Intradenní obchodování opcí

Obchodování tradičních vanilla opcí zpravidla není krátkodobou záležitostí. Na druhé straně opce nabízejí řadu výhod, které jsou lákavé, a proto se obchodníci často zajímají o intradenní obchodování opcí.

A v takových případech můžou být odpovědí binární opce. U nich totiž můžete volit velmi krátkou splatnost, od 1 minuty, přes 2 minuty, 5 minut, 15 minut, 30 minut až po hodinu, hodiny, dny a týdny. Široké možnosti v tomto směru nabízí 24option, ale ještě otevřenější je platforma TopOption, která vám umožní si postavit vlastní binární opce. To platí pro binární opce typu high/low, ale i ostatní typy můžete obchodovat intradenně.

Oblíbené binární opce touch/no touch můžete obchodovat i několik minut před jejich expirací, to samé platí pro opce typu boundary. A to vždy s plným ziskem, většinou od 70% zhodnocení investice až po stovky procent, pokud obchodujete větší pohyby.

U běžného intradenního obchodování binárních opcí můžete počítat s obvyklým zhodnocením 70 až 85 procent. Opce s nejkratšími expiracemi (1 až 5 minut) nabízejí zhodnocení 70 až 75 %. A při tom vám vždy stačí jen minimální pohyb, stačí, aby cena byla nad nebo pod úrovní, kterou měla v momentě vstupu do obchodu.

Intradenní obchodování opcí tedy nabízí možnost velmi vysokých výdělků. Ovšem jako vždy při obchodování platí, že můžete také hodně ztratit. Opce s krátkými splatnostmi by proto měli obchodovat zkušenější obchodníci, protože je nutné se u nich rychle rozhodovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *