Krutý podvod Czech Method – recenze

Czech MethodV této recenzi se podíváme na nový podvod zneužívající binární opce, který se jmenuje Czech Method neboli Česká metoda. Jména pod ním můžete najít tři: Jakub Petrák, Tomáš Horák a Jakub Petrů.

V prezentaci Czech Method se dozvíte, že můžete získat obchodní systém na binární opce, který vám údajně vydělá stovky tisíc dolarů během příštího měsíce. Pokud se to nepodaří, máte dostat deset tisíc dolarů jako kompenzaci.

A jak to tak obvykle bývá, stát se milionářem je zadarmo, takže Czech Method můžete získat zadarmo. Údajně je k dispozici jen 20 míst.

Czech Method je mezinárodní podvod

Když jsme se dívali na video Česká metoda, ihned jsme poznali stejné obrázky, jako jsme viděli ve videu Profit Maker. Evidentně ho vytvořili stejní podvodníci, což je prvním důvodem, proč se tomuto systému vyhnout. Ale to zdaleka není všechno.

V samotné prezentaci je vidět velmi špatná čeština, pravopisné chyby, chybějící diakritika… To nasvědčuje tomu, že se jedná o podvod ze zahraniční dílny.

Petrů, Petrák nebo Horák

petru-horak-petrakAč se jedná o podvod, který vás chce připravit o peníze, neubránili jsme se u něj smíchu. Protože jeho tvůrci jsou tak nešikovní, že si ani neuhlídali jedno jméno. Na stránce Czech Method jsou k vidění hned tři: Jakub Petrák, Tomáš Horák a Jakub Petrů (tím se představuje člověk ve videu).

Dvě z nich u stejného obličeje, podívejte se na obrázek vpravo. Není pochyb o tom, že se jedná o smyšlenou identitu.

Mezinárodní verze

srovnaniDalší důkaz o podvodu přichází s mezinárodním srovnáním. Tento podvod můžete najít pod dalším názvy, například The Aussie Method, The Irish Method, The Malay Method nebo třeba Die Swiss Methode.

Že je Czech Method jejich kopií, je patrné na první pohled, struktura a příběh jsou vždy úplně stejné.

Zkušenosti a recenze

vysledkyVe videu Czech Method jsou k vidění zkušenosti a recenze uživatelů systému, ale jsou falešné a natočené s placenými herci.

To samé platí pro výpisy z obchodních a bankovních účtů, ty jsou také falešné, čísla byla přepsána a nejsou skutečná.

Ty triky jsou udělané tak špatně, že jeden z nich dokonce je vidět v samotném videu, kde se špatně překrývají jména, ve spodu je vidět jméno Jake Pertu z australské verze tohoto podvodu.

Není to zadarmo

vklad-na-ucetKlasickou lží podvodníků je, je že můžete schovat peněženku, protože je jejich systém zadarmo. Není.

První věc, kterou budete muset po registraci udělat, je vložit peníze na účet u brokerské společnosti. A to minimálně 250 dolarů. Takže budete muset použít své vlastní peníze a riskovat je.

A můžete si být jistí, že pokud to uděláte, přijdete o ně, protože podvodníci ziskově obchodovat binární opce neumí.

Hodnocení

Czech Method neboli Česká metoda je sprostý mezinárodní podvod, jehož cílem je vás připravit o peníze.

Obchodování binárních opcí může být výdělečnou činností, stejně jako například obchodování s akciemi. Binární opce jsou přitom jednoduché na pochopení, můžete si je vyzkoušet na demo účtu.

Ale i tak platí, že zisků budete dosahovat, teprve až se naučíte obchodovat na demu a postavíte si solidní obchodní strategii. Samo to nepůjde, stejně tak vám nebude vydělávat peníze zadarmo někdo jiný.

14 thoughts on “Krutý podvod Czech Method – recenze

  1. dobry den chtěl bych zrušit u vás učet czech metod nejdu do toho diky s pozdravem p lazok

    1. Dobrý den, my s Czech Method nemáme nic společného, jen jsme publikovali varování před tímto podvodem. Musíte se proto obrátit na ty, u koho jste si účet založil.

  2. Když si to přečte člověk , který je úplně na dně a vrazil tam poslední peníze , může to být spouštěč sebevraždy. Jen ať si myslí pěšáci jak na to vyzráli ale pravda je ,že na každou sviní se voda vaří !!!!!

    1. „Jakube Petru Petráku Horáku“ :-D, jsi sprostý dacan a navíc hrozný blb! S až tak ubohou, tupou snahou o podvod jsem se ještě nesetkal. Jen naprostý hlupák naletí na něco takového a pak ti dokonce bude vydělávat obchodováním s binárními opcemi. Doufám, že jich není a nebude tolik, abys z jejich prostoduchosti skutečně získal ty dolarové miliony. (Vždyť takoví jsou snad většinou i negramotní.)

  3. Lidi je to jednoduché člověk který je zasvěcený ví že vše co vypadá takhle jednoduše tak musí být podvod, historie to dokazuje 😀

  4. To video mi připadalo jako Teleshoping jak to tam opakuje jen jednu větu furt do kolečka . chvvíli jsem si řikal že by to možná mohlo jít a potom to je asi pí*ovina tak jsem prostě kouknul na recenze týhle zas*aný stránky . a ted když jí hci pustit píše mi to Service unviable …

  5. představte si spoustu lidí co na tohle skočili,,nikdo vám za darmo nic nedá a pro ně není problém jak tvrdí reklama vám nechat kapitál 10000 tisíc aby jste pro ně makali dál vy s těch deseti táců můžete udělat půl milionu a le kvám se dostane zas trochu víc než ten kapitál nebo nic a oni vám rádi na další půjčí

  6. tato metoda je naprosto falešná a jen využívá levnou pracovní sílu ,vlasně pracujete za ně dokonce jsou ochotni vám dát základ aby jste pracovali na burze ,jenže vaše výdělky jsou desetinásobně vyšší v případě úspěchu než tušíte a tak vám vzhledem k jejich programu znechají pár šupů aby jstejim mohli za darmo vydělávat dál,v případěvzisku cca s vaší reálné prospěšnosti dejme tomu 60000 tisíc se vám přičte 6000 kč a vy naivně pokračujete dál a děláte práci za podvodníky ,čímž jste stále v plusu ale osobně nevyděláte žádné jmění ale makáte a solíte buzerantům v domění že jednou ti milionáři budete vy k vám se nedostane ani 50% toho co jste pro ně vydělali

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *