Mobilní obchodování binárních opcí

Mobilní obchodování binárních opcíObchodovat binární opce můžete nejen ze svého počítače, ale také z mnoha různých mobilních zařízení, nejčastěji jsou podporovány tablety a telefony s operačními systémy Android a iOS od Applu.

Mobilní aplikace pro obchodování binárních opcí nabízejí většinou stejné funkce jako základní obchodní platforma. Můžete nejen zadávat obchody, ale také prohlížet historii, vkládat či vybírat peníze a podobně.

Co se týče samotného obchodování, vzhledem k povaze obsluhy mobilního zařízení nelze moc doporučit velmi krátkodobé binární opce, které vyžadují rychlé rozhodování a rychlé úkony. Dotykové ovládání tabletů a telefonů není tak rychlé a přesné jako klikání myší, proto je vhodné mít na obchod více klidu. Z tohoto důvodu se mobilní obchodování hodí spíš k binárním opcím s delší expirací.

Pokud obchodujete podle technické analýzy a potřebujete lepší grafy, můžete si v telefonu či tabletu nainstalovat třeba také mobilní Metatrader, který vám grafy nabídne, i když samozřejmě ne s takovým komfortem a funkcemi, jako počítačová verze.

Ale mobilní obchodní platformu nemusíte využívat pro samotné obchodování, přesto vám může posloužit pro kontrolu dříve zadaných obchodů, pro pohled na historické obchody a podobně.

Mobilní aplikace pro obchodování binárních opcí najdete v Google Play a AppStoru. Vyhledejte si tu svou podle jména svého brokera na binární opce. Aplikaci stačí stáhnout a nainstalovat, pak už se přihlásíte se stejnými údaji jako ke svému obchodnímu účtu.

Aktualizace: Recenze TopOption Adroid aplikace

2 thoughts on “Mobilní obchodování binárních opcí

  1. Dobrý den, zajímá mě zda tušíte kdy by mohla být dostupná mobilní platforma Topoption. Na Google play je pouze jakási neoficiální. Děkuji předem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *