Jak si osahat obchodní platformu na binární opce

Ať už si vybíráte brokera na binární opce, nebo teprve binární opce poznáváte, je užitečné se seznámit se základy jednotlivých obchodních platforem. Každá má své výhody a nevýhody a dobré je, že si je ve většině případů můžete alespoň prohlédnout, aniž byste si museli otevřít účet.

Pokud jste binární opce teprve objevili, pomůže vám prohlédnutí obchodní platformy k lepšímu pochopení, jak se opce obchodují. Pokud si už vybíráte brokera, seznámení se s obchodní platformou vám pomůže při rozhodování.

Jak na to? Navštivte webové stránky brokera na binární opce a u drtivé většiny z nich najdete záložku „Trade“, na kterou když kliknete, ve větší či menší míře se vám odhalí platforma, kterou daný broker používá. Můžete se podívat na druhy opcí, jejich expirace a vyzkoušet si i zadání obchodu až po uvedení částky.

Platforma pro binární opce

Pokud záložku nenajdete, zdarma se registrujte a pak přístup k obchodní platformě získáte. Registrace vás k ničemu nezavazuje.

Dodavatelů platforem pro obchodování binárních opcí není zdaleka tolik jako brokerů, jmenujme například SpotOption, Tradologic či O-Systems. Ale to není až tak podstatné, důležité je, jak vám která bude vyhovovat. Proto je nejlepší se u brokera podívat, jak vypadá jeho řešení.

Co ze základního seznámení s platformou nepoznáte, je její dlouhodobá stabilita při obchodování.  Zde většinou platí, že čím více obrázků, animací a podobně, tím je práce s platformou horší. Přeplácaná grafika všechno zpomaluje, a to při obchodování nepotřebujete.

Můžeme proto spíš doporučit platformy, jaké používá TopOption nebo 24option, které jsou vyloženě zaměřené na komfort při obchodování. Na druhé straně platformy, jakou používá například iOption, už bývají občas trochu zahlcené různými flashovými animacemi a práce s nimi je podle nás méně příjemná.

Každá platforma má ale také různé možnosti. Například u 24option máte velmi širokou nabídku různých opcí, od hodně rychlých (1, 2, 5 minut) až po dlouhé splatnosti. Ale zase si nemůžete postavit svoji vlastní binární opci, což třeba u TopOptions můžete. Rozhodování je v každém případě na vás a mělo by odrážet vaše obchodní potřeby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *