Nechutný podvod – ProfitSignalsPro recenze

Jelikož se předchozí podvody zneužívající binární opce zjevně okoukaly, máme tu jeden nový, jmenuje se ProfitSignalsPro, prezentuje ho jistý Pavel M. Po pravdě zase tak nový není, jedná se recyklovaný podvod, který dobře známe z minulosti.

Co je ProfitSignalsPro

ProfitSignalsProVe videoprezentaci Pavel M. o sobě tvrdí, že pracuje v New Yorku jako burzovní obchodník zodpovědný za obchodní programy. O svém programu PorfitSignalsPro říká, že mu vydělává více než 30 tisíc eur měsíčně, za loňský rok to údajně bylo přes 500 tisíc eur.

Tento software podle něj nevyžaduje žádné znalosti, dovednosti či dokonce námahu, přesto s ním máte vydělávat stovky až tisíce eur denně. A to protože ProfitSignalsPro generuje obchodní signály pro binární opce, které vám stačí odkliknout do obchodů na vašem vlastním účtu.

Program je teď zadarmo údajně jen pro 100 prvních lidí, pak má stát 797 eur měsíčně.

Proč je Profit Signals Pro podvod

Stačilo pár sekund z prezentace ProfitsSignalsPro a měli jsme jasno. Známý hlas z předchozích podvodů okamžitě prozradil podstatu tohoto projektu. Další zkoumání potvrdilo, že se jedná pouze o přejmenovaný podvod v minulosti známý jako SuperAlertsPro.

Pavel M.

Pavel M.Pavel M. je pochopitelně fiktivní osoba, která neexistuje, natož aby obchodoval na burze. Je to vidět už na vyjadřování člověka, který ho ve videu mluví, z komentářů o ziscích je zřejmé, že binární opce neobchoduje.

Ostatně podívejte se na obrázek, jeho fotka je marketingovým obrázek z databáze Shutterstock, kterou si může koupit kdokoliv…

Falešné výpisy z účtů

Bankovní účetVe videu ProfitSignalsPro můžete vidět celou řadu obrázků z bankovních účtů. Samozřejmě jsou to všechno zfalšované výpisy, žádný z nich není reálný.

Obrázek vpravo dokonce dokazuje, že byly použity falešné výpisy z předchozího podvodu, přepsali jen hlavní zůstatek, zbytek je na vlas stejný, což je u dvou hypoteticky různých osob, účtů a období nemožné.

Obchodní výsledky

Obchodní výsledkyÚsměvné jsou také údajné výpisy z obchodních účtů na binární opce. I ty jsou zfalšované, stačí se podívat na obrázek vpravo.

Na něm Pavel M. ukazuje výsledky svých obchodů, ovšem z investice 100 eur dokázal jedním obchodem udělat 654 až 951 eur, což znamená šesti až devítinásobek původní investice.

A to je u binárních opcí nemožné. Kdyby bylo, všichni by už dávno byli milionáři. Typická návratnost u jednoho obchodu se pohybuje kolem 80 procent, a ne 800 procent.

Aplikace ProfitSignalsPro

AplikaceA konečně samotná aplikace jen dokazuje příbuznost s předchozími podvody, došlo jen k výměně loga a přejmenování.

Cílem tohoto podvodu je vás dotlačit k otevření účtu u Anyoption nebo EZTrader, což jsou dva brokeři, kteří bohužel ochotně přijímají nové zákazníky od podvodníků a nemají s tím problém. Nejsou s nimi dobré zkušenosti, ohlasy na ně máme špatné.

Pokud pak budete obchodovat svůj účet podle signálů Profit Signals Pro, své peníze proděláte.

Hodnocení

ProfitSignalsPro je recyklovaný podvod založený na lžích. Snaží se vám namluvit, že program zadarmo vám bude generovat obchodní signály, které vám vydělají tisíce eur měsíčně. Ve skutečnosti vám ale peníze prodělá.

Binární opce jsou standardní investiční nástroj, jednoduchý na pochopení, se kterým můžete vydělávat peníze, ale musíte se nejdříve naučit obchodovat a postavit si ziskovou strategii. To můžete udělat na demo účtu, kde neriskujete žádné peníze a můžete zkoušet a cvičit podle potřeby.

3 thoughts on “Nechutný podvod – ProfitSignalsPro recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *