DUO PODVODŮ: Recenze Elite Edge a Immediate Advantage

Elite Edge recenze

V dnešní recenzi se podíváme na Elite Edge podvod a ukážeme, jak zapadá do série programů tohoto typu.

Jedním z nejnovějších programů, které vám budou slibovat velké zisky z obchodování kryptoměn, je Elite Edge, respektive Immediate Advantage.

Jeho autoři tvrdí, že tento program funguje zcela automaticky. To znamená, že bude generovat obchodní signály a realizovat obchody na vašem účtu. Při tom vám prý bude vydělávat 950 až 2200 dolarů denně.

Co je zdánlivě nejzajímavější, tento program nic nestojí, můžete ho získat zcela zadarmo. Opravdu?

Elite Edge a Immediate Advantage jsou podvody

Hned na první pohled jsme poznali, že Elite Edge je podvod, který je pouhou kopií podvodů Immediate Advantage a Immediate Edge. Posledně jmenovaný jsme nedávno recenzovali.

Přitom ani nemusíte mít s těmito programy vlastní zkušenosti, abyste poznali, co jsou zač. Každý by měl vědět, že peníze nejsou a nemohou být zadarmo. Jakýkoliv program, který vám slibuje peníze zadarmo, proto musí být podvodný, jiná možnost bohužel není.

Zkušenosti s Elite Edge a Immediate Advantage

Zkušenosti a uživatelské recenzeNa stránkách těchto programů můžete najít uživatelské zkušenosti a recenze, které mají podpořit tvrzení, že je Elite Edge ziskový program.

Na našem obrázku ale uvidíte, že jsou všechny tyto recenze u všech programů stejné, navíc používají fotky z fotobanky, takže jsou zcela jistě falešné. Podvodníci, kteří tyto programy provozují, si je sepsali sami.

Pravda

Pokud si pořád myslíte, že s Elite Edge a jeho klony nemáte co ztratit, protože ty programy nic nestojí, máme pro vás vysvětlení, které vás vyvede z omylu.

Pokud se do těchto programů registrujete, okamžitě vás přesměrují na stránky neregulovaného brokera, který po vás bude chtít vklad vašich vlastních peněz na obchodní účet. Bude to podmínka, kterou když nesplníte, žádný program nedostanete.

Zároveň je to past, jak z vás dostat vaše peníze. Pokud jim totiž cokoliv pošlete, už to nikdy nedostanete zpět. Dočkáte se jen agresivních výzev k dalším vkladům peněz na účet a falešných slibů. Takže jim určitě nic neposílejte.

Závěr

Elite Edge a Immediate Advantage jsou naklonované staré podvody, které vás můžou jen připravit o peníze. nic jiného od nich čekat nemůžete. Vyhněte se jim.

Pokud chcete zkusit obchodování s kryptoměnami, začněte na demo účtu u regulovaného brokera. Trénujte s virtuálními penězi, dokud nebudete mít ziskovou strategii.

Do obchodování se skutečnými penězi se pak můžete pustit, až porozumíte jeho rizikům.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Elite Edge
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Elite Edge
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *