NEKONEČNÝ PODVOD: Profesor Graham Le Roux a Ripple – recenze

Je to podvod - recenzeStarý známý podvod se vrací, tentokrát fiktivní profesor Graham Le Roux nabízí kryptoměnu Ripple.

Le Roux říká, že vám ukáže velmi jednoduchou metodu, s pomocí které budete vydělávat 2000 eur denně, a to bez rizika. Jedná se prý o legální metodu, přičemž vám do začátku postačí 20 eur.

Na konci jeho textu se dozvíte, že si od něj máte koupit „štartovací balíček Ripple“ za 37 eur. Pošle vám ho na dobírku. Získáte tak internetovou měnu Ripple a poté už budete jen bohatnout. Opravdu?!

Graham Le Roux je podvodník

Srovnání podvodůZa 37 eur z vás boháče nikdo bohužel neudělá, Graham Le Roux je podvodník a jeho startovací Ripple balíček velký podvod.

Ve skutečnosti se jedná o podvod, který je tu už celkem dlouho, ale pravidelně mění jména a internetové měny (kryptoměny), které nabízí.

Na našem obrázku můžete vidět srovnání s jednou z posledních verzí, kdy profesor Adam Peterson nabízí Ripple. Celý web a příběh je stejný, jen se liší jméno profesora.

Graham Le Roux neexistuje

Pokud to není z předchozího textu zřejmé, žádný profesor Graham Le Roux neexistuje, je to fiktivní postava vymyšlená podvodníky, aby jejich nabídka vypadala důvěryhodně.

Falešné recenze

Recenze a zkušenostiTento podvod neustále používá stejné falešné recenze, které jsme už vyvrátili, respektive dokázali, že jsou smyšlené.

Podívejte se na důkaz na našem obrázku, fotka údajné spokojeného zákazníka pochází z fotobanky.

Co je Ripple

Ripple, či spíše XRP, je skutečná kryptoměna. Ovšem stejně jako každá jiná kryptoměna podléhá cenovým výkyvům, a zatímco v roce 2017 zhodnotila o tisíce procent, loni a letos její hodnota klesá nebo stagnuje, stejně jako všechny ostatní kryptoměny, trhy zatím moc mezi jednotlivými internetovými měnami nerozlišují.

Jinak řečeno, na kryptoměnách se daly vydělat peníze a zřejmě ještě bude možné je vydělat, ale rozhodně neplatí, že by jen rostly na hodnotě a že byste mohli nakoupit kdykoliv a pak hned bohatli. Tak jednoduché to není.

Navíc platí, že Le Roux vám žádný skutečný Ripple (XRP) vůbec neprodá!

Jak podvod funguje

Jelikož je tento podvod pod různými jmény na světě už dlouho, lidé nám popisují své zkušenosti s ním a my víme, jak přesně funguje.

Pokud si startovací balíček objednáte, na dobírku vám pošlou nějaké bezcenné papíry, žádnou skutečnou kryptoměnu nedostanete! Takže nejenže vám lžou o tom, že kryptoměny jen rostou, navíc vám žádnou neprodají.

Jestli jste si balíček už objednali, prostě ho nepřebírejte, nic neplaťte a nechte ho vrátit odesílateli.

Hodnocení

Profesor Graham Le Roux a jeho startovací balíček Ripple jsou dobře známý podvod, který z vás vytáhne peníze a žádnou kryptoměnu při tom nezískáte! Vyhněte se mu.

Pokud chce zkusit opravdové obchodování s kryptoměnami, začněte na demo účtu a vyzkoušejte si to s virtuálními penězi, abyste nic neriskovali.

Obchodování není jednoduché, musíte se ho naučit a postavit si ziskovou strategii, než budete moct investovat skutečné peníze.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Profesor Graham Le Roux a Ripple
Hodnocení:
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *