NE, Elon Musk opravdu nenabízí lidem v Česku miliony dolarů – recenze podvodu

Elon Musk

Na české uživatele internetu útočí další podvodná reklama, tentokrát zneužívá Elona Muska.

Podle článku, který se objevil ve FinTIPS, investoval zakladatel Tesly Elon Musk 400 milionů dolarů do nové společnosti, která má změnit budoucnost financí.

Tato softwarová společnost, do které Musk investoval, nese název Czech Metod neboli Česká Metoda (existují také varianty s CryptoSoft a CryptoGroup). Software vyvíjený touto společností údajně dokáže předpovídat fluktuace na finančních trzích a vydělávat peníze.

Všichni, kdo tuto metodu vyzkoušeli v první fázi, jsou teď prý milionáři. Účast v programu normálně stojí 4000 dolarů, ale Musk teď údajně tento poplatek promine 30 lidem, kteří ji získají zadarmo.

Je to podvod!

Výše popsaný článek ve FinTIPS o Elonu Muskovi a jeho nové investici je samozřejmě naprostý podvod. Czech Method je podvod, jehož recenzi jsme s varováním už publikovali.

Když se pozorně podíváte na stránku FinTIPS, zjistíte, že se nejedná o žádný skutečný magazín, všechny odkazy a rubriky totiž vedou na Českou Metodu.

Celý článek je vymyšlený. Abyste na to přišli, stačí použít selský rozum. Nikdo vám nebude vydělávat peníze zadarmo, nikdo z vás neudělá milionáře zadarmo, ani Elon Musk. Když někdo má nějaký obchodní systém, který vydělává peníze, tak ho používá a vydělává s ním peníze, a nerozdává ho do světa, protože by tím ohrozil jeho funkčnost.

Czech Method Jakuba Petráka pak je naprosto sprostý podvod, který vám naslibuje velké peníze, ale ve skutečnosti vás obere o ty vaše. Natlačí vás k nějakému neregulovanému brokerovi a pak vás bude nutit ke vkladu vašich peněz na účet.

Pokud peníze na účet pošlete, už nikdy je neuvidíte. Prodělají vám je a budou odmítat jakékoliv vaše žádosti o výběry peněz.

Závěr

Článek o Elonu Muskovi a jeho investici do Czech Method je podvod, na jehož konci vás čeká ztráta peněz, vyhněte se mu!

Pokud chcete vydělávat peníze burzovním obchodováním, začněte na demo účtu u regulovaného brokera, učte se a trénujte, dokud se nenaučíte obchodovat ziskově.

Teprve pak můžete začít uvažovat o investování skutečných peněz.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Elon Musk a Czech Method
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Elon Musk a Czech Method
Cena:
CZK 5750
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *