Jaroslav Baláž a Jetonatobě

Jaroslav Baláž a jeho web o binárních opcích Jetonatobe
Jaroslav Baláž a jeho web o binárních opcích Jetonatobe

V nemilém seriálu o podvodných stránkách, které se týkají binárních opcí, přichází další kapitola. Už několikrát jsme upozorňovali na smyšlené příběhy osob, jako jsou Adam Bříza a Karolína Slapová, teď se k nim přidává další klon jménem Jaroslav Baláž, který své stránky podvodně vylepšil různými certifikáty, které mu nepatří (stránky existují i ve slovenštině na doméně kedysi.com).

Příběh je identický jako u Adama Břízy a jeho klonů, učitel ze základní školy si obchodováním binárních opcí vydělal během chvíle na apartmán v Barceloně. Diskuze na jeho stránce je pochopitelně plná zfalšovaných ohlasů, jak všichni spokojeně vydělávají od prvního dne, kdy Balážovy stránky navštívili.

Na stránkách jsou doporučováni tři brokeři, přičemž dva jsou velmi pochybní – Cedar Finance, kterému regulační orgán CySec pozastavil na konci loňského roku licenci, a TradeRush, který regulovaný vůbec není a sídlí na Britské Anguille stejně jako zprofanovaný Zoomtrader.

Všechny stránky těchto smyšlených příběhů a osob mají jen za cíl, abyste se okamžitě a bezmyšlenkovitě vrhli do obchodování.

Můžeme jen znovu a znovu opakovat, že binární opce jako takové nejsou podvod, a už vůbec ne nějaký tajný nástroj bankéřů. Jedná se o standardní finanční nástroj, jehož obchodování je v mnoha ohledech podobné přímému obchodování akcií, komodit nebo třeba měn.

Je technicky mnohem jednodušší, stačí vám úspěšnost obchodů jen kolem 60 procent, a určitě stojí za to si ho vyzkoušet na testovacím účtu, protože není těžké mu porozumět. Přesto se do něj pouštějte až poté, co se řádně informujete o tom, co obnáší.

S binárními opcemi se dá vydělávat, ale zmíněné stránky jsou bohužel smyšlenými příběhy neexistujících lidí.

7 thoughts on “Jaroslav Baláž a Jetonatobě

  1. NO OSOBNE VZDY ZASNU NAD UZASNE A VZORNE ZARIZENYM BYTECKEM….JAKO DO VYKLADU..ALE KDYZ SI BALAZ PORIDI APARTMAN ZA 400 000€ …TAK TEREBA ZE NEJSEM BEZ DIPTRII…NEMUZU MU VERIT..OSOBNE JSEM KOUPIL Z DRUHE RUKY 2 APARTMANY V HOTELECH…A ZA CENU X-KRAT NIZSI…ALE ZA CENU CO TEN PODVODNIK UVADI..NIKDE NEEXISTUJE NA SVETE..SNAD ANI V RUSKU NE..LUXUSNI APARTMAN, KTERY MA NA KAZDEM BALKONU JINE ZABRADLI..TAK JEN TOLIK PRO POBAVENI..STACI SE KOUKAT..A PAK …JE ABSOLUTNE UMELE..KDYZ CLOVEK CTE KOMENTARE KDE JE SAMA CHVALA..DOKONALOST TOTIZ NA SVETE NEEXISTUJE..JEN BLBOST JE VECNA A NEJEN U DETI TATKY KLAUSE TUNELARE..JE TO TRENDY MEZINARODNE

  2. Dobrý den, děkuji za odpověď, ale mám problém s registrací u TopOption, kde jsem se zasekla u VKLADU a možnosti výběru u Způsobu provedení vkladu.Tam si nejsem jista co vybrat, když Skrill založený nemám a Fio se tam nenabízí. Můžete poradit ? A ještě jedna otázka : Vyberte si účet, ale nabízí se mi tam pouze účet jeden. To je v pořádku ?Děkuji moc za ochotu.

    1. Dobrý den, tak pro Vás asi připadá v úvahu platební karta nebo bankovní převod. Bankovní převod můžete využít z jakékoliv banky. Co týče účtu, tak pokud jich nemáte u TopOption otevřených více, je v pořádku, že s Vám tam ukazuje jen jeden.

  3. Dobrý den, mohl by jste mi poradit, zda je nutné zařizování Skrillu pokud mám u Fia eurový účet? Děkuji za odpověď.

    1. Dobrý den, nutné to určitě není. Převádět peníze můžete libovolným způsobem, který umožňuje broker.

  4. Rad by som sa spytal aka je skusenost u 24Option.com a topoption.com, rozmyslal som nad moznostou binarnych opcii bud podla grafu urcit ci bude stupat alebo klesat, je mozne na zaklade tychto udajov aj zhodnotit financne prostriedky? alebo je to len fam, dakujem

    1. Dobrý den, Topoption i 24option jsou oba dobří brokeři. Co se týče zhodnocování finančních prostředků, ano, to je cíl obchodování s binárními opcemi a je to možné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *