Nehorázný podvod FM Profits Maker – recenze

Profits MakerV této recenzi se podíváme na nový podvod, který zneužívá binární opce, jmenuje se FM Profits Maker nebo také The Profit Maker.

Jak už tak poslední dobou bývá u podvodů zvykem, FM Profits Maker má zcela anonymní prezentaci, která dokonce ani neuvádí výslovně název tohoto programu. Z ukázaných obrázků lze ale vyčíst alespoň jméno Jakub Petrů.

A co prezentace slibuje? Že si budete moct díky programu The Profits Algorithm vydělávat tisíce eur denně, aniž byste se museli cokoliv naučit, nebo dokonce cokoliv dělat. Program má totiž funkci autopilota, takže umí obchodovat zcela sám. Jedná se tedy o robota na binární opce.

Petrů ho údajně získal od svého přítele před roky a teď ho rozdává zadarmo, máte 90 dní na vyzkoušení, pak bude chtít 1 % z vašich zisků.

Profits Maker je čistý podvod

Řekněme to na rovinu, Profits Maker je po x-té recyklovaný podvod, který jsme naposledy viděli pod názvem Algo Cash Master. Využívá stejného dabéra, stejnou grafiku a dokonce i stejnou obchodní aplikaci. Jen se změnily název a logo.

Zkušenosti a recenze

recenzeV videu Profits Maker jsou vidět různé obrázky z obchodních a bankovních účtů, ke kterým jsou přiřazeny fotky údajných majitelů. Všechno jsou to ale výmysly s koupenými fotkami, nejde o reálné zkušenosti nebo recenze.

Jako příklad uvádíme obrázek vpravo, tato žena je ve videu prezentována jako uživatelka Laura Patterson, ale podívejte se, odkud ve skutečnosti je její fotka.

Tradeverify.net

tradeverify-netVe videu FM Profits Maker je několikrát zmíněno, že prezentované obchodní výsledky byly ověřeny a potvrzeny službo Trade Verify. Ovšem to za prvé není nikde vidět, ale i kdyby bylo, Trade Verify je web založený podvodníky na podporu podvodů.

Už jsme viděli několik zahraničních podvodů, které se na Trade Verify nebo podobné weby odvolávají, přičemž pátráním si lze potvrdit, že jsou to účelově založené stránky stejnými lidmi, jako jsou ti, kdo stojí za samotnými podvody. Dnes jsou tyto webové stránky dokonce nedostupné.

Aplikace The Profits Algorithm

The Profits AlgorithmSamotný program na obchodování Profits Algorithm je naprosto bezcenný software, který dlouhodobě generuje ztráty, je to ověřeno na zkušenostech reálných uživatelů předchozí verze tohoto podvodu.

Pokud tedy nechcete přijít o své peníze, určitě nenechávejte The Profits Algorithm obchodovat váš účet.

Není zadarmo

depozitObvyklou lží podvodníků je, že je všechno zadarmo, slyšet to můžete i u Profits Maker.

Ovšem když se registrujete, zjistíte, že první, co musíte udělat, je vložit vlastní peníze na účet u brokera, se kterými pak bude aplikace obchodovat za vás.

Jinak nebudete moct program používat. Takže byste riskovali své vlastní peníze a přišli o ně.

Hodnocení

FM Profits Maker je obyčejný podvod zneužívající binární opce. Nutí vás svěřit peníze obchodnímu systému, který vám je prodělá.

Pokud si chcete vyzkoušet binární obchodování bez rizika, udělejte to na demo účtu zdarma. Na něm uvidíte, jak obchodování a vydělávání peněz s binárními opcemi skutečně funguje.

Pak se můžete rozhodnout, jestli budete binárním opcím věnovat čas a úsilí, abyste se naučili, co je třeba pro dosahování zisků.

2 thoughts on “Nehorázný podvod FM Profits Maker – recenze

  1. NALETĚLA JSEM ,JAK JSEM STARÁ TAK JSEM BLBÁ.
    KDE BYCH MOHLA ŽALOVAT JAKUBA PETRÁKA ABY VRÁTIL MOJE PENÍZE A BYL PO ZÁSLUZE POTRESTÁN?
    JEJICH MAILOVÉ ADRESY NEFUNGUJÍ.JIŽ DŘÍVE JSEM ŽÁDALA O ZRUŠENÍ MÉHO ÚČTU A VRÁCENÍ PENĚZ.
    SLÍBILY VĚC PROZKOUMAT A INFORMOVAT MĚ O VRÁCENÍ PENĚZ.UŽ SE NEMŮŽU S NIMI SPOJIT.DĚKUJI

    1. Dobrý den, Jakub Petrák je určitě fiktivní jméno. Můžete se zkusit domluvit s brokerem, kterému jste poslala peníze. Jinak pak už zbývá asi jen trestní oznámení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *