Krypto a binární novinky 9/2018: Kryptoměny jako smrtelný nástroj?

Tento týden se ve zprávách o kryptoměnách a binárních opcích ohlížíme nejen za kontroverzním vyjádřením Billa Gatese.

Má Gates rád kryptoměny nebo ne?

KryptoměnyZakladatel Microsoftu a jeden z nejbohatších lidí světa Bill Gates se v minulosti vyjádřil pozitivně o bitcoinu a blockchainových technologiích. Jeho nadace dokonce používá technologii vyvinutou s Ripplem v rámci projektu pro financování v zemích třetího světa.

Ovšem nyní Gates na Redditu prohlásil, že kryptoměny „celkem přímo způsobují smrt“, protože umožňují anonymní transakce a lidé za ně nakupují drogy.

Podle nás se k tomu dá dodat, že smrt tedy způsobují i běžné peníze, protože se za ně dají nakoupit drogy a zbraně. Tím samozřejmě chceme říct, že s Gatesovým výrokem nesouhlasíme.

Pozor na Admiral Crypto

U nás celkem populární forexový broker Admiral Markets má nelegální klon jménem Admiral Crypto, který nabízí obchodování s kryptoměnami, přičemž tvrdí, že patří právě pod Admiral Markets. Ale nepatří, Admiral Crypto je podvodný broker.

Tereamusu nemá licenci

Obchodování s kryptoměnami přes CFD nabízí také broker Teramusu, ale protože nemá investiční licenci, je neregulovaný a ve většině evropských zemí nemůže legálně působit. Upozornil na něj britský regulátor FCA.

Konec OptionFair

Společnost TechFinancials oznámila, že se vzdává kyperské investiční licence a že ukončuje činnost jednoho z nejstarších evropských brokerů binárních opcí OptionFair. Moc regulovaných binárních brokerů nám nezůstává…

UB4Trade nedá pokoj

UB4Trade je neregulovaný broker binárních opcí, který je známý tím, že podvádí a nevyplácí klientům peníze. Přesto pořád funguje dál a snaží se působit mimo jiné v Evropě. Všimnul si ho dánský regulační úřad FSA a vydal na něj upozornění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *