Intradenní obchodování opcí

Obchodování tradičních vanilla opcí zpravidla není krátkodobou záležitostí. Na druhé straně opce nabízejí řadu výhod, které jsou lákavé, a proto se obchodníci často zajímají o intradenní obchodování opcí.

A v takových případech můžou být odpovědí binární opce. U nich totiž můžete volit velmi krátkou splatnost, od 1 minuty, přes 2 minuty, 5 minut, 15 minut, 30 minut až po hodinu, hodiny, dny a týdny. Široké možnosti v tomto směru nabízí 24option, ale ještě otevřenější je platforma TopOption, která vám umožní si postavit vlastní binární opce. To platí pro binární opce typu high/low, ale i ostatní typy můžete obchodovat intradenně.

Oblíbené binární opce touch/no touch můžete obchodovat i několik minut před jejich expirací, to samé platí pro opce typu boundary. A to vždy s plným ziskem, většinou od 70% zhodnocení investice až po stovky procent, pokud obchodujete větší pohyby.

U běžného intradenního obchodování binárních opcí můžete počítat s obvyklým zhodnocením 70 až 85 procent. Opce s nejkratšími expiracemi (1 až 5 minut) nabízejí zhodnocení 70 až 75 %. A při tom vám vždy stačí jen minimální pohyb, stačí, aby cena byla nad nebo pod úrovní, kterou měla v momentě vstupu do obchodu.

Intradenní obchodování opcí tedy nabízí možnost velmi vysokých výdělků. Ovšem jako vždy při obchodování platí, že můžete také hodně ztratit. Opce s krátkými splatnostmi by proto měli obchodovat zkušenější obchodníci, protože je nutné se u nich rychle rozhodovat.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneDigg thisShare on StumbleUponBuffer this pageFlattr the authorShare on RedditShare on TumblrShare on Yummly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *