Karolína Slapová a binární opce

Karolína Slapová binární opce
Karolína Slapová a její web o binárních opcích

Zdá se, že koncept fiktivního Adama Břízy se českým internetem šíří dál, nyní se na velmi podobné stránky snaží nalákat na binární opce údajná Karolína Slapová. Princip je pořád stejný, člověk, kterému se moc nedařilo, se přes Zoomtrader rychle proklikal k bohatství.

Asi není nutně detailně vysvětlovat, že Karolína Slapová je podvod podobně jako fiktivní Adam Bříza a jeho kloni, kteří se propagují hromadnými emaily. Jsou to smyšlené postavy s fiktivním příběhem, které mají za cíl vás nalákat k Zoomtraderu, před kterým jsme už několikrát varovali. Tento broker není regulovaný a čím dál tím více lidí nám píše, že nevyplácí peníze, takže se svým vkladem a výdělky museli rozloučit.

Je třeba zopakovat, že binární opce jako takové nejsou podvod. Z našeho pohledu je to úžasný finanční nástroj, protože obchodování – spekulace na pohyb ceny – zjednodušují tak, že pochopit jejich podstatu může doslova každý.

Je ale třeba si uvědomit, že se pořád jedná o obchodování burzovního typu, což znamená, že s určitou mírou úspěšnosti musíte správně předpovídat směr pohybu ceny (akcie, komodity, měny…). Abyste dosahovali zisku, stačí vám úspěšnost kolem 60 procent, čím více, tím samozřejmě lépe.

Takže teprve až si pořádně uvědomíte, co jsou binární opce, se v klidu rozhodněte, jestli si je chcete vyzkoušet na demo účtu zdarma. Určitě se nenechte bez rozmyslu přesvědčit fiktivním Adamem Břízou nebo Karolínou Slapovou, že bez jakýchkoliv znalostí budete hned teď obchodovat binární opce s 99% úspěšností, a už vůbec nedoporučujeme brokera Zoomtrader, jsou na něj velmi špatné ohlasy.

One thought on “Karolína Slapová a binární opce

  1. Včera mi přišel Email od Karolíny Slapové, pěkná pohádka o dívce z vesnice. Kdo to proboha vymýšlí? Příběh mě zaujal naivitou a proklikala jsem se na tuhle stránku. Vlastně jsem to čekala – zase další chvíle života ukradená něčím podvodem! Ivana.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *