
V této recenzi se dozvíte detaily o novém podvodu jménem Millionaire Detector, s jehož pomocí nevydělává peníze fiktivní Eva Krausová.
Co je Millionaire Detector
Webová stránka Žhavé Novinky popisuje příběh Evy Krausové, která se díky Millionaire Detector stala euro milionářkou. Tento program za ní automaticky obchoduje finanční trhy a denně vydělává desítky tisíc eur.
Údajně platí, že abyste mohli vydělávat peníze s Millionaire Detectorem:
- nemusíte vědět vůbec nic o investování a burzách
- nepotřebujete hodně peněz
- nepotřebujete mít na obchodování hodně času
Pokud v článku o příběhu Evy Krausové kliknete na odkaz Millionaire Detector, dostanete se na web samotného programu. Jeho hlavním prvkem je video, ve kterém autor programu podstupuje test na detektoru lži, aby nevyvratitelně potvrdil, že jeho investiční program z něj skutečně udělal milionáře.
A teď to nejdůležitější, za program Millionaire Detector nemusíte platit vůbec nic, je totiž zcela zdarma. Takže máte uvěřit, že program zadarmo z vás udělá milionáře. Zní to reálně?
Millionaire Detector je podvod
Samotná představa, že by program zadarmo dělal z lidí milionáře, je samozřejmě naprosto absurdní. Tím by peníze ztratily veškerou hodnotu, protože by už nikdo nemusel pracovat a všichni by bohatli automaticky. Takže ano, Millionaire Detector je naprostý podvod.
Eva Krausová neexistuje
K systému Millionaire Detector jste se pravděpodobně dostali přes stránku Žhavé novinky s příběhem Evy Krausové. Celý její příběh je ale naprosto vymyšlený.
V minulosti stejná stránka propagovala jiné podvody, jako jsou Bitcoin Evolution, Bitcoin Trader, Bitcoin Era, Bitcoin Loophole a Bitcoin Revolution . Nyní je to Millionaire Detector a v budoucnu to pravděpodobně bude zase jiný investiční podvod.
Že Eva Krausová neexistuje a že její podvod je naprostá fikce, se dá dokázat snadno. Tento podvod má totiž několik jazykových verzích, a i když každá popisuje stejný příběh a obsahuje stejné fotky, jméno hlavní hrdinky je pokaždé jiné.
Na našem obrázku můžete vidět, že například v italské verzi je to Felicia Roberta a list Vita Libera a ve francouzské verzi Elaine Longpré a list L’Express Libération. Dále tento podvod zjevně cílí na severské země, kde najdete jména Sarah T. Østergaard a Dagligdags Avisen, Alvina Strömberg a Fria Tider Nyheter, a Nina Tuominen a Iltaviesti Päivittäin.
Vzhledem k četným gramatickým chybám v článku o Krausové je zjevné, že byl do češtiny přeložen. A jelikož se v textu místy objevuje jméno Felicia místo Eva, zdá se, že původ má v italské verzi.
Recyklace starého podvodu
Millionaire Detector má název odvozený z vyprávěného příběhu, kdy anonymní milionář a tvůrce údajného zázračného obchodního systému podstupuje test na detektoru lži, aby dokázal, že říká pravdu. Ten test je samozřejmě falešný, to platí v první řadě.
Jinak se ale jedná o kopii staršího podvodu jménem Lie Detector Millionaire, který vypráví naprosto stejný příběh a je založený na stejném fiktivním testu na detektoru lži. Millionaire Detector je jen jakýmsi klonem, který zřejmě vyrobil někdo jiný.
Zkušenosti s Millionaire Detector
Na oficiálním webu Millionaire Detector najdete zkušenosti uživatelů s tímto systémem, respektive jejich obchodní výsledky. Všechny jsou samozřejmě velmi působivé, ale také naprosto falešné.
V tomto případě opět dobře poslouží porovnání s jinou jazykovou verzí tohoto obchodního systému. Když si vedle sebe dáte anglickou a německou verzi Millionaire Detector, uvidíte tváře stejných uživatelů, stejně pozitivní zkušenosti, a dokonce i stejná jména. Ale odlišné adresy. Zatímco v anglické verzi jsou uživatelé z Anglie a Irska, v německé verzi u stejných tvářích najdete německá města Düsseldorf a Berlín.
Reálné zkušenosti s Millionaire Detector jsou výhradně negativní. Je to investiční podvod, který z vás vyláká peníze a nikdy vám nic nevydělá. V zahraničí funguje už delší dobu, takže není problém v různých diskuzích a fórech najít zpětnou vazbu od skutečných uživatelů. A jak to celé funguje?
Jak vás Millionaire Detector připraví o peníze
Základní lží, které všechny investiční podvody typu Millionaire Detector používají, je, že jsou zadarmo.
Samotný obchodní program je zdánlivě zadarmo, někdy vás dokonce nechají ho vyzkoušet v demo režimu. Takové demo ale zpravidla používá fiktivní ceny a generuje zisky, které by ve skutečném obchodování nebyly.
Jakmile budete chtít začít s Millionaire Detector vydělávat peníze, zjistíte, že budete nuceni vložit peníze na účet u předem daného neregulovaného brokera, minimálně 250 dolarů, nebudete mít na výběr. Řeknou vám, že peníze zůstanou vaše, že je nemůžete ztratit a že je to nutná investice, abyste mohli začít vydělávat.
Ale když jim peníze pošlete, přijdete o ně. Dohromady je to totiž jedna velká banda podvodníků. Jedni vytváří programy, které jsou jakože zázračné a vydělávají hodně peněz, druzí působí jako brokeři, ve skutečnosti ale jen od lidí vybírají peníze a nechávají si je.
Aby tedy bylo jasno, jediným cílem Millionaire Detector je vás donutit poslat peníze podvodnému brokerovi (makléři), který si je nechá, a případně od vás bude žádat další a další vklady, aby vás obrali o co nejvíce peněz.
Takže jim žádné peníze neposílejte, tak se tomuto podvodu snadno vyhnete.
Jak se bránit
Když vše nasvědčuje tomu, že je něco nesmysl, tak to zpravidla nesmysl je. Používejte zdravý rozum. Peníze představují hodnotu a ekonomika stojí na tom, že hodnotu mají. Kdyby je někdo rozdával neomezeně zadarmo, byť prostřednictvím programu, který vydělává automaticky, ekonomika by přestala fungovat.
Když vám tedy někdo slibuje de facto peníze zadarmo, víte, že je to podvod, nemá cenu si namlouvat cokoliv jiného. Stejně nakonec vždy budou nejdříve chtít vaše peníze, tak poznáte, o co ve skutečnosti běží.
Co se týče programu Millionaire Detector, tak mu rozhodně neposílejte žádné peníze, neregistrujte se do něj a neposkytujte osobní údaje, zkrátka ho úplně ignorujte.
Pokud jste se už registrovali, pravděpodobně vás budou otravovat s žádostmi o vklad peněz na účet. Rozhodně je ignorujte a nic jim neposílejte.
Pokud jste už peníze poslali, okamžitě si je vyžádejte zpět. Musíte o ně požádat brokera, u kterého vám vytvořili účet a kterému jste je poslali.
Jestli vám broker odmítne peníze poslat, řekněte mu, že ho nahlásíte úřadům a že necháte provést chargeback vaší transakce.
Jestli ani to nezabere, tak se opravdu pokuste vkladovou transakci vrátit. Nejjednodušší je to u platebních karet, požádejte banku o chargeback dané transakce. Nejtěžší je to u bankovních převodů, zeptejte se své banky, co se dá dělat.
Millionaire Detector – hodnocení
Millionaire Detector je podvod, jehož cílem je z vás vylákat co nejvíce peněz pod příslibem zisků z burzovního obchodování. Ale nic vám nevydělá, jen si nechá vaše peníze. Vyhněte se mu!
Pokud si chcete vyzkoušet opravdové burzovní obchodování, začněte na demo účtu u regulovaného brokera. S virtuálními penězi si budete moct vyzkoušet, jestli dokážete obchodovat ziskově.
Bez otestované strategie a porozumění rizikům se do obchodování se skutečnými penězi nepouštějte.
Často kladené otázky
🎯 Vydělává Eva Krausová skutečně peníze?
Ne, Eva Krausová je fiktivní osoba, žádné peníze s Millionaire Detector ani jiným programem nevydělává. V naší recenzi najdete důkazy pro toto tvrzení.
🎯 Dají se s Millionaire Detector vydělávat peníze?
Ne, s Millionaire Detector žádné peníze vydělat nemůžete, protože je to podvod. Jeho skutečným cílem je vás přimět poslat peníze podvodnému brokerovi.
🎯 Jaké jsou s Millionaire Detector zkušenosti?
Všichni, kdo Millionaire detektor vyzkoušeli, s ním přišli o peníze. Poslali je na obchodní účet u neregulovaného brokera, který jim byl nadiktován, a ztratili je.
🎯 Je Millionaire Detector podvod?
Ano, Millionaire Detector je čistý podvod. Nic jiného,než ztrátu vlastních peněz, od něj očekávat nemůžete. Příběh milionářky Evy Krausové je také podvod, nic takového se nikdy nestalo.
















