Jak se lacino láká na články o binárních opcích aneb z extrému do extrému

zisky-vydelky
Vydělávat na binárních opcích se dá, jen je třeba dosáhnout určité úspěšnosti vstupů do obchodů.

Poslední dobou se obrací fenomén zneužívání binárních opcí do opačného extrému, a to pochopitelně není dobře.

V minulosti vznikaly podvody s binárními opcemi, zejména loni přibývaly jeden za druhým, které byly postaveny na pohádkových příbězích o lidech, kteří z ničeho nic zbohatli jejich obchodováním. Byli to různí učitelé, řidiči kamiónů a podobně, kteří se ochotně podělili o své „zázračné“ strategie, které si můžete přečíst a ještě tentýž den jejich pomocí vydělat stovky nebo tisíce eur.

To byl jeden extrém, který binárním opcím moc neprospěl, protože ty příběhy byly samozřejmě vymyšlené podvodníky, kteří si velmi pravděpodobně nechali platit za reklamu od brokerů, a neštítili se při tom vymyslet si cokoliv, jen aby dotlačili lidi k obchodování. To pak vedlo k tomu, že se někteří vrhali do obchodování bez rozmyslu a nutných příprav, takže jejich šance na to, aby s binárními opcemi skutečně vydělali peníze, byla minimální.

Druhý extrém nastává teď, kdy si podobně lacinými texty honí návštěvnost stránky věnující se financím. Tentokrát to nedělají jako reklamu brokerům, ale jen chtějí získat co nejvíce návštěvníků a prokliků, protože tím vydělají peníze na reklamě, která se zobrazuje na jejich stránkách.

Nebudeme jmenovat, ale už jsme na několika finančních webech, které se jinak prezentují jako seriózní, viděli články o tom, jak se na binárních opcí nedá vydělat, že se jedná o hazard, ve kterém nutně proděláte. To vše pochopitelně doplněno poutavými, někdy až bulvárními titulky (Jak se láká…, aneb nevěřte…), aby čtenáři klikali, reklama se zobrazovala…

Z textu těch článků je pak díky faktickým chybám jasně poznat, že dotyční autoři mají s obchodováním binárních opcí minimální, ne-li vůbec žádné zkušenosti. Co je horší, evidentně nemají zkušenosti ani s žádným jiným tradingem, takže odsuzují burzovní obchodování jako celek, na kterém není možné vydělat.

To je samozřejmě hloupost, kdyby se nedaly burzovním obchodováním vydělávat peníze, Wall Street by byla jen tuctová ulice, jejíž jméno bychom u nás neznali. To je samozřejmě určité zjednodušení, ale fakt je ten, že burzovní obchodování živí velké množství lidí po celém světě, kteří byli ochotní mu věnovat dostatečný čas a píli.

A binární opce představují burzovní obchodování jako každé jiné. Takže nedejte ani na jeden extrém, na binárních opcích nezbohatnete přes noc, ale vydělávat peníze s nimi můžete.

Jak vypadají reálné zisky z obchodování binárních opcí, jsme ukázali v tomto článku.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *