Varování: Miroslav Kadlec a binární opce

miroslavkadlecbinarniopce
Stránky Miroslava Kadlece jsou jen pouhým klonem webu Tomáše Stodoly.

V dnešním článku se budeme věnovat dalším podvodným stránkám o binárních opcích, které má na svědomí údajný Miroslav Kadlec. Že se jedná o podvod, můžeme s jistotou říct hned na začátku, protože jsou jeho stránky pouhou kopií webu, který má údajný Tomáš Stodola.

Při pročítání obou stránek jsme došli k zajímavému zjištění. Na stránce Miroslava Kadlece už nejsou některé zjevné nesmysly z první verze stránek, ale dokonce už nejsou ani na stránkách Tomáše Stodoly. Takže se zdá, že autor těch stránek čte i náš web a přepisuje na nich věci, které označujeme jako důkazy jejich nepravdivosti.

Příkladem je třeba rozpor v údajných příjmech, na jednom místě stránky bylo uvedeno, že si autor vydělává přes 300 tisíc korun měsíčně, na jiném pak že si už ve třetím měsíci vydělal 1,5 miliónu. To ze stránek zmizelo a bylo přepsáno tak, aby si tvrzení na různých místech neodporovala.

Kadlec evidentně neobchoduje

Na druhé straně ale zůstaly některé jiné nesmysly, jejichž jasný cíl je na čtenáře zapůsobit, jako například: „O této metodě se moc nemluví a většina lidí ani samotných bankéřů o ní neví.“ Jak už jsme říkali, na obchodování binárních opcí nebo obchodování čehokoliv jiného podle trendu není nic tajného nebo neznámého, naopak, je to základní přístup starý jako burzovní obchodování samo.

Jako důkaz, že autor stránek, ať se skutečně jmenuje Miroslav Kadlec nebo jinak, o obchodování binárních opcí nic neví, poslouží například naprosto fiktivní matematika v grafu, kolik si můžete vydělat podle času, který obchodování věnujete.

udajnevydelkymiroslavakadlece
Čísla na stránkách Miroslava Kadlece hodně nesedí.

První úsečka říká, že za 30 minut vyděláte 50 eur. Jenomže také říká, že jste udělali 3 ziskové a 1 ztrátový obchod, což je podle grafu 3 + 1 = 5 celkových obchodů. Vloudila se chyba. Navíc částky jsou také úplně mimo. Pokud jedna ztráta znamenala mínus 10 eur, znamená to, že do obchodu bylo investováno 10 eur. Pak je ale nemožné ze třech ziskových obchodů po 10 eurech mít zisk 60 eur. Reálně to může být jen 25,5 eura (85% návratnost), takže by byl čistý zisk jen 15,5 eura.

Matika také hodně trpí u věty: „Když vždy investuji 10€, stačí mi udělat deset pětiminutových obchodů a za méně než hodinu mám vyděláno 100€.“ U pětiminutových obchodů dosáhnete opět maximální návratnosti 85 %, takže i kdyby vám zázračně vyšlo všech 10 obchodů za sebou, vyděláte maximálně 85 eur.

Takhle bychom opět mohli pokračovat dál a rozebírat jeden nesmysl za druhým, přičemž perlou je doporučování brokera Zoomtrader, který má velmi špatnou pověst. Aktualizace: nyní doporučuje pochybný Anyoption.

Hodnocení

Nebezpečí stránek, jaké prezentuje Miroslav Kadlec, spočívá především v tom, že se ve čtenáři snaží vyvolat dojem, že je obchodování binárních opcí činnost, kterou může dělat cvičená opice a každý měsíc zhodnocovat svůj kapitál desetinásobně při téměř stoprocentní úspěšnosti obchodů. To může mnoho lidí přimět k neuváženému obchodování s živými penězi, aniž by se s binárními opcemi seznámili trochu detailněji a vyzkoušeli si je nanečisto.

Můžeme jen opakovat, že se obchodováním binárních opcí dají vydělávat peníze, ale ne takhle rychle a jednoduše. Binární opce jsou jedním z mnoha finančních nástrojů, pochopíte je rychleji než ostatní, přesto si nejdříve musíte plně uvědomit, že se jedná o burzovní obchodování, které s sebou nese určitá rizika. Proto si ho nejdříve vyzkoušejte nanečisto, třeba na demo účtu, který vám broker na požádání založí.

63 thoughts on “Varování: Miroslav Kadlec a binární opce

 1. Dobry den mate zkusenosti s brokerem anyoption.com??
  Vcera jsem se tam zaregistroval a zaplatil vstupni poplatek 150 Eur a taky neco vydelal zhruba 20 eur dal jsem withdraw jako zpatky na kreditni kartu cca cely muj vklad 150 EUR ale stale cekam a nic neprislo..nic neprislo zpet trva to nejakou dobu nez to dostanu zpet na kreditni kartu odkud jsem vlastne vklad vlozil do anyoption?
  mam tam takove menu a je tam cas vsechno..
  25673073 21:14 04.06.15 Withdrawal to card €170.00
  a pod tim je deposit 150 eur..z me kreditni karty vlastne..
  nevite co stim nebo potrebuju extra udelat abych si to mohl vybrat?

  Diky za nejake odpovedi diky moc..:(

 2. Celkem jsem napočítal verzí 22 stránek. Tím, že je všude stejný text, dají se kopie nalézt velmi snadno. Např. můžete přes google image search vyhledat nějakou použitou fotografii. Weby jsou lokalizované, pokaždé se jmenuje jinak a narodil jinde 🙂

 3. Tak už se nejmenuje ani Kadlec, ani Stodola, ale Vlas.
  Podvodník je to ovšem stejně kvalitní…

  V.

 4. Jak ale zablokovat jeho spammeily, když stále mění adresu ??? Otravuje mě stále dokola už na všech mých meilových adresách :o(((

 5. Dobrý den,
  už delší dobu jsem se snažil sehnat brigádu (je mi momentálně 17 let) a náhodou mi vyskočila karta s panem Kadlecem. Tak jsem se do toho začetl, ale jelikož mi ještě nebylo 18 let, tak mě jeho psaní nějak výrazně nevzrušovalo, ale zaujalo mě tak, že jsem si o binárních opcích začal hledat nějaké informace a dostal jsem se až na tento web, kde je mimo jiné snad každá odpověď.
  Hned jak mi bude 18 let a budu moc používat „internet banking“ (což mi stávající banka neumožňuje), tak zkusím opatrně a se zdravým rozumem zainvestovat do opcí. Rozhodně bych chtěl nějak vyjádřit své uznání správcům webu, kteří zde pro všechny poskytují tolik cenných informací.

 6. Dobrý den,

  jelikož není nad osobní schůzku, zajímá mě, prosím, jestli je možné se v České republice nejdříve s nějakým brokerem (Čechem) osobně sejít, a pokud ano, kde na něho seženu telefonní číslo, případně e-mail.

  Děkuji za odpověd‘.

 7. Malý dotaz, když Kadlecovi napíšu ať táhne do prd*le, pomůže to, nebo to tím ještě zhorším? 😀

    1. Myslím, že by to bylo ještě horší. Dal byste mu totiž najevo, že existujete (Vaše mailová adresa) a už se ho, podvodníka, nezbavíte!!!

 8. Možná jsem to přehlédl, nebo to tu skutečně nebylo uvedeno. Proč to ten člověk dělá, má z toho nějaký zisk? A jaký? Podle mého soudu musí být někým placen, jinak by se tak nenamáhal. Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem.

  1. Podle našich nejnovějších poznatků bývají tyto podvody přímo organizované brokery, kteří se neštítí žádných metod pro zisk nových klientů.

 9. Dobrý den,

  onehdy jsem narazil na stánky podvodného Miroslava Kadlece a přišli mi velice atraktivní, založil jsem si bezplatnou registraci a následně, během 10min se mi ozval jistý Brit, chci se zeptat zda je možné, že se jedná o jemu podobnému podvodníka s opcemi, či jde o zaměstnance web.stránek Anyoption, u kterých jsem se díky stránkám jistého Kadlece registroval?

  Nemám žádné zkušenosti s takovým druhem obchodování, ale zaujalo mě to a začínám se o tento druh podnikání více zajímat, ale nemám nejmenší tušení o kvalitních web. stránkách, kde takovéto obchody probíhají.

  za odpověď S díky Jirka

 10. Hlásím, že se pán Kadlec zaměřil i do Maďarska!!!! Své spamy píše příkladnou maďarštinou.

 11. Dobrý den, chtěla bych poradit mám ten samý problém jako Ofra Purebelle, pořád mi ten zmetek Miroslav Kadlec posílá e-maily a přesně když ho dám do spamů, tak si najde nějakou cestičku nebo vymyslí jiný e-mail a pořád posílá ty samé e-maily, a pořád mně tím otravuje a ztrpčuje život……….. atd. No, nakecá toho hodně. Chtěla bych se zeptat na to co s tím, protože mně to štve, pořád dávat adresu do spamu. Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den, i když nejsem specialista na obranu proti nevyžádané poště, obávám se, že proti tomu účinné řešení neexistuje, jestli to chodí pořád z různých adres. Ale nevím, spam skutečně není náš obor.

 12. Dobrý večer, začínám uvažovat o obchodování s binárníma opcema. Docela mě zarazilo, že tady nedoporučujete Anyoption, který doporučuje výše zmíněný Kadlec. Ale na té „kopii“ české stránky, kdy je akorát vedený jako Scott Evans on sám doporučuje TopOption, který všude chválíte. Jak má člověk vědět, že nedopadne stejně jako na Anyoption?

  1. Dobrý den, v první řadě je třeba připomenout, že u regulovaných brokerů jsou Vaše peníze pojištěné, takže Vám nehrozí, že byste o ně přišel. Jinak co se týče budoucnosti, tak pochopitelně nikdo nemůže zaručit, že se nic nezmění, ale tak to na tomhle světě chodí. Upřímně doporučujeme jen ty brokery, na které jsou pozitivní ohlasy.

 13. Dobrý den,
  jakého brokera doporučujete k online obchodování s opcemi? Jaký máte názor na anyoption, ty doporučuje např. právě onen pan Kadlec.
  Děkuji

 14. Dotyčný shora tolik diskutovaný pan Kadlec mi pod různými mail adresami zahlcuje denně můj mail box až 6ti nevyžádanými tématy,o něž naprosto nemám zájem a ani jsem nikdy zájem neměla.Navíc stejné téma pošle až ze 3 různých mail boxů založených různě po světě od ČR až po Indii. Nevím,jak k mé adrese přišel,ale v jeho usilovnosti něco člověku vnutit už spatřuji nějaké psych.zatížení a touhu za každou cenu si zdarma vydělat balík peněz.A já denně se stejnou usilovností bez přečtení jeho maily hážu do spamu.On však zkouší dál a dál obejít mé blokování a vypadat,že tentokrát „to“ je od jiného adresáta. Jemu bohužel,jiní adresáti jsou natolik inteligentní,že s palbou mailů s nepotřebnými produkty přestanou,jak zjistí,že je házením do spam koše blokuji..Miroslav Kadlec nikoliv ! Ať je už Kadlec totéž co Stodola..je to veš společnosti a jako na takovou i já tímto upozorňuji 🙁

 15. No že je to podvod je jasný, teď jen jak zabránit tomu aby to neposílal. Já to zatím řeším tak, že si v MS Outlooku udělám pravidlo na jméno Miroslav Kadlec a zprávu přepošlu a smažu. Pošlu ho na mail, který najdu jako administrativní kontakt u domény, ze které mail přišel. Admin kontakt najdu na některém whois pro domény com.

  Zdar

 16. Zdravím,
  dnes jsem dostala e-mail od pana Kadlece.
  To, že není něco v pořádku mě „praštilo“ hned jak jsem to pročítala…
  Žádné poplatky…a přitom megalomanská prezentace..
  Četla jsem diskuze a zarazila mě jedna důležitá věc a to jsou poplatky za provedené transakce.
  Neříkejte mi, že i když si zvolím důvěryhodného brokera, že si nevezme žádný poplatek…
  z čeho tedy žijí??

  1. Dobrý den, ve zkratce řečeno mají stejné zdroje příjmů jako ostatní brokeři „market makeři“ například na Forexu. V první řadě broker binárních opcí může vydělávat párováním obchodů klientů, dále pak zajišťováním pozic pomocí ostatních finančních nástrojů na burzách. Na řízení portfolia mají řadu sofistikovaných nástrojů. Ti dobří brokeři. Ti špatní vydělávají jen na prodělávajících obchodnících.

 17. Zdravim,
  chtěl bych se zeptat,jestli někdo máte zkušenost se stránkou Eztrader.com?
  Díky.

 18. Zdravím,
  já jsem byla na stránku Kadlece náhodně přesměrována včera, když jsem hledala něco úplně jiného (dopravu z Číny). Článek mě samozřejmě zaujal, ale protože jsem opatrná, možná až paranoidní, bála jsem se na těch jeho stránkách i prokliknout nějaký odkaz, aby to třeba nebyl vir.. Tak dneska už pár hodin pročítám váš web a jsem ráda, že jsem si informace o tomto obchodování nejprve vygooglila a nevrhla se do toho po hlavě. Určitě to zkusím, ale předtím budu nějaký čas studovat co a jak..
  Každopádně nebýt jeho stránky, nikdy bych nezjistila, že něco takového vůbec existuje…

  1. Souhlasím s tebou Veroniko, dnes když sem pročítal ten jistý text údajného milionáře, strašně moc mě zarazilo, jak je tato metoda výdělku peněz jednoduchá, ikdyž s plným nadšením a euforie sem zakládal účet na anyoption, něco mi stejně vrtalo hlavou že vtom je nějaký fígl, pak sem dal do google: anyoption zkusenosti, no a jsem doma pac ted uz vim ze to neni takove ruzove, jak se pise v clanku, kazdopadne chci se o tom maximalne informovat a zkusit to.

 19. Dobry den, chci se zeptat, jestli nemáte zkušenosti se stránkou XTB online trading. Děkuji

 20. Zdravím, také mě údajný Tomáš Stodola zlákal abych se věnoval binárním opcím. Investoval jsem 250€. Tři obchody mi vyšly kdy šlo o pouhé náhody. Následně jsem začal klesat a spadl jsem až na 100€. Dal jsem si měsíc pauzu, během této doby se mi ozval account manager a vysvětlil mi opce po svém. Od této doby se docela daří, držím se jeho rad a účet se postupně zhodnocuje. Mohu říct, že nebýt T.S. nikdy bych na opce nenarazil. Tím jej samozřejmě neobhajuji, jen říkám, že se ze ztrát dá vyškrábat nahoru, pokud máte dobrou strategii.

  1. Dobrý den, to je přesně to, co se snažíme sdělit upozorňováním na takové podvodné stránky. S binárními opcemi můžete vydělávat peníze, ale chce to trochu víc, než říkají ti podvodníci se smyšlenými příběhy, kteří vás chtějí strhnout k okamžitému a bezhlavému investování. Mimochodem o Tomášovi Stodolovi jsme psali zde: http://opcebinarni.cz/tomas-stodola-a-binarni-opce

  2. Nechal jsem se zlákat mailem od Miroslava Kadlece, ale teď jsem na tom podobně jako Jirka. Byl bych rád, kdyby se mi ozval a poradil, jak dál. Moc prosím…. Budu velmi vděčný i za pouhý náznak dobrá dtrategie. Uzavřel jsem (vlastně vsadil) zatím celkem 25 obchodů, ale v plusu jsem byl pouze u 10ti z nich, takže můj deposit se postupně snižuje.
   Díky. Bohumil

  3. To je dobré, já jsem teď ve stavu,kdy jsem spadla a hledám informace, jak to vlastně vše funguje a jak to udělat, věřím, že se mi to povede dostat také do pozitivních čísel:-)

 21. Dobrý den chtěl bych se zeptat co bych měl vědět a znát pro začátek obchodování na binárních obcích. Předem děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den, napsali jsme o tom řadu článků: co jsou binární opce, jak se obchoduje s binárními opcemi, jak si můžete postavit obchodní systém, co váš čeká při založení účtu, jak se daní zisky z obchodování binárních opcí.

 22. Zrovna včera jsem tuto stránku četl a mimo věci, o kterých se zde píše mě rozesmál způsob, jakým to píše. O obchodu už něco málo vím, živým se jím od 18-ti. Teď je mi 21 a miliónů na mém ůčtu není po skromnu. Ale ty jsem neměl vždy, byl jsem stejný, jako většina kluků a v pubertě jsem snil o tom, že jednou budu milionářem. Teď jím jsem, věřte mi nebo ne, ale když jste nahoře, vážně se člověku lépe dýchá. Nicméně zpět k tomu, co mě tolik přimělo tomuto, ať už smyšlenému nebo skutečnému, člověku mimo jiné jasné aspekty nevěřit. S takovým nadšením o těchto částkách a představama, co s něma budu dělat jsem žil v 15-ti. Snil jsem o tom, že budu cestovat (USA byl můj sen), snil jsem o autě za milion, snil jsem o svém prvním MILIÓNU!… A dnes? V USA jsem každý druhý měsíc (predevším pracovně), a už je to otrava, auto nemám za milion, ale za 5, byt za 8 a první mlion byl na mém účtu už v 19-ti. Co tím chci říct? Po čase z toho každý takříkajíc vystřízlivý… Člověk jako pan „Kadlec“ by určitě o svém majetku nemluvil s takovým nadšením, kdyby jím skutečně disponoval.

  1. Ahoj Tomáši,
   reaguji na Tvůj komentář. Podle toho kolik Ti je let jsi celkem brzy za vodou, jak se říká. To se dnes jen tak nevidí. Plný účet milionů? Tak jak píšeš Ty, že jsi jako malý kluk snil o tom, že jednou budeš milionářem, tak i já mám dodnes tento sen. Je mi o trochu více než Tobě, jsem podnikavá, ale bohužel tak se mi za ta léta nikdy nedařilo. A Ty dnes píšeš. V USA jsem každý druhý měsíc (především pracovně), a už je to otrava, auto nemám za milion, ale za 5, byt za 8 a první milion byl na mém účtu už v 19-ti. Co tím chci říct? Po čase z toho každý takříkajíc vystřízliví. Co na to říct??? Chtěla bych to aspoň jednou za život zažít to co je pro Tebe otravou a věřím tomu, že bych z toho tak rychle nevystřízlivěla. Neustále hledám nějakou příležitost jak si vydělat vysněné peníze, ale internet je plný podvodníků a možností co by za to stálý není bohužel tolik. Pokud máš nějaký nápad jak na to, tak mi napiš.

  2. ahoj Tomáši
   mám takový skromný dotaz na Tebe pokud jsi milionářem,a jsi nahoře,a lépe se Ti dýchá,jestli bych Tě mohl zdvořile poprosit o zaslání dobrovolného daru ,protože mám od banky nevýhodnou půjčku,na mnoho let v částce 165 000kč,které se už rozpustily,a není jednoduché při malém výdělku to bance vrátit.Pokud by jsi moji prosbu vyslyšel,tak by se mě také lépe dýchalo,a číslo mojeho vyprázdněného konta bych Ti mohl poslat e-mailem. Tímto dobrým skutkem by se Ti dýchalo ještě lépe. S přátelským pozdravem Petr

 23. Dobrý den, chci se zeptat na názor ohledně těchto webovek..myslíte si, že jde také o podvod? Btw na těchto stránkách také právě doporučují zoomtrader.

  binarniopce. eu

  Děkuji za odpověď

 24. Dobrý den, tak já taky patřím k těm, kteří se nechali zlákat a teď nevím, jak z toho ven. Je možné nějak účet na zoomtrader zrušit? poradil by mi někdo? Je nějaká linka, kam se mohu obrátit o pomoc? hledala jsem různě na internetu, ale nic jsem nenašla Předem děkuji za radu

  1. Dobrý den, účet můžete uzavřít a peníze vybrat. Ovšem Zoomtrader má hrozné podmínky pro výběr, takže se asi budou kroutit a nebudou chtít platit, bohužel. Určitě to ale zkuste.

 25. Že je to podvod, jsem pochopil hned. Obchoduju totiz na forexu, takže vím, jak to chodí. Zvlášť jeho super tajná metoda obchodování v trendu mě rozesmála. Ale má to i svoje pozitivum. Dovedlo mě to k binárním opcím, o které jsem se dřív nezajímal.

  1. Moje řeč,
   to jisté jsem zažil i já a těď obchoduji na Topoption. Ze začátku jsem prodělal, ale teď jsem v plusu. Dík Tomáši Stodolo alias ….atd

 26. Je tak bohatý, že ani neví, jak se jmenuje:
  Miroslav Kadlec: miroslavkadlec.cz
  Tomáš Stodola: tomasstodola.com
  Scott Evans: trading-platform-online.com
  Paul Junker: pauljunker.com

 27. A že těch podvodníků je stále spousta a důvěřivců ještě víc. Než se do něčeho pustíte, najděte si co nejvíce informací na internetu. Nekoupíte tak předražené a nefungující přípravky na hubnoutí, na zázračné omlazení nebo na úžasné výdělky skoro bez námahy. Horší je, že internet je tímto balastem natolik zahlcený, že obrana kromě nevyžádané pošty je skoro nulová. Hlavně nezaváhat a nepřipustit, že by to mohlo přece jen fungovat. Krásný den.

  1. Dobrý den, obchodování binárních opcí fungovat může, ale ne takovým způsobem, jaký popisuje smyšlený pan Kadlec.

 28. Je to podvod, potvrzuji. Nachytal jsem se. Chtěl jsem začít s opcemi, zpočátku se mi i dařilo (investoval jsem 500 Euro, výdělek 100 Euro / 15 minut = náhoda a navíc jsem spíš vsázel), pak když jsem viděl, že se z 600 Euro stává 400, pak i 250, zariskoval jsem, udělal navíc pár blbostí, jako zkusil autotrade, přestože jsem věděl co to obnáší a spadl na 0. Teď jen doufám, že si na mě a mojí 0 na nedůvěryhodném Zoomtraderu něco nevymyslí a nebudou po mě chtít nějaké spešl poplatky za to, že u nich nemám peníze =D. Každopádně velká část „mých“ peněz zřejmě skončila díky affiliate programu u pana fiktivního… No, co se dá dělat.. Snad seberu odvahu a zkusím to alespoň na TopOption. Jen smutné, že se na takovéhle věci nikdy nenachytám a teď jsem očividně nevěděl co s penězma 🙂

  1. stejnou zkušenost mám i já. Dokonce jsem se mu snažila napsat, jak tam píše, klidně napište a nic. No nevím, jestli budu pokračovat nebo ne, ale zase se mi to zdá jako zajímavá možnost, ale člověk si k tomu musí posbírat informace.
   Držím palce sobě:-))) i Vám všem, co začínáte jako já:-))))

 29. Dnes jsem dostl email od údajného Miroslava Kadlece, zjevný podvod již od prvních slov, nikdy nemohl od 18 let jezdit jako řidič MKD, toto je, ujeho věkovky, možné až od 21 let.

 30. Při prohlížení podvodného inzerátu je doslova srandovní elementární nesrovnalost (zcela pomíjím skutečnost opčního obchodování – ta je až v dalším „levelu“) v nadpisu, textu a při najetí myší na obrázek „pijáka“.
  80.000 tisíc měsíčně v nadpisu myšleny patrně české koruny), sdělení o 12.000 € (cca. Kč 336.000) v textu a „obrázkových“ 26.000 ….
  Úsměvné… na tuto primitivní metodu (použiji citaci z nadpisu) snad soudný člověk nemůže ragovat jinak, než smazáním takového nesmyslu.

 31. Že to je podvod je na 100% jasné. Zde má web v angličtině s úplně stejnou grafikou jen s jinými osobními údaji. trading-platform-online.com Zajímavý by bylo dát trestní oznámení, jelikož to je na čistej podvod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *