Klára Vaňková a binární opce

Klára Vaňková
Prapůvodce všech dnešních klonů – web fiktivního Adama Břízy. Kopíruje ho nejen Klára Vaňková.

V internetových diskuzích jsme zaznamenali, že se v souvislosti s obchodováním binárních opcí začínají šířit, respektive jsou masově propagovány další podvodné stránky. Jejich adresa se k nám zatím nedostala, ale podle příspěvků lidí, kteří inkriminovaný email obdrželi, jsou vedeny na jméno Klára Vaňková a jedná se o klon stránek Adama Břízy, tedy o fiktivní příběh učitele (učitelky), který si během chvíle vydělal na apartmán v Barceloně.

Tento příběh se s menšími obměnami neustále opakuje a vypráví, jak si ještě dnes můžete naklikat obchodováním binárních opcí tisíce korun. Cílem je vás nalákat k rychlému otevření účtu a neuváženému obchodování, které povede ke ztrátě vašich peněz na obchodním účtu.

Podvodné na takových stránkách je, že jsou to fiktivní příběhy neexistujících lidí, v podstatě jsou to jen kopie textů s různými jmény, jak už jsme na ně několikrát upozorňovali, ať už to byli Adam Bříza, Adam Nový, Martin Erben, Jaroslav Baláž nebo Karolína Slapová. Takové stránky většinou propagují brokera Zoomtrader, kterému je zcela jistě lepší se vyhýbat, protože nám už několik lidí řeklo, že nevyplácí peníze.

Stránky neustále vznikají nové, byť jsou to jen kopie předchozích s jinými jmény. Nové vznikají zřejmě proto, že dojde k odhalení podvodného charakteru těch starých. Na našich stránkách se snažíme tyto falešné weby odhalovat, a proto pokud se s nějakými dalšími setkáte, dejte nám, prosíme, vědět. Fiktivní Klára Vaňková určitě není poslední.

Závěrem musíme jako vždy zopakovat, že binární opce samy o sobě nejsou žádný podvod. Je to běžný finanční nástroj, který vám umožní burzovní obchodování,podobně jako když se pustíte do přímého obchodování akcií, komodit nebo třeba měn. Binární opce jsou sice mnohem jednodušší na pochopení, přesto jim musíte věnovat určitý čas, než se budete moci zodpovědně pustit do obchodování se svými vlastními penězi. Jejich obchodování nabízí zajímavé možnosti, ale nenechte se do něj zlákat fiktivními příběhy o neexistujících lidech, rozhodujte se na základě informací, faktů, případně si vyzkoušejte bezplatný demo účet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *