Autor Téma: The Real Signals zkušenosti  (Přečteno 6861 krát)

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
The Real Signals zkušenosti
« kdy: červen 21, 2016, 03:43:50 odpoledne »
Chodí nám čím dál více dotazů na zkušenosti s The Real Signals, což je služba – obchodní signály – pro binární opce. Pátrali jsme, proč se tolik množí dotazy na recenzi, a je to kvůli tomu, že jim jistý web v ČR dělá placenou reklamu. Tolik k objektivitě propagace The Real Signals.

Služba je to placená, stojí 80 eur měsíčně, které nehodlám vyhazovat, protože zatím všechny služby tohoto typu, se kterými jsem se setkal, byly podvod. V obchodních podmínkách The Real Signals je, že za žádných okolností nikdy nevrátí peníze, což je trochu podezřelé. Samozřejmě se tam také dočtete, že jejich statistiky nemusí odpovídat vašim výsledkům a že můžete přijít o všechny peníze. Z našeho pohledu to není seriózní nabídka kvůli tomu, že i v případě, že vás jejich obchodní signály připraví o celý účet, vám nevrátí ani cent.

Nicméně hlavním účelem tohoto příspěvku je požádat ty, kdo už The Real Signals zkusili, aby se podělili o své zkušenosti. A to prosím podložené zkušenosti.

Vaska

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re:The Real Signals zkušenosti
« Odpověď #1 kdy: červenec 16, 2016, 03:53:56 dopoledne »
Chodí nám čím dál více dotazů na zkušenosti s The Real Signals, což je služba – obchodní signály – pro binární opce. Pátrali jsme, proč se tolik množí dotazy na recenzi, a je to kvůli tomu, že jim jistý web v ČR dělá placenou reklamu. Tolik k objektivitě propagace The Real Signals.

Služba je to placená, stojí 80 eur měsíčně, které nehodlám vyhazovat, protože zatím všechny služby tohoto typu, se kterými jsem se setkal, byly podvod. V obchodních podmínkách The Real Signals je, že za žádných okolností nikdy nevrátí peníze, což je trochu podezřelé. Samozřejmě se tam také dočtete, že jejich statistiky nemusí odpovídat vašim výsledkům a že můžete přijít o všechny peníze. Z našeho pohledu to není seriózní nabídka kvůli tomu, že i v případě, že vás jejich obchodní signály připraví o celý účet, vám nevrátí ani cent.

Nicméně hlavním účelem tohoto příspěvku je požádat ty, kdo už The Real Signals zkusili, aby se podělili o své zkušenosti. A to prosím podložené zkušenosti.

Já signály zkoušel na měsíc a opravdu fungují tak jak tam píšou. Vše je 100% transparentní. Admin webu odpovídá na všechny dotazy a sám signály generuje - negeneruje je stroj! Takže asi tak...

Jediný problém je, že to nemůžu moc obchodovat protože chodí od 9 od rána do cca 4 odpoledne a to jsem v práci... takže asi tak..

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: červenec 17, 2016, 03:47:34 odpoledne »
Asi nebude náhoda, že jediné dva příspěvky od uživatele Vaska v našem diskuzním fóru se týkají chvály dvou strategií, které prodává jeden nejmenovaný český web o binárních opcích. Tohle opravdu nevypadá na autentické zkušenosti reálného uživatele.

Vaska

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: červenec 17, 2016, 06:51:04 odpoledne »
Asi nebude náhoda, že jediné dva příspěvky od uživatele Vaska v našem diskuzním fóru se týkají chvály dvou strategií, které prodává jeden nejmenovaný český web o binárních opcích. Tohle opravdu nevypadá na autentické zkušenosti reálného uživatele.

Vytkl jsem pouze fakta, která jsou nezpochybnitelná. Nevidím na tom nic špatného :-)
« Poslední změna: červenec 18, 2016, 03:38:39 odpoledne od Vaska »

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: červenec 18, 2016, 10:02:00 dopoledne »
"Vytkl jsem pouze fakta, která jsou nezpochybnitelná."

Slušný nesmysl, který nemění nic na tom, co jsem napsal.