Jak obchodovat binární opce

Binární opce se vyznačují jednoduchostí, která velmi usnadňuje jejich obchodování. Platí to i pro samotnou exekuci obchodů s binárními opcemi, uskutečníte ji v několika jednoduchých krocích. Vyberete si, který trh chcete obchodovat a pak jen zvolíte směr částku. Prohlédněte si reálný obchod s binární opcí na následujícím videu, za pouhou minutu přinesl čistý zisk 85 % z investice.

Obchod jsme uskutečnili u brokera IQ Option, který poskytuje neomezené demo na binární opce zdarma.

23 thoughts on “Jak obchodovat binární opce

 1. Dobrý den,

  už nějakou dobu mě zajímají binární opce zkoušel sem demo účet ale bez nějaké strategie sem nebyl moc úspěšný mohl byste prosim poradit nějaké strategie nebo lépe vysvětli podle čeho se rozhodovot u jednotlivých případu obchodování. Podle čeho odhadujete vy jakým směrem se pravděpodobně pohne cena?

 2. Dobrý den, Chtěl bych se zeptat zdali jde tím vydělávat.. Chci si vložit peníze na top Option a chci zkusit vydělávat a zkusit mít příjemný zisk. Prosím otázka zní divně ale kolik zrovná vy vyděláváte za týden a za kolik obchodujete? Prosím o nějakou začátečnickou pomoc. Děkuji.. a prosím odepište mi na email [email protected] děkuji..

 3. Dobrý den, chci se zeptat jak si založit podle čeho obchodní systém. Můžete mi to trochu přiblížit? Děkuji.

   1. Teletrade mne zklamalo na celé čáře na to jak jsou na trhu dlouho a jaké údajně mají zkušenosti by mohli mít lepší typy na zhodnocení sám jsem bohužel prodělal díky jejich doporučení téměř polovinu vkladu 🙁

  1. Dobrý den, s binárními opcemi můžete spekulovat na růst i pokles, takže pokud budete spekulovat na pokles a cena půjde dolů, vyděláte, v opačném případě proděláte. Vždy jde o to předpovědět správně směr, jestli cena půjde dolů nebo nahoru, a ten obchodovat.

 4. Dobrý den, chci se zeptat. Podle čeho jste na tomto videu jste usoudili že cena půjde nahoru? Podle čeho se řídíte při tomto rozhodování?

  1. Dobrý den, podle vlastního obchodního systému postaveného na trendech a supportech/resistancích.

  1. Dobrý den, ptal jsem se kolegy, ale už si to nepamatuje, je to více než rok. My jsme totiž oba loni vystřídali několik brokerů, než jsme zakotvili u TopOption.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *