Krypto a binární novinky 12/2018: Pozor na Bank Crypto, Bit Crypto, Kraken Acess a spol.

Uplynulý týden přinesl v oblasti kryptoměn důležité varování před podvodnými stránkami.

Varování AMF

Bank Crypto webFrancouzský úřad pro regulaci finančních trhů objevil 15 nových kryptoměnových webů, které nabízejí investování a obchodování s kryptoměnami, ovšem jsou to podvody.

Jedná se o směsici rádoby brokerů, investičních projektů a směnáren, které o sobě uvádějí falešné údaje a své klienty připravují o peníze. Žádný z nich samozřejmě není regulovaný, což je první důvod, proč se jim vyhnout a nesvěřovat jim své peníze.

Podobných webů bohužel neustále přibývá, takže následující seznam AMF nepostihuje všechny.

  • AKJ Crypto – akj-crypto.com
  • Bank Crypto – bank-crypto.com
  • Bcoin Bank – bcoin-bank.com
  • Bit Crypto – bit-crypto.net
  • Bourse Bitcoin – boursebitcoin.com
  • Crypteo – crypteo.io
  • Crypto Bank Web – cryptobankweb.com
  • Crypto Major – crypto-major.com
  • Crypto Partners Invest – cryptopartnersinvest.com
  • BND Group – crypto2.bnd-group.com
  • Private Finances – crypto.private-finances.com
  • ECS Solutions – ecs-solutions.net
  • Ether Invest – ether-invest.com
  • Kraken Access – krakenaccess.com
  • Mined Crypto – minedecrypto.com

Pokud chcete obchodovat s kryptoměnami, vyberte si regulovaného brokera/burzu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *