IQ Option rozdal první OTN tokeny, jeden má hodnotu už tři dolary

OTN ICOKryptoměna, kterou zdarma rozdává Open Trading Network, má zřejmě nakročeno k úspěchu.

Jak jsme vás už před časem informovali, broker IQ Option se spojil s Open Trading Network s cílem rozšířit svoji obchodní platformu nejen o přímé obchodování s kryptoměnami.

Před dvěma týdny pak začal rozdávat kryptoměnu OTN zadarmo svým uživatelům, respektive za odměnu za obchodování s kryptoměnami.

Tokeny OTN se přerozdělují vždy za uplynulý týden, celkem po dobu 104 týdnů. Každý dostane počet tokenů přímo úměrný výši poplatků, které zaplatil za obchody kryptoměnami u IQ Option.

Proběhly tedy už dvě emise OTN tokenů, a ty se mezitím dostaly na burzu. Jako první je do své platformy zařadil Livecoin.net a zajímává je cena, za kterou se obchodují.

Spread je zatím poměrně velký a naopak hloubka trhu moc velká není, ale jeden OTN token má v současnosti hodnotu kolem tří dolarů. Obchodovat je ho možné za ethery a bitcoiny.

Pokud u IQ Option obchodujete CFD na kryptoměny se skutečnými penězi, tedy ne demo účet, tak jste své OTN tokeny už také dostali.

Teď je na vás, jak s nimi naložíte. Každý držitel pochopitelně čelí otázce, zda kryptoměnu držet nebo prodat. Žádné doporučení v tomto ohledu pochopitelně dávat nemůžeme, jen přidáme několik postřehů.

U kryptoměn obvykle záleží na tom, jak se stanou populární a jak se rozšíří. OTN spolupracuje s jedním z největších brokerů, takže je předpoklad, že by se mohl stát populární. Takové kryptoměny se pak dostávají na velké burzy, jako Poloniex, Bitrex nebo Bitfinex, což obvykle zvedne jejich cenu.

K tomu platí, že kryptoměny obecně jsou zatím pořád na vzestupu. Z tohoto pohledu může být zajímavé kryptoměnu držet v naději, že její cena poroste. Navíc Open Trading Network se chystá odměňovat dalšími OTN tokeny ty, kdo své tokeny budou držet a neprodávat.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneDigg thisShare on StumbleUponBuffer this pageFlattr the authorShare on RedditShare on TumblrShare on Yummly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *