Kolik vyplácejí binární brokeři obchodníkům

japonskoV nedávné minulosti jsme se podívali na to, jaké procento obchodníků binárních opcí dosahuje zisků. Vyšli jsme ze statistik japonského brokera GMO Click, protože bohužel žádný jiný svá čísla nezveřejňuje, jelikož tato povinnost platí jen v Japonsku.

Čísla od jediného brokera z Japonska proto nemají stoprocentní vypovídající hodnotu pro celý svět, protože třeba z dat od forexových makléřů se dá vyčíst, že mezi jednotlivými brokery můžou existovat značné rozdíly. Konkrétně u ziskovosti obchodních účtů i 20 procentních bodů.

Nicméně i tak jsou to podle nás čísla zajímavá a dnes bychom chtěli jen krátce zmínit další procenta, která se tentokrát týkají peněz, které GMO Click vyplatí na ziscích svým klientům.

Čísla jsou dostupná je pro binární opce Ladder. U nich za poslední čtvrtletí vyplatil broker svým zákazníkům na ziscích každý měsíc mezi 95,81 a 98,55 % z celkového objemu, který byl na těchto opcích zobchodován.

Opět se zde ukazuje, že u seriózních brokerů je zbytečné mít za hlavní starost, jak vydělávají peníze, a jestli si nenechávají všechno pro sebe. Konkrétně GMO Click vyplatí drtivou většinu peněz klientům, zůstává mu obvykle do pěti procent ze zobchodovaných objemů.

A na závěr jednu další zajímavost, v Japonsku je více než 300 tisíc obchodníků binárních opcí, kteří měsíčně udělají obchody v celkovém objemu kolem 50 miliard jenů (zhruba 10 miliard korun).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *