Autor Téma: Zisky/ztráty z obchodování  (Přečteno 26580 krát)

Mistel

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Zisky/ztráty z obchodování
« Odpověď #15 kdy: říjen 27, 2014, 12:46:31 odpoledne »
Ahoj, tak i já se o to postupně začínám zajímat. Obchoduji zatím (díky bohu) na demo účtu brokera Markets World (kasíno) a zatím jsem ve fázi vyrovnávání se se ztrátama :D
No, však posuďte sami. Po dvou týdnech snad už znám základní pojmy a teď je mým cílem udržet se stabilně na nule, k čemuž hodlám použít ADX Crosses společně s MACD, což by při sledování R/S úrovní a případně posouzení pin barů svíčkových grafů mohlo fungovat (za předpokladu, že nebudu netrpělivej jako do teď). Určitě sem pak zas hodim výsledky. Přeju hodně štěstí.

Mistel

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: Listopad 01, 2014, 01:05:41 odpoledne »
Tak je tu konec týdne a já mám výsledky po několikadenním testování strategie, na které můžu dál pracovat s klidným srdcem, jelikož s ní jsem schopný dosáhnout úspěšnosti nad 60 % (což pro můj nynější cíl - udržet se na nule, bohatě stačí).
Teď přichází na řadu stanovení pevných pravidel a spojení se zavedenou strategií, takže jdu na to a opět přeji hodně zdaru a kladná čísla v kolonce zisků :)
(4 dny testování strategie je málo, můžu mít prostě jenom štěstí, uvidím jak se povede v dalším týdnu)

Mistel

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: Listopad 14, 2014, 11:33:15 odpoledne »
Ahoj, tak s koncem týdne opět přicházím s obrázkem. Ten obrázek vypadá dobře, ale ve skutečnosti jsem se hodně poučil (prodělal většinu peněz na demu). Teď už vím, že ohadovat budoucnost z indikátoru, který bude samotnou budoucností ovlivněn, není nic pro mě. Taky vím, že je snažší denně udělat jeden úspěšný obchod, než 7 s úspěšností 65 %. Naučil jsem se, že je lepší se soustředit na jeden graf, kterému se pokusím porozumět a rozebrat ho, než pouhé vyhledávání obchodních signálů na deseti grafech. Když slyším řeči o zdvojnásobení svého účtu každých deset dní, usmívám se. Určitě existuje někdo, kdo to dokáže, ale já radši mířím na krásných 40 % měsíčně, které s 3% vkladem na jeden obchod neznějí příliš nereálně (nesmějte se). Chystám se udělat první vklad a dál se učit. Přeju hodně trpělivosti a radosti z obchodů!

vasrom

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: Prosinec 20, 2014, 09:47:05 dopoledne »
Přátelé, Vy co začínáte obchodujte rozumně s menšími částkami a naučte se přijímat i ztrátové obchody. Hezké svátky a úspěsný obchodní rok 2015 8)

vasrom

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: Prosinec 20, 2014, 09:48:41 dopoledne »
 :)

miomilas

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: Leden 06, 2015, 09:56:12 dopoledne »
Ahoj Hero
trochu jsem se díval na ten tvůj přehled obchodování. Když tam vidím čas 28.dec.22:13.. apo., je to tvůj lokální čas podle tvého časové ho pásma, tzn. UTC + 1, nebo je to čas v Londýně (UTC) nebo v New Yorku (UTC - 5)?
Díval jsem se do historických grafů na
http://www.xe.com/currencycharts/?from=EUR&to=USD&view=12h
a tam to hraje roli.

Happy New Year.

miomilas

Mr.Quant

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: Leden 06, 2015, 05:13:23 odpoledne »
Pokud jde o ten poslední přehled tak se jedná o výsledky mého bota na VPS serveru v Dallasu v USA.

Wow, takže máš dobrýho bota, broker ti na něho zatím nepřišel a vydělává ti? Gratuluju a hodně štěstí. Docela by mě zajímalo, kterej broker se dá takhle "ochcat"

Haba Bana

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: Duben 03, 2015, 01:39:11 odpoledne »
Zdravím všechny,

mohla bych se zeptat, jak reálné je obchodování na demo účtech? Osobně pár dní zkouším obchodovat na www.binaryoptionsdemo.com a ráda bych věděla, jak budou reálné obchody stejné/jiné. Mám totiž celkem slušnou úspěšnost (62%), tak mi to přijde divné (že by štěstí začátečníka?).

Díky za odpovědi.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: Duben 03, 2015, 02:11:13 odpoledne »
Haba Bana: Jelikož to demo není provozované žádným brokerem, nemusí představovat reálné podmínky, se kterými se setkáte u brokera. Tzn. zkuste ještě demo u nějakého brokera, než začnete live.

Crazy_orb

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: Duben 13, 2015, 11:36:24 odpoledne »
Zdravím všechny obchodníky. Chtěla bych se zeptat po jaké době přecházíte na live obchodování z dema? Nebo spíš po jakých výsledcích ne demu? Myslím tím úspěšnost a to dlouhodobou např. 1-3 měsíce. Obchoduje 30s-5min klasiky high/low forex. Za den udělám zhruba 5-15 obchodů. Úspěšnost zatím kolem 60%. Zhodnocení 85% nebo 89% což je trochu mimo realitu. Snažím se dodržovat pravidlo 5/15 a obchoduji podle trendu z grafu. Metatrader zatím ve zkušebce a zkouším se s ním naučit. Díky moc za každý názor.

Mistel

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: červenec 08, 2015, 01:03:16 odpoledne »
Po tom, co se naučíš ovládat platformu, je demo ztráta času. Přeju hodně úspěchů a výdělků na klesajícím euru :)

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: červenec 11, 2015, 10:26:47 dopoledne »
Osobně bych doporučoval opouštět demo až po určitém období ziskového obchodování. Pokud měsíc dokážu obchodovat ziskově na demu s rozumným počtem obchodů (tj. ne třeba jen 10 obchodů za celý měsíc, chce to aspoň desítky), tak bych opatrně zkusil live.