MONUMENTÁLNÍ PODVOD: Komarek Systém recenze

Komarek Systém recenze

Varování, Komarek Systém, který představuje Honza Komarek, je podvod, detaily se dozvíte v této recenzi.

Poznámka: Komarek má také Český Systém, který je velmi podobný.

Honza Komarek tvrdí, že se svým přítelem, který dříve pracoval v obří privátní bance, vynalezl speciální algoritmus na obchodování na finančních trzích, který dokáže vydělávat i během krizí.

Tento Komarek Systém údajně dokáže vydělávat každému uživateli 25 tisíc korun denně neboli 750 tisíc korun za měsíc. A to zadarmo, protože ho prý můžete získat zadarmo. Vážně?

Komarek Systém je podvod

Recyklovaný podvodSmutná realita je, že Komarek Systém je podvod. A to podvod recyklovaný, dříve tu byl pod názvem 25000 Kč denně, viz. naše recenze. Vrací se po třech letech pod novým názvem, jinak je vše stejné.

Dokonce i v této nové verzi můžete najít odkaz na tu starou, podívejte se na náš obrázek, záběr obchodní platformy z videa pochází z původní verze.

Honza Komarek je podvodník

Honza Komarek podvodníkÚdajný tvůrce tohoto obchodního systému Honza Komarek je samozřejmě podvodník. Přesněji řečeno fiktivní osoba, kterou si vymysleli podvodníci, kteří za Komarek Systémem skutečně stojí.

Stejně tomu tak bylo předchozí verze tohoto podvodu, kde se tvůrce jmenoval Jan Šrámek. Na našem obrázku můžete vidět, že podvodníci použili dokonce stejný podpis, který se samozřejmě ke jménu Honza Komarek vůbec nehodí.

Zkušenosti a recenze

Komarek Systém zkušenosti a recenzeNa webu Komarek Systém můžete zhlédnout tři videa se zkušenostmi údajných uživatelů tohoto programu. Tři lidé tvrdí, že s ním vydělávají peníze.

Ale jsou to lháři! Tyto recenze jsou falešné, tito lidé tento systém nikdy nepoužili, natož aby s ním cokoliv vydělali. Najímání placených herců pro falešné pozitivní zkušenosti a recenze je bohužel u podvodů zcela běžné.

Pravda

Takže jak Komarek Systém opravdu funguje, jak vás oberou o peníze? Je to velmi prosté, ten program totiž není zadarmo. Jakmile se do něj registrujete, uloží si vaše údaje a bez vašeho vědomí vám vytvoří účet u neregulovaného brokera.

Tento broker vás pak začne tlačit k tomu, abyste na účet u něj poslali alespoň 250 eur, abyste mohli začít obchodovat a „vydělávat peníze“. Pokud ale peníze pošlete, už nikdy je neuvidíte. V první řadě Komarek Systém není žádný ziskový software, je to prodělečný program.

A i kdybyste sami bez tohoto programu dokázali něco vydělat, neregulovaný broker vás stejně nenechá nic vybrat, pouze si bude vymýšlet různé záminky, proč byste měli vložit víc a víc peněz. Takže mu určitě nic neposílejte, byla by to jistá ztráta.

Závěr

Komarek Systém je recyklovaný podvod, Honza Komarek je stoprocentní podvodník. Cílem toho programu je vás obrat o peníze ve spolupráci s neregulovaným brokerem.

Pokud máte zájem o burzovní obchodování, začněte na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera, na kterém si budete moct vše vyzkoušet bez rizika.

Je třeba si uvědomit, že v burzovním obchodování můžete peníze vydělat, ale také prodělat, takže pokud se rozhodnete opustit demo a investovat skutečné peníze, buďte opatrní.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Komarek Systém
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Komarek Systém
Cena:
CZK 5840
Dostupnost:
Available in Stock

12 thoughts on “MONUMENTÁLNÍ PODVOD: Komarek Systém recenze

 1. No tak stačil asi minutový pohled, je to jasné.
  Jde o normální letadlo, to už tady bylo stokrát, lidé jsou nepoučitelní.
  Ve chvíli, kdy někdo slibuje peníze zadarmo, směji se. A ty vydělané peníze jsou odkud???
  Prostě lidé jsou naivní, vždy byli, viz aféra holandské tulipány.

  Spíš mě zaráží, že media ženou lidi do záhuby, nevím jak je to právně, přesně.

  1. Bodejť by nebyl Komárek milionářem,když tisíce lidí obral o peníze,Nabítzí se ještě otázka ,zda Flégr nepracuje v jejich žoldu.

  1. Myslíte brokera 1 Market? Ten je neregulovaný a vyhnul bych se mu. Jestli myslíte něco jiného, tak prosím o odkaz.

    1. Tak teď už je. Ale tazatel stejně zjevně myslel něco jiného, když se ptal, jestli to „funguje“.

 2. Mě na tomto webu už bylo divné, že ochrana osobních údajů byla již zaškrtnuta a nedalo se na to kliknout, abych si toto mohl přečíst

 3. Tyto hovada nejsou schopni ani vyměnit podpis pod Komárkem. Je tam stále podpis J. Šrámek

 4. Jj.. díky za recenze zde..
  Písl jsem pro jistotu mail co dávno nepoužívám a nemám uvedené jméno, ale chce to telefon.. hned volali z Anglie a protože jsem to nezvedl, tak hned znovu, z dalšího čísla, pak z Rakouska, Švédska.. divné že..
  Tak si říkám.. nezvedejte.. kdo ví, přijetí hovoru může být klidně zpoplatněno.. !!

  1. Oni umějí být dost agresivní, nejenže volají z různých čísel, ale pak Vám klidně začnou i nadávat, když jim nebudete chtít poslat peníze. Když hovor odmítnete, tak jsou schopní vás vytáčet pořád dokola, dokud to nezvednete nebo dokud nezablokujete číslo volajícího.

   1. Přesně, jak píšete. Mně se podařilo na stránce, kde jsem se původně registroval, navázat chat s anglicky komunikujícím protějškem a poté, co jsem ho požádal o ZRUŠENÍ MÉHO ÚČTU (zatím neaktivovaného) tyto obtěžující hovory ustaly a následující den (bohužel nedokážu odhadnout, jak dlouho jim to trvalo), už jsem nebyl schopen se do tohoto podvodného systému přihlásit.

 5. Mně bylo jasné, že je to podvod, protože po vyplnění formuláře to dál nešlo, ani se neobkevila chybová hláška.

  Mnohem horší je, že mi pak volali z Anglie asi 6 krát ženské a chlap, kteří neuměli česky ani pořádně anglicky, ani německy. Takový buranský typ, co neumí ani prodávat, ani se chovat, a neustále mě nutil at vyplním číslo karty. Kdyby používal slušné profesionální operátory, mohlk mu ten podvod slušně vydělávat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *