NEKONEČNÝ PODVOD: Profesor Graham Le Roux a Ripple – recenze

Je to podvod - recenze

Starý známý podvod se vrací, tentokrát fiktivní profesor Graham Le Roux nabízí kryptoměnu Ripple.

Le Roux říká, že vám ukáže velmi jednoduchou metodu, s pomocí které budete vydělávat 2000 eur denně, a to bez rizika. Jedná se prý o legální metodu, přičemž vám do začátku postačí 20 eur.

Na konci jeho textu se dozvíte, že si od něj máte koupit „štartovací balíček Ripple“ za 37 eur. Pošle vám ho na dobírku. Získáte tak internetovou měnu Ripple a poté už budete jen bohatnout. Opravdu?!

Graham Le Roux je podvodník

Srovnání podvodůZa 37 eur z vás boháče nikdo bohužel neudělá, Graham Le Roux je podvodník a jeho startovací Ripple balíček velký podvod.

Ve skutečnosti se jedná o podvod, který je tu už celkem dlouho, ale pravidelně mění jména a internetové měny (kryptoměny), které nabízí.

Na našem obrázku můžete vidět srovnání s jednou z posledních verzí, kdy profesor Adam Peterson nabízí Ripple. Celý web a příběh je stejný, jen se liší jméno profesora.

Graham Le Roux neexistuje

Pokud to není z předchozího textu zřejmé, žádný profesor Graham Le Roux neexistuje, je to fiktivní postava vymyšlená podvodníky, aby jejich nabídka vypadala důvěryhodně.

Falešné recenze

Recenze a zkušenostiTento podvod neustále používá stejné falešné recenze, které jsme už vyvrátili, respektive dokázali, že jsou smyšlené.

Podívejte se na důkaz na našem obrázku, fotka údajné spokojeného zákazníka pochází z fotobanky.

Co je Ripple

Ripple, či spíše XRP, je skutečná kryptoměna. Ovšem stejně jako každá jiná kryptoměna podléhá cenovým výkyvům, a zatímco v roce 2017 zhodnotila o tisíce procent, loni a letos její hodnota klesá nebo stagnuje, stejně jako všechny ostatní kryptoměny, trhy zatím moc mezi jednotlivými internetovými měnami nerozlišují.

Jinak řečeno, na kryptoměnách se daly vydělat peníze a zřejmě ještě bude možné je vydělat, ale rozhodně neplatí, že by jen rostly na hodnotě a že byste mohli nakoupit kdykoliv a pak hned bohatli. Tak jednoduché to není.

Navíc platí, že Le Roux vám žádný skutečný Ripple (XRP) vůbec neprodá!

Jak podvod funguje

Jelikož je tento podvod pod různými jmény na světě už dlouho, lidé nám popisují své zkušenosti s ním a my víme, jak přesně funguje.

Pokud si startovací balíček objednáte, na dobírku vám pošlou nějaké bezcenné papíry, žádnou skutečnou kryptoměnu nedostanete! Takže nejenže vám lžou o tom, že kryptoměny jen rostou, navíc vám žádnou neprodají.

Jestli jste si balíček už objednali, prostě ho nepřebírejte, nic neplaťte a nechte ho vrátit odesílateli.

Hodnocení

Profesor Graham Le Roux a jeho startovací balíček Ripple jsou dobře známý podvod, který z vás vytáhne peníze a žádnou kryptoměnu při tom nezískáte! Vyhněte se mu.

Pokud chce zkusit opravdové obchodování s kryptoměnami, začněte na demo účtu a vyzkoušejte si to s virtuálními penězi, abyste nic neriskovali.

Obchodování není jednoduché, musíte se ho naučit a postavit si ziskovou strategii, než budete moct investovat skutečné peníze.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Profesor Graham Le Roux a Ripple
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Profesor Graham Le Roux a Ripple
Cena:
EUR 37
Dostupnost:
Available in Stock

11 thoughts on “NEKONEČNÝ PODVOD: Profesor Graham Le Roux a Ripple – recenze

 1. Je to lákavé jako pohádka vložit málo a vydělat majlant.kdyz si to čtěte najednou jako by vám měli zmizet všechny finanční problémy,až když se nad tím zamyslite tak zjistíte že to není realne

  1. Ano, ještě bych jim poslal oznámení o odstoupení od smlouvy, i když nutné to není, protože to není normální obchod, ale podvod.

 2. Zdravím, taky jsem na toto narazila a bohužel zaplatila 1328,- za balíčky kryptoměny Ripple v důvěře výdělku, ale když při dotazníku o žádost výplaty kryptoměny žádají osobní údaje, finanční informace a dokonce chtějí naskenovat doklady o totožnosti, došlo mi. že to bude podvod a až bohužel poté jsem narazila na Váš článek. Myslíte, že je možné dostat ty peníze zpět?

  1. Dobrý den, jestli je to méně než 14 dní, můžete písemně odstoupit od smlouvy uzavřené přes internet. I když nevím, jestli prodejce bude ochotný Vám vrátit peníze, jelikož je to podvodník. Pak se to asi dá podat formou stížnosti České obchodní inspekci.

  2. Dobrý den,

   jsem redaktorka MF DNES a připravuji článek o podvodech touto společností. Mohla byste se mi prosím ozvat?

   Děkuji.

   S pozdravem

   Kateřina Vaníčková, MF DNES
   [email protected]

 3. Ak som si ten štartovací balíček objednal a príde mi na poštu nedá sa nejako spraviť aby som ho nemusel prevziať a zaplatiť? po prípade nebudem nijako stíhaný že som si objednal niečo a nezaplatil?

  Bohužial som na tento článok narazil až po tom čo som si to objednal….

 4. Tak ještě jednou.
  Nějaký „člověk“ napíše před 26. minutami, že nemá zájem, raději dá peníze na 1 % do banky.
  Druhý „člověk“ mu odpoví, že to je nepromyšlené, protože jedno procento zmizne v inflaci (což je pravda) a radí mu, aby dal peníze do tohoto projektu, kde vydělá balík. Ale – tento druhý příspěvek byl odeslán před 46. minutami, tedy 20 minut před tím, než ten první psal o tom, že nemá zájem.
  Dotaz: Jak ten druhý věděl dvacet minut předem, že někdo nemá zájem…?

 5. Stačí se podívat na tzv. příspěvky.
  Nějaký „člověk“ napíše před 26. minutami, že tomu nevěří, že raději dá peníze na termínovaný vklad za 1%.

  Další „člověk“ mu tento názor vyvrací, ale napsal ho před 46. minutami!
  Ptám se. Jak může ten druhý reagiovat na toho prvního 20 minut před tím, než ho ten první „člověk“ napíše?

  1. Přesně tak, všechny ty jejich diskuze jsou vždy falešné, kdybyste zkusil něco do nich napsat, nikdy to neprojde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *