IQ Option rozdal první OTN tokeny, jeden má hodnotu už tři dolary

OTN ICOKryptoměna, kterou zdarma rozdává Open Trading Network, má zřejmě nakročeno k úspěchu.

Jak jsme vás už před časem informovali, broker IQ Option se spojil s Open Trading Network s cílem rozšířit svoji obchodní platformu nejen o přímé obchodování s kryptoměnami.

Před dvěma týdny pak začal rozdávat kryptoměnu OTN zadarmo svým uživatelům, respektive za odměnu za obchodování s kryptoměnami.

Tokeny OTN se přerozdělují vždy za uplynulý týden, celkem po dobu 104 týdnů. Každý dostane počet tokenů přímo úměrný výši poplatků, které zaplatil za obchody kryptoměnami u IQ Option.

Proběhly tedy už dvě emise OTN tokenů, a ty se mezitím dostaly na burzu. Jako první je do své platformy zařadil Livecoin.net a zajímává je cena, za kterou se obchodují.

Spread je zatím poměrně velký a naopak hloubka trhu moc velká není, ale jeden OTN token má v současnosti hodnotu kolem tří dolarů. Obchodovat je ho možné za ethery a bitcoiny.

Pokud u IQ Option obchodujete CFD na kryptoměny se skutečnými penězi, tedy ne demo účet, tak jste své OTN tokeny už také dostali.

Teď je na vás, jak s nimi naložíte. Každý držitel pochopitelně čelí otázce, zda kryptoměnu držet nebo prodat. Žádné doporučení v tomto ohledu pochopitelně dávat nemůžeme, jen přidáme několik postřehů.

U kryptoměn obvykle záleží na tom, jak se stanou populární a jak se rozšíří. OTN spolupracuje s jedním z největších brokerů, takže je předpoklad, že by se mohl stát populární. Takové kryptoměny se pak dostávají na velké burzy, jako Poloniex, Bitrex nebo Bitfinex, což obvykle zvedne jejich cenu.

K tomu platí, že kryptoměny obecně jsou zatím pořád na vzestupu. Z tohoto pohledu může být zajímavé kryptoměnu držet v naději, že její cena poroste. Navíc Open Trading Network se chystá odměňovat dalšími OTN tokeny ty, kdo své tokeny budou držet a neprodávat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *