Jak u IQ Option získat zadarmo kryptoměnu OTN

OTN kryptoměnaBroker IQ Option oznámil detaily integrace přímého obchodování s kryptoměnami do své platformy, které před časem avizoval.

IQ Option se spojil s Open Trading Network (OTN), což je komplexní řešení na kryptoměny. Bude integrované přímo od obchodní platformy IQ Option a nabídne mimo jiné přímé obchodování s kryptoměnami a online decentralizovanou peněženku na celou řadu různých digitálních měn.

OTN kryptoměna zadarmo

Síť OTN je stále ve vývoji a prvním krokem bude rozdání tokenů kryptoměny uživatelům obchodní platformy IQ Option. Od příštího týdne (9. října) budou jednotky měny OTN dostávat všichni, kdo budou obchodovat u IQ Option s kryptoměnami.

Rozdávat tokeny OTN bude broker celkem 104 týdnů a na každý týden alokoval určitý počet tokenů, který se každým týdnem bude snižovat. Například za první týden rozdá 350 tisíc tokenů OTN, za zmíněných 104 týdnů celkem 21 milionů. Celkově světlo světa spatří 100 milionů tokenů.

Kryptoměny u IQ OptionPočet tokenů, který každý jednotlivý uživatel dostane, se bude odvíjet od objemu obchodů s kryptoměnami, respektive od výše poplatků, které za tyto obchody během daného týdne zaplatí.

Pokud tedy chcete získat OTN kryptoměnu zadarmo, od příštího týdne budete muset obchodovat kryptoměny u IQ Option (upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení). Ale to dělejte pouze pokud máte připravenou a na demo účtu otestovanou strategii. Musíte vědět, co děláte, neobchodujte jen tak, abyste získali OTN tokeny.

Dalším způsobem, jak získat OTN měnu zadarmo, bude užívání OTN peněženky na digitální měny. Mezi její uživatele bude rozděleno 5 milionů tokenů. Peněženka bude spuštěna v únoru příštího roku.

A konečně třetí způsob, jak získat OTN, bude zkrátka držet již získané OTN tokeny. Open Trading Network totiž chce motivovat uživatele k držení měny, aby nedocházelo k jejímu okamžitému prodeji na burze, a tak v letech 2018 a 2019 bude rozdělovat 2 milionů tokenů každý měsíc mezi ty, kdo už nějaké OTN tokeny mají, a to přímo úměrně k množství měny, které drží.

Open Trading Network

Open Trading Network se jeví jako velmi ambiciózní projekt, který svými funkcemi může konkurovat projektům, jako jsou OmiseGo, BitShares nebo dokonce samotné Ethereum. Kromě zmíněné peněženky a burzy totiž také nabídne funkci chytrých kontraktů a emise nových digitálních měn.

Na poli kryptoměn a blockchainových technologií panuje tvrdá konkurence, ale Open Trading Network má dobrou výchozí pozici díky spojení s IQ Option, tedy brokerem, který je dlouhodobě lídrem na poli inovací, má obrovskou klientskou základnu a více než 500 zaměstnanců, z nichž je mnoho zkušených vývojářů.

Proč získat OTN měnu

Ve světě kryptoměn se úspěšnost jednotlivých projektů většinou odráží v ceně jejich vlastních měn. Ethereum je velmi úspěšná platforma, a tak hodnota její měny Ether vzrostla za poslední dva roky 600krát.

Proto je obchodování s kryptoměnami tak lákavé, může nabídnout mimořádné zhodnocení. Ale samozřejmě také ztráty. Ovšem pokud je možné OTN získat zadarmo, riziko ztráty je nulové a jakékoliv budoucí zhodnocení pak bude pouze bonusem. Navíc s OTN bude možné hradit poplatky za obchodování s kryptoměnami u IQ Option.

Na tomto místě však musíme zdůraznit, že obchodovat jen kvůli odměně v podobě OTN podle nás není dobrý nápad. Zopakujme, že IQ Option bude rozdávat OTN těm, kdo budou obchodovat kryptoměny za skutečné peníze, proto hrozí ztráta peněz při těchto obchodech. Musíte tedy vědět, co děláte, investiční obchodování je rizikové, a to si musíte plně uvědomit.

Pokud jste ale na obchodování připraveni, může být zisk OTN kryptoměny příjemným bonusem, který se v budoucnu může vyplatit, nebo ho alespoň použijete na úhradu poplatků za obhcodování.

OTN se později dostane na burzy, kde se s ní bude obchodovat, a trhy budou určovat její cenu. Jaká bude, to v tuto chvíli nikdo nemůže říct. Může nabýt velké hodnoty, nebo také mít hodnotu téměř nulovou. Ale vzhledem k tomu, že je možné jí získat za odměnu bezplatně, je to z našeho pohledu zajímavá příležitost.

Shrnutí

Broker IQ Option bude příštích 104 týdnů rozdávat zadarmo kryptoměnu OTN všem uživatelům své obchodní platformy, kteří budou obchodovat kryptoměny se skutečnými penězi.

OTN bude vlastní kryptoměnou sítě Open Trading Network, která nabídne mnoho různých funkcí, od burzy kryptoměn, přes digitální peněženku, až po chytré kontrakty, a proto se jedná o velmi zajímavý a v budoucnu potenciálně hodnotný projekt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *