvod

Realita je samozřejmě taková, že peníze zadarmo neexistují. Pavel Buřič je podvodník, respektive fiktivní osoba, protože žádný obchodník binárních opcí s firmou, která by vyvinula obchodní software Pattern Trader, neexistuje.

Dokázat se to dá velmi snadno, protože tento podvod existuje v několika jazykových verzích, například v němčině nebo angličtině. A při srovnání těchto mezinárodních verzí zjistíme, že vyprávěný příběh je pokaždé naprosto stejný, ovšem jména jsou jiná.

Takže zatímco v české verzi je oním úspěšným obchodníkem Buřič, v německé verzi je to Philipp Schneider a v anglické Jeff Robins. To je první důkaz, že se jedná o podvod. Podívejte se na obrázek a uvidíte, jak vypadá německá verze Pattern Trader.

Falešné recenze a zkušenosti

Dalším typickým elementem podvodů jsou vymyšlené recenze a zkušenosti údajných uživatelů daného obchodního systému. Pattern Trader nezaostává ani v tomto ohledu, protože na svém webu servíruje fiktivní recenze neexistujících uživatelů.

V první řadě se jedná o kradené fotografie lidí, kteří s tímto obchodním systémem nemají vůbec nic společného. Navíc pak u stejných tváří jsou v každé jazykové verzi jiná jména, což je dobře vidět na obrázku vpravo. To je další důkaz, že je Pattern Trader podvod.

Ztrátový obchodní systém

A nakonec se pojďme podívat na samotný obchodní program Pattern Trader, který vám má vydělávat peníze, ale pochopitelně nevydělá. Naopak, vezme vaše peníze a prodělá vám je, takže výsledkem bude ztráta vašeho kapitálu!

Ano, je to tak, a vyplývá z toho, že program není zadarmo, jak jeho autoři tvrdí. Abyste totiž k němu získali plný přístup, budete muset nejdříve vložit peníze na obchodní účet.

Ovšem Pattern Trader je naprosto bezcenný a ztrátový obchodní program, který signály generuje v podstatě náhodným způsobem, takže dlouhodobá úspěšnost vstupů se pohybuje kolem padesáti procent, což znamená ztráty.

Takže pokud skutečně vložíte své peníze na obchodní účet a necháte program obchodovat za vás, přijdete o ně. Žádný jiný výsledek nemůžete čekat.

Pravda – jak to funguje

Skutečná podstata Pattern Traderu skutečně je vydělávat peníze, ovšem nikoliv vám, ale podvodníkům. Jedná se totiž o placenou reklamu určitému brokerovi. Tímto brokerem je Topbinary, kterého jsme na základě ohlasů obchodníků nedávno zařadili do našeho seznamu brokerů.

Ovšem skutečnost, že pro něj teď pracují i podvodníci, u nás vyvolává pochyby, takže jsme se pustili do šetření této záležitosti, jejímž výsledkem může být přehodnocení statusu tohoto brokera.

Proto je to celé nastavené tak, že si program nebudete moct vyzkoušet, dokud nevložíte peníze na účet. Podvodníci totiž nechtějí, abyste zjistili, je jejich program prodělečný, dříve než začnete investovat skutečné peníze.

Závěr

Pattern Trader je jednoznačný podvod, který vás chce donutit vložit peníze na účet a ihned je prodělat, protože jeho autoři o skutečném obchodování nevědí skoro nic.

Pokud máte zájem o vydělávání peněz s binárními opcemi, otevřete si bezplatný demo účet a začněte s učením. Učte se a testujte, dokud si nevypracujete ziskovou strategii.

Teprve poté můžete začít investovat své peníze a dosahovat skutečných zisků.

2 thoughts on “DRZÝ PODVOD: Pattern Trader – recenze s důkazy

  1. Dobrý deň.
    Chcem sa opýtať, či autor tohoto článku má osobnú skúsenosť s Pattern Trader, koľko peňazí tam vložil a o koľko prišiel. Ak nie, tak odkiaľ má také informácie a prečo si potom dovolí písať takéto recenzie?
    Ďakujem.
    Ivanecký

    1. Dobrý den, binárním opcím se věnuji už více než čtyři roky a za tu dobu jsem viděl stovky podvodů, které fungují podle stejné šablony jako Pattern Trader. Kdybych měl do každého vložit 250 eur, abych si ověřil, že je to podvod, tak bych přišel o miliony. Takže ne, do Pattern Trader jsem nic nevložil. A troufám si tvrdit, že podvod s binárními opcemi poznám bezpečně, ještě nikdy jsem se v tomto nemýlil. V článku je dost jasných důkazů o podvodu, přečtětě si ho ještě jednou. A náš závěr potvrzují i zkušenosti skutečných uživatelů, které lze dohledat na zahraničních webech. Jsem si naprosto jistý, že závěr recenze je správný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *