Lákavé podvody Bitconnect, BitconnectX, Ethconnect a XRPconnect – recenze

Bitconnect nabídkaV této recenzi se dozvíte, proč byste neměli investovat peníze do projektů Bitconnect, Bitconnectx, Ethconnect a XRPconnect.

Většina kryptoměn roste na hodnotě, což je samo o sobě lákavé pro investory. Některé kryptoměny ale přidávají další zdroje příjmů, patří mezi ně právě Bitconnect, Ethconnect a XRPconnect.

Hned na úvod můžeme říct, že nejstarší z těchto projektů je Bitconnect, přičemž ostatní jsou jeho kopiemi. Bitconnect se snaží vyvolat dojem spojení s bitcoinem, Ethconnect s etherem a XRPconnect s ripplem. BitconnectX se má teprve spustit, ovšem vzhledem k tomu, že je propagován přímo Bitconnectem, očekáváme stejné schéma.

Hlavní tahák těchto projektů spočívá v tom, že do nich vložíte peníze a budete pravidelně dostávat vyplacené úroky, kolem 40 až 50 procent měsíčně, které můžete dále navýšit přes partnerský program. To je samozřejmě velmi lákavé, ale…

Proč je to podvod

Ethconnect nabídkaVšechny uvedené projekty tvrdí, že peníze zhodnocují obchodováním s kryptoměnami. Ovšem není to pravda. Jsou to klasická Ponziho schémata, tedy pyramidové hry. Proto nestačí Bitconnect a musel vzniknout BitconnectX, Ethconnect a XRPconnect.

Ponziho schéma funguje tak, že nabízí vysoké úroky, které nedokáže splnit žádnou legitimní a legální činností. Úroky zpočátku vyplácí, ale jen díky tomu, že na to používá vklady uživatelů. Je zřejmé, že u takových programů vždy přijde den, kdy nebude dost nových vkladů na vyplácení úroků a celý systém se zhroutí.

Bitconnect, Ethconnect a XRPconnect využívají důmyslný trik, který je drží nad vodou trochu déle. Abyste do nich mohli investovat, musíte nejdříve koupit jejich vlastní kryptoměnu (BCH, ECH, XRPC). To pochopitelně vyžene jejich ceny nahoru, protože tvůrci těchto měn kontrolují nabídku.

Podvodníci, kteří provozují tyto projekty, tak přicházejí k penězům dvěma způsoby. První jsou ostatní kryptoměny, kterými jim budete platit za účast v programu. Druhý je pak prodej jejich vlastních kryptoměn na burzách.

Je třeba si uvědomit, že Bitconnect, Ethconnect, XRPconnect a BitconnectX jsou zcela anonymní projekty, nelze dohledat, kdo za nimi stojí. Nemají žádné licence, nejsou nikde regulované, což je problém, protože poskytují investiční služby. To znamená, že ve většině zemí ani nesmí své produkty nabízet.

Transakce s kryptoměnami jsou nevratné, proto když jim pošlete své peníze, v případě problémů nebude možné je získat zpět.

Pokud přesto chcete do těchto projektů investovat, protože si říkáte, proč něco nevydělat, když se třeba Bitconnect drží celkem dlouho, tak je třeba si uvědomit další dvě věci.

První je, že nikdo neví, kdy to celé spadne, může to být kdykoliv, třeba zrovna v den, kdy do systému vložíte své peníze. Druhá je, že i když se vám podaří vydělat peníze, budou to něčí ztráty, protože jednoho dne se hra zhroutí, to je jisté, a v tu chvíli přijde hodně lidí o hodně peněz. Pokud vy budete v plusu, bude to na úkor někoho jiného, kdo peníze ztratí.

Závěr

Bitconnect, BitconnectX, Ethconnect a XRPconnect jsou podvody, finanční pyramidové hry, které zneužívají kryptoměny a které jsou kvůli své podstatě odsouzené ke krachu. A ten může přijít kdykoliv.

Pokud vás zajímá možnost vydělávat peníze s kryptoměnami, přistupte k tomu seriózně, učte se a volte kryptoměny, které mají reálnou hodnotu a reálné použití. Zkusit si obchodování můžete na bezplatném demo účtu.

A mějte na paměti, že obchodováním můžete nejen vydělat, ale i prodělat, a proto vždy postupujte velmi opatrně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *