HLOUPÝ PODVOD: iRobot recenze

V této recenzi programu iRobot se dozvíte, proč se nejedná o nástroj, který byste měli používat pro obchodování binárních opcí.

Na našem webu pravidelně publikujeme přehledy zahraničních podvodů a zvláštní pozornost pak věnujeme těm, které se dočkají české verze. A to je přesně případ robota iRobot, i když se češtiny dočkal jen ve strojovém překladu.

Co je iRobot

Jak už jeho název napovídá, iRobot je robot pro obchodování binárních opcí. Údajně má mít úspěšnost obchodů až 85 %, což by pochopitelně znamenalo velké zisky.

Robot používá několik indikátorů, u kterých může uživatel měnit nastavení, a také možnosti pro money management.

iRobot se tváří jako zázračný produkt, protože má vydělávat peníze, je zadarmo a dokonce má i demo zadarmo. Co by se tedy mohlo pokazit? Všechno, je to totiž podvod, který vás snadno připraví o peníze.

Podvodný software

iRobot je jen další z dlouhé řady podvodných robotů, které používají velmi zákeřný software. Na stejném programu stojí například Option Robot nebo Dual Robot, které jsme už recenzovali. Nejedná se tedy o unikátní produkt, nýbrž o jeden a ten samý program, který je nabízen pod různými jmény. Podívejte se na obrázek a uvidíte sami.

A co je na tomto programu tak hrozného? Je to demo, které falšuje výsledky, ztráty přepisuje na zisky. Typický scénář je tedy takový, že si u iRobota otevřete bezplatný účet, spustíte demo a vidíte, jak se hromadí zisky a virtuální zůstatek rychle roste. To vás přesvědčí, že program opravdu funguje.

Takže si přes iRobot otevřete skutečný účet u jednoho z nabízených brokerů, protože jinak vás program používat nenechají, pošlete na tento účet peníze a necháte robota, aby s nimi obchodoval. K vašemu zděšení jsou ale výsledky se skutečnými penězi úplně jiné a rychle svůj vklad proděláte. Tím to celé skončí, své peníze už nikdy neuvidíte.

Demo falšující výsledky je nejzákeřnější nástroj podvodníků a program, na němž iRobot stojí, ho bohužel používá, dokázali jsme to ve výše odkazovaných recenzích, zachytili jsme to na videa.

Pro lidi, kteří s burzovním obchodováním nemají žádné zkušenosti, se jedná o těžko odhalitelnou záležitost, protože vyžaduje srovnání cen v reálném čase ve dvou obchodních platformách. Proto jsme napsali tuto recenzi, iRobot patří mezi nejnebezpečnější podvody, před kterými je třeba důrazně varovat.

Závěr

iRobot je velmi zákeřný podvod, protože používá program, který falšuje demo výsledky. Takže vyvolá falešný dojem, že je ziskový, ale opak je pravdou, v reálném obchodování prodělává peníze.

Proto zdůrazňujeme, že když narazíte na jakýkoliv program nebo strategii pro binární opce, je třeba si ověřit jejich funkčnost na demo účtu u regulovaného brokera, můžete ho získat zadarmo.

Teprve až když dokážete obchodovat ziskově na demu, můžete přistoupit k investování skutečných peněz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *