Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Admin

Stran: [1] 2
1
Brokeři / Binatex a podvodná reklama
« kdy: Srpen 25, 2017, 05:59:42 odpoledne »
Broker Binatex neustále střídá podvodné články s vlastní reklamou, že to ani nelze postihovat neustále novými a novými recenzemi. V této recenzi Binatexu jsme ukázali dva příklady podvodné reklamy kde figurovaly Jana Janečková a Jana Petrová. Obě samozřejmě fiktivní osoby se smyšlenými příběhy o úžasných výdělcích z obchodování binárních opcí u tohoto brokera. Prostě podvodná reklama.

2
Brokeři / TobBinary zkušenosti?
« kdy: Listopad 11, 2016, 09:28:08 dopoledne »
V češtině nabízí své služby nově broker TobBinary. Minimální vklad na účet je 250 dolarů, minimální obchod 15 dolarů a maximální návratnost 80 %. Demo účet podle všeho neposkytuje. Takže nabídka nepatří mezi nejlepší. Broker sídlí na Kypru a je regulovaný CySECem. Pokud s ním máte vlastní zkušenosti, prosím podělte se o ně v této diskuzi.

3
Podvody / Honza Šrámek - 25000 Kč denně
« kdy: Srpen 13, 2016, 10:02:51 dopoledne »
Honza Šrámek a 25000 Kč denně je jen novým dohazovačem pro podvod Ultimate4Trading. Více v našich recenzích a diskuzích pod články.

4
Obchodní systémy / The Real Signals zkušenosti
« kdy: červen 21, 2016, 03:43:50 odpoledne »
Chodí nám čím dál více dotazů na zkušenosti s The Real Signals, což je služba – obchodní signály – pro binární opce. Pátrali jsme, proč se tolik množí dotazy na recenzi, a je to kvůli tomu, že jim jistý web v ČR dělá placenou reklamu. Tolik k objektivitě propagace The Real Signals.

Služba je to placená, stojí 80 eur měsíčně, které nehodlám vyhazovat, protože zatím všechny služby tohoto typu, se kterými jsem se setkal, byly podvod. V obchodních podmínkách The Real Signals je, že za žádných okolností nikdy nevrátí peníze, což je trochu podezřelé. Samozřejmě se tam také dočtete, že jejich statistiky nemusí odpovídat vašim výsledkům a že můžete přijít o všechny peníze. Z našeho pohledu to není seriózní nabídka kvůli tomu, že i v případě, že vás jejich obchodní signály připraví o celý účet, vám nevrátí ani cent.

Nicméně hlavním účelem tohoto příspěvku je požádat ty, kdo už The Real Signals zkusili, aby se podělili o své zkušenosti. A to prosím podložené zkušenosti.

5
Podvody / Profits Maker zkušenosti
« kdy: Duben 30, 2016, 07:03:51 odpoledne »
Z dílny známých podvodníků přichází faceliftovaný binární podvod pod jménem The Profits Maker. Kdo má s těmito projekty trochu zkušenosti, pozná v něm znám hlas, známé obrázky a metody. Obchodní aplikace The Profits Algorithm je prodělečná, jsou s ní rozsáhlé zkušenosti v předchozích verzích.

Více na: http://opcebinarni.cz/nehorazny-podvod-fm-profits-maker-recenze

6
Podvody / Czech Method zkušenosti
« kdy: Duben 30, 2016, 07:01:28 odpoledne »
Máme tu další zahraniční podvod, který dostal český překlad a prezentaci: Czech Method. Jedná se o známý projekt, takže zkušeností je s ním hodně. Z diskuzí jednozačně vyplývá, že je to systém, který generuje ztráty

Více na: http://opcebinarni.cz/kruty-podvod-czech-method-recenze

7
Podvody / ProfitSignalsPro zkušenosti
« kdy: Duben 08, 2016, 09:54:26 dopoledne »
V krátkém sledu nám přišlo několik dotazů na zkušenosti s Profit Signals Pro. Bohužel musíme konstatovat, že jsou špatné. I když je to totiž nový podvod, je založený na předchozích podvodech, používá některé stejné materiály a dokonce stejnou obchodní aplikaci. Ta generuje obchodní signály, které jsou dlouhodobě ztrátové, potvrzují to ohlasy z diskuzí o předchozí verzi tohoto podvodu.

Další detaily a důkazy v recenzi: http://opcebinarni.cz/nechutny-podvod-profitsignalspro-recenze

8
Podvody / Ultimate4Trading
« kdy: Březen 30, 2016, 06:48:22 odpoledne »
Ultimate4Trading je velmi zákeřný podvod zneužívající binární opce, protože je spojený s falešným demo účtem, který přepisuje ztráty na zisky. Takže snadno získáte dojem, že je systém jako takový funkční a velmi ziskový. Ovšem když tomu dojmu podlehnete, otevřete si účet a složíte na něj své peníze (což je přesně cíl podvodníků), pak se budete jen divit, jak Ultimate4Trading v reálu generuje ztráty.
Na podporu tohoto podvodu byl vytvořen web Startup365, který vypadá profesionálně, ale vytvořili ho stejní lidé jako Ultimate4Trading, takže je plný lží. Opět se jedná o mezinárodní podvod, takže zkušeností je hodně, a jsou pochopitelně negativní. Zkušenosti českých obchodníků se dočtete pod článkem na: http://opcebinarni.cz/varovani-pred-podvodem-ultimate4trading-recenze

9
Podvody / AlgoCash Master
« kdy: Březen 30, 2016, 06:44:51 odpoledne »
AlgoCashMaster je podvod převzatý ze zahraničí. Slibuje statisíce měsíčně za nicnedělání, má stačit pár kliků na binárních opcích a hotovo. Ovšem stejně jako u všech podobných podvodů jsou výsledkem ztráty. Cílem Algo Cash Master je vás natlačit k rychlému obchodování u vybraného brokera, takže se nenechte zmást. Diskuze pod článkem hovoří jasně, stejně tak zkušenosti ze zahraničí, kde je tento podvod propagován se sliby stejně nereálných výsledků.

Více na: http://opcebinarni.cz/drzy-podvod-algo-cash-master-recenze-novinky

10
Podvody / O podvodech a binárních opcích
« kdy: Leden 14, 2015, 03:56:48 odpoledne »
Existuje nemalý počet různých webových stránek, které zneužívají binární opce, aby natlačily nové obchodníky k brokerům. Využívají k tomu různé lži o zázračných obchodních systémech a obrovských výdělcích za velmi krátkou dobu. O mnoha z nich jsme již psali a najdete je v rubrice Binární opce podvody

Pokud objevíte nějaké nové, prosíme upozorněte na ně tady, ať o nich všichni vědí.

11
Brokeři / TopOption
« kdy: říjen 18, 2013, 11:28:28 dopoledne »
Je to relativně nový broker, ale regulovaný a založený firmou, která dlouhodobě působí jako broker forexu. Ohlasy na TopOption jsou velmi dobré, ochodní platforma je v češtině a obchodní manažer s vámi bude také komunikovat česky. Více zde: http://opcebinarni.cz/recenze-topoption-regulovany-broker-s-cestinou

Takže neváhejte sem psát své zkušenosti s TopOption.

12
Brokeři / Problematičtí brokeři
« kdy: Srpen 15, 2013, 03:49:32 odpoledne »
Dostalo se k nám několik negativních ohlasů na EZTrader, nechce vyplácet peníze obchodníkům, takže pozor. Velmi špatné ohlasy jsou také na ZoomTrader, stejný problém, neplatí.

13
Obchodní systémy / Martingale
« kdy: červenec 21, 2013, 09:54:44 dopoledne »
V základní formě je Martingale u binárních opcí cesta k likvidaci účtu http://opcebinarni.cz/binarni-opce-a-martingale

14
Literatura a jiné zdroje / Investopedia
« kdy: červen 23, 2013, 09:36:39 dopoledne »
Velká studnice informací o všech druzích tradingu, v angličtině: http://www.investopedia.com/

15
Brokeři / 24option
« kdy: červen 23, 2013, 09:35:19 dopoledne »
Podle našich zkušeností zřejmě nejlepší broker: http://opcebinarni.cz/recenze-24option-solidni-broker-s-ceskou-podporou
Podělte se o své zkušenosti s ostatními

Stran: [1] 2