MASIVNÍ PODVOD – 25000 Kč denně – recenze

25000 denneV této recenzi se podíváme na projekt „25000 Kč denně“, pod kterým je podepsaný Jan Šrámek.

Šrámek ve svém videu tvrdí, že společně se svým přítelem, kterým pracoval v nejmenované velké bance, postavil automatizovaný obchodní systém, který vydělává 25.000 denně. Odtud jeho název.

Tento software tedy údajně dokáže vydělávat 700 tisíc měsíčně, a to zcela spolehlivě, takže v diskuzních fórech nenajdete nespokojené uživatele se špatnými zkušenostmi. A to nejen proto, že pro jeho užívání nemusíte nic znát nebo umět.

Šrámek říká, že svůj program 25 tisíc Kč denně teď rozdá zadarmo 45 vyvoleným lidem, přičemž vy můžete být jedním z nich. Pak bude stát program 15.999 Kč.

25000 Kč Denně podvod

Takže můžete vydělávat 700 tisíc korun měsíčně, aniž byste se cokoliv učili, a to prostřednictvím programu, který je zadarmo? To zní jako podvod a samozřejmě, že je 25.000 Kč denně podvod.

Zkušenosti

Reálné zkušenosti to nejsouNa stránkách 25000 Kč denně uvidíte videa a fotografie lidí, kteří program údajně používají a vydělávají s ním peníze. Na základě svých zkušeností ho pak doporučují i vám.

Jenomže všechno jsou to falešné příběhy s placenými herci a kradenými fotkami. Tito lidé Šrámkův program nikdy ani neviděli, natož aby s ním vydělávali peníze.

Podívejte se na obrázek vpravo, uvidíte, že fotky údajných uživatelů programu byly odcizeny z webu Amerického institutu pro výzkum atmosféry.

Obchodní program

Jan Šrámek podvodníkSe zvědavostí jsme také chtěli otestovat obchodní program 25000 Kč denně, abychom viděli, jaké má výsledky. Ale nakonec to nebylo třeba.

Jedná se totiž o program Ultimate4Trading, který je podvod, jenž jsme odhalili už před časem. Tento program je extrémně nebezpečný v tom, že poskytuje demo zdarma, ovšem demo falšuje výsledky, aby to vypadalo, že s tímto programem můžete být ziskoví.

Když si pak ale otevřete skutečný účet a pošlete na něj peníze, program vám je prodělá, protože reálné obchodní výsledky falšovat už možné není.

Pravda

Musíte vložit své penízeProjekt 25000 Kč Denně je tuctový podvod, který zneužívá binární opce. Jedná se v podstatě o reklamu určitému brokerovi, který tímto způsobem získává nové klienty.

Do obchodování jste tak dotlačeni zcela nepřipravení a své peníze proděláte, protože program Ultimate4Trading je prodělečný.

Závěr

25000 Kč denně od Jana Šrámka nikdy neuvidíte, protože se jedná o podvod, který vás připraví o vaše peníze, pokud s ním budete investovat.

Pokud máte zájem zjistit, jak se obchodováním binárních opcí dají skutečně vydělávat peníze, zkuste si demo účet zdarma.

Na něm uvidíte, že je sice snadné pochopit podstatu binárního obchodování, nicméně i tak si potřebujete připravit solidní obchodní strategii. K investování skutečných peněz byste měli přejít až ve chvíli, kdy dokážete ziskově obchodovat na demu.

2 thoughts on “MASIVNÍ PODVOD – 25000 Kč denně – recenze

  1. Každopádně díky za varování. Musí se uznat, že po marketingové stránce, to není špatně zpracované a může lidi nalomit. Obsah je samozřejmě od počátku podezřelý.

  2. Podle mne,kdo skočí na podobně průhledný druh podvodu, nemá šanci vydělávat ani u poctivého Brokera, protože mu na to nemůže stačit přirozená inteligence.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *