Autor Téma: BERSI - zkušenosti se strategií  (Přečteno 12331 krát)

btrader

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
BERSI - zkušenosti se strategií
« kdy: říjen 05, 2015, 01:59:19 odpoledne »
Ahoj, chci se zeptat, jestli má někdo zkušenosti se strategií BERSI 2.0 pro binární opce. Nabízí ji jeden nejmenovanej web (odkaz neuvedu, aby mě nesmazali) a nedaří se mi na ní sehnat jakékoliv reference. Má být jakoby zadarmo, ale jen pokud si přes ně otevřete účet u jejich brokera, což se mi moc nelíbí. Jinak stojí 5 tisíc korun. Hledal jsem recenze, ale nic jsem nenašel.

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
Re:BERSI - zkušenosti se strategií
« Odpověď #1 kdy: říjen 06, 2015, 11:36:03 dopoledne »
Zdravím, tu strategii BERSI jsme netestovali, ale upřímně, její prezentace je v podstatě stejná jako třeba u Profitonline nebo SuperAlertsPro. Údajně úspěšný obchodník vám zdarmo dá svojí obchodní strategii, když se registrujete u jím určeného brokera. A na stránce systému jsou rádoby zkušenosti lidí, kterým to všechno úžasně funguje aneb všichni budou miliónáři, ani náznak sebemenšího problému. Na tomhle principu fungují všechny podvody, které jsem doposud viděl a které byly vždy jen skrytou reklamou určitému brokerovi.

Věřil bych tomu, jen pokud by někdo předložil dlouhodobější výsledky prokazatelně z živého účtu, takhle se to na první pohled ničím nevymyká z řady nefunkčních systémů, se kterými má hodně lidí zkušenosti. A protože BERSI pochází od stejného člověka, který propaguje prokazatelně nefunkční kuličkovou strategii, nemám důvod věřit ani BERSI.

[[C4]]

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: říjen 18, 2015, 04:08:28 odpoledne »
Zdravím, měl jsem možnost tu strategii vyzkoušet, tím pádem bych se chtěl podělit se svými zkušenostmi, které nebudou zkresleny.

V podstatě celá strategie se spoléhá na Initial Balance linky, které se vytvoří každé ráno (Daily IB) nebo každý týden v pondělí (Weekly IB). Takže řekněme, že se jedná o něco jako Pivot Points. Strategie hází šipky tam, kde dojde k odrazu od IB linky a zároveň je odraz potvrzen ještě RSI (14). Do toho se ještě filtrují šipky podle nějákého EMA, o jaké periodě už nevím. Každopádně, pokud má někdo zájem si to sám vyzkoušet, můžete si výše zmíněné indikátory stáhnout někde volně na internetu (všechny zdarma) a sami si takové odrazy od těch IB linek vyzkoušet.

Z vlastní zkušenosti, ale doporučuji se poohlédnout někde jinde, nebo si aspoň nějaké filtry přidat (s&r úrovně nebo třeba oblíbený oscilátor). Samotná strategie nevím jestli je zisková, nicméně asi tak 50 obchodů jsem s ní obchodoval (na demu). Většinou když obchod vyjde, jedná se max. o 25 pipů, protože odrazy od IB linek jsou okamžité a RSI má samozřejmě 1-2 svíčky odezvu. A pokud obchod prohrajete, dostáváme se i k 50 pipům. Můj podíl vyhrané/prohrané obchody zveřejňovat nechci, jelikož 50 obchodů je z matematického hlediska variance totální nic a akorát by vám to motalo hlavu.

Takže pokud chcete strategii zkusit stáhněte si zdarma někde na internetu: IB Daily, IB Weekly, RSI 14 a EMA (periodu si zvolte něco mezi 12-34). Toť ode mě asi vše, doufám, že článek někomu pomohl!  ;)

Přeji hodně štěstí při obchodování!

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: říjen 18, 2015, 04:18:57 odpoledne »
[[C4]]: Díky za info. Strategie postavená čistě mechanicky tímto způsobem sama o sobě zisková určitě není, takovýchle "šipkových" systémů jsem viděl a vyzkoušel snad stovky, než jsme spolu s několika dalšími obchodníky pochopili, že tudy cesta nevede. Takže jestli BERSI vypadá takhle, tak je to to pravděpodobně něco jako ten Kuličkový nesmysl. Pokud člověk bude brát všechno mechanicky, nevydělá. Co se týče těch pipů, Vy to obchodujete místo binárních opcí na spot Forexu?

[[C4]]

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: říjen 18, 2015, 10:24:34 odpoledne »
Mechanické to je, proto jsem si tam ty linky vložil radši sám a obchodoval price action. Jinak co se těch pipů týče tak se omlouvám za nedorozumění, obchodoval jsem to norm. na B.O., jen jsem chtěl vyjádřit poměr o kolik tak obchodník bude pipů v zisku a o kolik zase ve ztrátě, nicméně ze statistického hlediska je to irelevantní takže bych tomu důležitost nepřikládal.

btrader

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Listopad 28, 2015, 07:34:18 dopoledne »
Hm, koukám, že teď je u Bersi Strategy podmínka otevřít si účet u CherryTrade, což je neregulovaný broker bez adresy, který nesmí poskytovat své služby v ČR. To myslím hovoří za vše...

Vaska

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: červenec 16, 2016, 03:50:30 dopoledne »
Musel jsem si tady založit účet abych něco napsal protože to je zvláštní...

Já si myslím že strategie není špatná. Sice o ni je psáno na jejim oficiálním webu více než je pravda, ale stejně to není špatné.

Celá strategie je postavena hlavně na odrazech od denních linií. No a už je jen na člověku který obcoduje zda bude obchodovat i falešené signály nebo ne... Hodně štěstí
Váška

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: červenec 17, 2016, 03:47:45 odpoledne »
Asi nebude náhoda, že jediné dva příspěvky od uživatele Vaska v našem diskuzním fóru se týkají chvály dvou strategií, které prodává jeden nejmenovaný český web o binárních opcích. Tohle opravdu nevypadá na autentické zkušenosti reálného uživatele.

btrader

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: Listopad 29, 2016, 02:06:24 odpoledne »
Tak po delší době něco nového o strategii BERSI Scalp, což je její jakási nová verze. Přišel mi e-mail, ať si Bersi Scalp stáhnu, přičemž sám autor Štěpán Petřivý na sebe prozradil, že je podvodník. Podívejte se na obrázek toho e-mailu, píše v něm doslova: "Hrozně rád bych ti nechal moji strategii vyzkoušet zdarma, ale prostě to nejde, bohužel brokeři neumožňují testovací obchody."

A to jak všichni víme, je naprostá lež. Protože demo účty dneska nabízí většina brokerů a některý dokonce úplně zadarmo bez vkladu. Takže pan Petřivý je lhář a BERSI Scalp podvod. Nutí vás založit účet a poslat peníze Topbinary. Nevím, jestli jste tu o tomto brokerovi někdy psali, ale u něj je minimální vklad 250 euro, takže je to jeden z nejdražších brokerů vůbec. BERSI Scalp je tedy jen skrytá reklama Topbinary, dokud jim nepošlete peníze, strategii nedostanete.  :-[

Admin

• Administrator
  • Full Member
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: Listopad 30, 2016, 10:04:43 dopoledne »
O Topbinary jsme psali, snažíme se zmapovat zkušenosti reálných uživatelů.