Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Brokeři / Re:Broker x sázková kancelář - daň
« Poslední příspěvek od Admin kdy únor 26, 2018, 08:03:12 dopoledne »
Zdravím,
zajímalo by mě u kterých "brokeru" obchoduji a u kterých naopak sázím. Mohli by jste mi doporučit dva nebo tři brokery se kterými opravdu obchoduji? Co třeba HighLow do které kategorie patří? Díky za info.
HighLow je broker. Co se týče sázení, tak myslím, že se za tu dobu situace změnila. I v Británii už je teď obchodování binárních opcí regulované, Binary.com v EU už taky nabízí obchodování, a nikoliv sázení, atd. Tudíž pokud nechcete využívat žádných pokoutných služeb, na obchodování zbývají jen regulovaní brokeři.
2
Brokeři / Re:Broker x sázková kancelář - daň
« Poslední příspěvek od Derst kdy únor 21, 2018, 07:46:47 odpoledne »
Zdravím,
zajímalo by mě u kterých "brokeru" obchoduji a u kterých naopak sázím. Mohli by jste mi doporučit dva nebo tři brokery se kterými opravdu obchoduji? Co třeba HighLow do které kategorie patří? Díky za info.
3
Brokeři / Re:Binary.com
« Poslední příspěvek od Admin kdy Prosinec 26, 2017, 09:21:27 dopoledne »
Binary.com vznikl jako sázková hra podle pravidel pro hazard. Myslím, že v jejich DNA stále zůstává fungování podle principů sázkové kanceláře, nedávno zřízená regulovaná pobočka na Maltě toho z mého pohledu nic moc nemění, a proto bych se mu vyhnul. Osobní názor.
4
Brokeři / Binary.com
« Poslední příspěvek od Derst kdy Prosinec 26, 2017, 12:15:10 dopoledne »
Zdravím, nedávno jsem se zaregistroval u Binary.com, zaujalo mě, že stejně jako IQ Option nabízí DEMO účet bez nutnosti vkladu, platforma není tak líbivá a intuitivní, ale zato jde investovat s dlouhou expiraci (až 365 dní) a docela vysokým profitem, který se na demo účtu pohyboval mezi 85-95%. Rozhodl jsem se, že tam vložím peníze a zkusím real account. A tady nastal problém. Stejně jako všichni ostatní brokeři chtějí naskenovaný řidičák + dokument s adresou trvalého bydliště. V tom nebyl problém, dokumenty byly přijaty. Bohužel tím to nekončilo, napsali, že jelikož jsem občanem jedné ze zemí Evropské Unie musím si s nimi domluvit termín a absolvovat video-hovor, což mě vzhledem k tomu, že nemám webkameru dost odradilo.

K čemu potřebují video-hovor? Ostatní brokeři nic takového nechtějí. Má u nich někdo z vás REAL account? Je to podle vás důvěryhodný broker?
5
Brokeři / Re:Binatex a podvodná reklama
« Poslední příspěvek od Noxius kdy Září 25, 2017, 04:26:37 odpoledne »
ja neviem ale oni musia byť asi retardovaný alebo čo,... veď keď už idem robiť podvodný reklamu, tak tam netrepnem takúto sumu nie? :D  ale dajme tomu niečo ako 100 tisic za mesiac,... ktorý normálny človek by veril že si zarobil 500 milionov !!!! ? :D
6
Brokeři / Re:Binatex a podvodná reklama
« Poslední příspěvek od Admin kdy Září 22, 2017, 04:42:05 odpoledne »
Pokud jste někdo narazil na podobnou reklamu na Binatex, prosím podělte se tu.
7
Brokeři / Re:Pozor na malware v obchodní aplikaci od IqOption !!
« Poslední příspěvek od Admin kdy Září 22, 2017, 04:31:11 odpoledne »
To jsem si jistý, že je to chyba toho antiviru, tak zvaný false positive. Jak sám vidíte 63 ostatních antivirů, včetně těch na světě nejrenomovanějších, označilo soubor za bezpečný. Rising, který ho jako jediný označil za nebezpečný, je čínský antivirus, o kterém slyším poprvé.
8
Brokeři / Pozor na malware v obchodní aplikaci od IqOption !!
« Poslední příspěvek od Derst kdy Září 22, 2017, 11:29:16 dopoledne »
Zdravím,
u brokera IqOption máte dvě možnosti. Buďto začnete obchodovat přes webové rozhraní a nebo si stáhnete jejich obchodní aplikaci. Já jsem si zvolil druhou možnost a rovnou jsem si tu jejich aplikaci nechal prověřit.  Výsledek (viz. obrázek): nalezen Malware.Generic.5!tfe
9
Brokeři / Re:Binatex a podvodná reklama
« Poslední příspěvek od Admin kdy Srpen 25, 2017, 06:04:33 odpoledne »
Další lživá reklama na Binatex vypráví příběh člověka jménem Daniel Horák, který dříve pracoval u McDonald's, ale obchodováním binárních opcí u tohoto brokera si vydělal přes 500 milionů korun. Samozřejmě naprostá fikce s fotkami z fotobanky a stejnou stupidní strategií jako ve všech předchozích článcích/reklamách na tohoto brokera.
10
Brokeři / Re:Binatex a podvodná reklama
« Poslední příspěvek od Admin kdy Srpen 25, 2017, 06:01:05 odpoledne »
Další podvodná reklama na Binatex opět vypráví fiktivní příběhy se jmény Jan Horáček a Jan Novák. Tito pánové měli zázračně zbohatnout binárním obchodováním u tohoto brokera podle stupidní strategie, ale opět se jedná jen o klamavou reklamu brokerovi.
Stran: [1] 2 3 ... 10